Какво бижу и колан за тази рокля?

  • 2 253
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 5 622
 Защо не отидеш в магазините на Сваровски? Там съм 99% сигурна, че ще намериш това, което търсиш, дори и сега да не знаеш какво точно е то!  Wink


Друга идея- взимаш назаем от някой, който има много бижута. Това в случай, че не ти се купува нещо специално за случая  Peace

А аз искам да питам , малко извън темата, но това отзад, на картините, голата жена, ти ли си?  EmbarassedТи ли си позирала ?  Flutter

# 17
  • Мнения: 3 216
Защо не отидеш в магазините на Сваровски? Там съм 99% сигурна, че ще намериш това, което търсиш, дори и сега да не знаеш какво точно е то!  Wink


Друга идея- взимаш назаем от някой, който има много бижута. Това в случай, че не ти се купува нещо специално за случая  Peace

А аз искам да питам , малко извън темата, но това отзад, на картините, голата жена, ти ли си?  EmbarassedТи ли си позирала ?  Flutter

 За сьжаление не сьм аз. Имам много добьр приятел художник и той знае,че си падам по такива картини Embarassed, та едната ми е подарьк за св.Валентин от мьжото,а другата ми е подарьк за сватбата от този художник. Имах около 20 и повече картини,но ни обраха и сега сьбирам колекция наново. #Cussing out

А относно бижуто ,ох много сьм нерешителна.Благодаря за сьветите.Тьньк колан вчера НЕ можах да намеря по цялата пловдивска главан и всички вьзможни такива магазини. Дали няма да стане ,ако вместо колан сложа тьнка бяла панделка или врьвчица?

# 18
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
С панделки и връвчици няма да стане, освен ако намериш много тънък и кръгъл сребрист ширит и да го пуснеш да виси свободно, не да го стягаш на талията ( в началото на Пешеходния мост, но откъм страната на Археологическия музей, с/у строежа, в сградата на старата Окръжна болница има магазин за всякакви шивашки аксесоари и друг ефектни джунджурии). Ако не намериш, по-добре разший гайките и сложи нещо ефектно около врата.
Не зная каква е материята, но ако е по-плътна, аз бих се изкушила да пришия около деколтето през разстояние сребристи орнаменти като вълнички (мисля, че имаше в този склад).

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
С панделки и връвчици няма да стане, освен ако намериш много тънък и кръгъл сребрист ширит и да го пуснеш да виси свободно, не да го стягаш на талията

Панделка - не. Виж в галантериите. Има такива връвки или ширити(черен или сребрист, ако бижуто е сребристо ще подхожда, както ти е писала gargamela), направи възел на 10 см. от края и го разнищи да стане на ресни.
Другия вариант е да махнеш гайките.
Продават много тънки кожени колани, не е възможно да няма в Пловдив.

Въпроса е: Защо роклята има гайки, а няма колан. Най-добре е от самия плат някаква връвка, която да е вързана свободно.

# 20
  • София
  • Мнения: 39 761
Според мен колан няма да стои добре. Мисля го, защото самата не обичам да слагам колани на поли и рокли.
За колие - нещо семпло. Някуде бях пускала снимки на колието с камъка (гранат), което ми подари съпруга ми. Но аз нося много сребро, и за да го сложа това колие, трябва да махна всичко друго.
А ти всъщност какви бижута носиш? Прочетох за перлите. Но на какво си се спряла? Аз съм фенка на среброто, пък и такива сребърни неща има по магазините... Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 216
И аз сьм фен на среброто и по принцип нося само сребро. Но ми се щеше да е нещо по -различно.   А дали една тьнка черна панделка вместо колан ще стои добре?

# 22
  • София
  • Мнения: 39 761
Пробвай. Огледалото ще ти подскаже верния отговор Simple Smile
нещо различно от среброто? Злато или камъни Simple Smile Но да е нещо класическо.

# 23
  • Мнения: 271
И според мен на роклята и трябва някакъв колан, защото прекалено е отпусната около талията и корема и вместо да приикрива тя фокусира вниманието там. Това е мое мнение де  Wink Все пак трябва да е нещо тънко и хлабаво завързано. Пробвай с панделка (макар да мисля че няма да стане), пробвай и с ширит и тънък колан и вземи пусни снимчици пак, че да се изкажем по още веднъж  Grinning.
П.С. Много често попадам на рокли, поли и панталони без колани, а с гайки. Според мен махат коланите и ги продават отделно в други магазини.

Общи условия

Активация на акаунт