bremenna sam i mislia 4e sam grozna

  • 1 597
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Много малко жени си остават красиви след влизането в 7 месец Peace
Аз също се чувствах отвратително- от 6- ти месец натам, само охках, пъшках, глезените ми бяха заприличали на водосточни тръби, пръстите на ръцете ми бяха станали като кремвирши. Повтарях си, че това е временно, всичко ще се нормализира в момента, в който родя. Така и стана! Два месеца след раждането качените килограми бяха изчезнали до последния грам. Чувствах се невероятно! В момента даже тежа 10 кг. по- малко, отколкото тежах преди да забременея.  Crazy Така че- споко, всичко ще мине и замине. Важното е да не се занемариш СЛЕД това. Hug

# 16
  • Мнения: 3 447
Аз наистина изглеждах грозна докато бях бременна, това за красивите бременни е мит - никоя жена не е по-красива като бременна отколкото ако не е.
Това е измислено за успокоение на жените, все пак е период през които трябва да се премине......
Лично аз не съм видяла бременна с блясък в очите, чар и излъчване, по-скоро подпухнала и уморена от тежестта.

Виж с това не мога да се съглася Simple Smile Индивидуално е - мен например бременността ме разхубави.
Но за останалото си права - всичко е въпрос на поддръжка.
Мариета, нормално е да се променяш по някакъв начин, но това не трябва да те скапва. Не се занемарявай - това, че си бременна, не означава, че трябва да обличаш безформени чували и да ходиш без грим. Има вече и красиви дрехи за бременни, поиграй си с бижута, шалове или други аксесоари. И най-вече - когато мъжът ти ти казва колко те харесва така, вярвай му Heart Eyes

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Е, разбира се, че има грозни бременни! На някои лицата им пъпчасват, покриват се с петна, носовете и очите им подпухват, устните им се обръщат. И т.н, и т.н. Все пак, след раждането нещата връщат стария си вид.

Мен също бременностите ме разхубавяваха. Всички гледаха лицето ми и казваха, колко хубава съм станала. Нямах нито една пъпка, нито едно петънце, дори луничките ми позачезнаха. А за блясъка в очите- има го!

# 18
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Външният вид никога не е от значение, щом ти предстои такова щастливо събитие!
Представи си, че те чете някоя жена, която усилено прави опити да има бебче ...  Cry
Твоите проблеми са бели кахъри, както се казва!

# 19
  • Мнения: 472
Споко и аз бях така , даже не исках да ме смимат защото не се харесвах изобщо !!!
Когато се появи бебето всичко ще си дойде на мястото .

# 20
  • Мнения: 133
Не се притеснявай, това натрапчиво чувство скоро ще те напусне. След като си била чаровна преди, то сигурно и сега си чаровна, но не можеш да свикнеш с промяната. Бъди сигурна, че след като родиш ще бъдеш много по-хубава от преди. Аз също като повечето писали преди мен смятам, че бременните жени са много лицеприятна гледка. А лично при мен нещата много се припокриват с тези на MALVINA. Радвай се на бременноста си и ти желая леко раждане и здраво бебенце.

Общи условия

Активация на акаунт