pharmashopdiscount.com (FR) - сайт за козметика, храни и добавки - 4

  • 19 210
  • 95
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 36 127
Само да вметна, че спират цялата серия Time Filler -  ще бъде заменена с друга.
Който е фен на Time Filler МАТ ,  околоочния крем Time filler Eyes, нощния TIME-FILLER NIGHT - все още са налични

Time Filler - само в малките комплекти:
https://www.pharmashopdiscount.com/fr/beaute/filorga/filorga-tro … lers-4-soins.html

# 61
  • Мнения: 1
Здравейте ,момичета Simple Smile Чета ви от няколко дена с голям интерес,търсейки в интернет пространството подходяща козметика ,която да забави "времето".На 35г.съм и съм с нормална към смесена кожа ,както и с някоя друга бръчка на челото.След като прочетох добрите отзиви за Филорга ,потърсих тестери в близките аптеки.Допаднаха ми доста ,но цените в БГ са доста завишени.Направих регистрация в pharmashopdiscount.com и напълних кошницата с доста продукти -за около 250 € 😂Не съм фен на онлайн пазаруването И малко ме е страх да финализирам поръчката ...

# 62
  • Мнения: 14


Да ви информирам... - малко новини от Laboratoires Filorga Cosmétiques. Simple Smile ........ цялата гама PIGMENT се спира от производство - аналога ѝ ще бъде бъде SKIN UNIFY ( новата серия, която вече е налична в сайта).

Кремът от серията PIGMENT, който е на ниска цена в сайта е с изтичащ срок на годност до август 2022г.  + 3 месеца т.н. скрит срок на годност, който дава марката.

Тъй като не успях да намеря върху продуктите на Filorga срок на годност, изпратих преди време запитване до Pharmashop. Отговориха ми, че срока на годност започва да тече от отварянето на продукта, за това не е отбелязан. Моля за малко разяснение, как така срока на годност на Pigment White e до 2022 ?


Също така имам TIme Filler + Meso Mask комплекта, както и Pigment white, неотваряни. Ако някой се интересува, цена на лично.

Последна редакция: ср, 09 фев 2022, 15:22 от Papaya*

# 63
  • София
  • Мнения: 36 127
Скрит текст:
Здравейте ,момичета Simple Smile Чета ви от няколко дена с голям интерес,търсейки в интернет пространството подходяща козметика ,която да забави "времето".На 35г.съм и съм с нормална към смесена кожа ,както и с някоя друга бръчка на челото.След като прочетох добрите отзиви за Филорга ,потърсих тестери в близките аптеки.Допаднаха ми доста ,но цените в БГ са доста завишени.Направих регистрация в pharmashopdiscount.com и напълних кошницата с доста продукти -за около 250 € 😂
Не съм фен на онлайн пазаруването И малко ме е страх да финализирам поръчката ...
Здравей!
При поръчка, от всеки един сайт в интернет, има риск. Ако си готова да го поемеш - поръчваш.
Поръчвам от много години от този сайт, защото съм фен на Филорга и съм доволна от сайта. За мен той е коректен, но познавам и много момичета, които са имали проблеми - липсващ продукт, нарушени/смачкани опаковки, дори счупени шишета и т.н.
Имала съм и аз липсващи продукти, забавяне на пратки, поради изпращането им до други страни и т.н. - последно една пратка ми отиде в Гърция, но за 2-3 дни си я получих от там.
Заради Ковид 19, пратките, понякога се бавят малко повече. От ФР Пощи имам информация ,като причина за това, че вместо 5 полета на седмица, сега имало 2.  Периодично работят и с намален персонал - както сайта ФШ, така и ФР Пощи.
Ако има някакъв проблем с пратката, сайта ще ти възстанови парите, но не винаги става веднага. Първо правят разследване.
При проблем - първо питаш сайта ФШ как да постъпиш, защото ако пуснеш рекламация към БГПощи, освен че нищо не правят, но това продължава около 2-3 месеца ... и през това време, нито имаш поръчаните продукти, нито парите за тях.


Papaya*
Серията Pigment ( крем и серум) е спряна от производство и това са последи продукти.
Няма идея защо са ти отговорили така.
На мен ми посочиха, че партидата, която имат в момента, е до посочения срок на годност.
На опаковката има номер/код, който указва докога е годен даден продукт.

Серията TIme Filler - също вече е спряна от производство

Последна редакция: чт, 10 фев 2022, 08:12 от denis.

# 64
  • Мнения: 14

Серията TIme Filler - също вече е спряна от производство

Серума също ли е спрян, Time Filler Intensive? Понеже някъде беше написала за дневен, нощен и около очен.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 107
Има ли някакъв код за Филорга в момента?

# 66
  • София
  • Мнения: 36 127
Няма код в момента

ПП.
... и само да вметна, че има наличен Time Filler и Time Filler MAT Peace


Papaya*
Спират ( по-скоро променят формулата и дизайна) на цялата серия Time Filler, с цел да "противодействат" на ментетата .... а серума Time Filler Intensive е от тази серия.

Последна редакция: чт, 24 фев 2022, 07:26 от denis.

# 67
  • София
  • Мнения: 36 127
Нови продукти на Филорга

HYDRA-HYAL крем
(хидратиращ и плътен дневен крем)




OXYGEN - GLOW CC крем
(SPF 30-PA++.... или защитата е от UV + Синя светлина + замърсяване)

# 68
  • Мнения: 383
Кой крем би заменил time filler дневен? time filler 5xp ли?

Последна редакция: пт, 17 юни 2022, 07:44 от krem123

# 69
  • София
  • Мнения: 36 127
Кой крем би заменил time filler дневен?
Time-Filler 5XP creme
https://www.pharmashopdiscount.com/en/beaute/filorga/filorga-tim … n-rides-50ml.html


 В тези комплекти има ТФилър по 15мл. или 3 комплекта са 45мл, като един крем бърканче е 50мл, т.е. излиза доста изгодно, а получаваш и бонус - Мезо маска, крем за около очите, Мицеларна вода
https://www.pharmashopdiscount.com/en/beaute/filorga/filorga-tro … lers-4-soins.html

# 70
  • София
  • Мнения: 36 127

И да дам отзиви за Time-Filler 5XP creme - не намирам разлика с Time-Filler ... същата консистенция, същото усещане и същия ефект.

Последна редакция: пн, 04 юли 2022, 07:08 от denis.

# 71
  • Мнения: 2 643

И да дам отзиви за Time-Filler 5XP creme - не намирам разлика с Time-Filler ... същата консистенция, същото усещане и същия ефект.

Denis, знам че препоръчваш Филорга... Аз им се чудя още. Какво ти харесва от марката?

# 72
  • Мнения: 7 162
Ще правя голяма поръчка. (Filorga + Darphin)
Промо код някъде?

# 73
  • София
  • Мнения: 36 127
Само да ви информирам, че Filorga Pore-Express е спрян от производство и засега няма аналог.



Лансиран 2018 - спрян 2021г.

# 74
  • Мнения: 7 162
Този продукт не е наличен в момента. Много, много ми е любим:
https://www.pharmashopdiscount.com/fr/beaute/darphin/darphin-hui … lisante-50ml.html

Може ли съвет за подобен.

Общи условия

Активация на акаунт