кръв от едното зърно на гърдата

  • 597
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте! Незнам дали тук е мястото да пиша, но в последните 2 дни много се притеснявам! В цикъл съм и от първия ден реших да проверя гърдите си. В момента в който проверих от дясната гърда ми излезна кръв от едното каналче, поне така мисля. До сега не ми се случвало, на какво може да се дължи това? Ужасно много се стреснах като видях. Мисля и да отида на преглед, но сега в това извънредно, незнам дали някой ше работи. Благодаря предварително на тези който отговорят!

# 1
  • Мнения: 25 726
По здравна каса стъпките са следните: ЛЛ дава направление за хирург, който дава направление за мамография.
Можеш да отидеш направо на мамолог, но ще трябва да си платиш изследването.
Симптомът не е за подценяване, не отлагай. Но и не се стресирай предварително, може и да не е нещо страшно.
Това им е работата на лекарите – да открият причината.

# 2
  • Мнения: 3
Благодаря ти за отговора Как'Сийка. Като ми свърши ще отида до ЛЛ. Да видим и той какво ще ме посъветва. Но непременно ще искам направление.Дали е възможно да се дължи на някакъв хормон от цикъла?

# 3
  • Мнения: 25 726
Всичко може да е. От нещо съвсем безобидно до нещо по-сериозно, което налага бързи реакции. Никой не може да каже, освен лекар след съответните изследвания.
Тук можем само да ти стискаме палци да е първата вероятност. Късмет ти желая и добри новини! Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3
Благодаря ти! Дано да е нещо безобидно.

Общи условия

Активация на акаунт