Мъчно ми е

  • 3 356
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 440
Много съжалявам,мила!
Прегръщам те и аз. HugКураж!

# 46
  • София
  • Мнения: 2 044
 smile3518Много гадно,пожелавам ти бързо възстановяване и скоро да се похвалиш,че пак си бременна

# 47
  • Мнения: 326
Миличката... Прегръщам те силно и ти съчуствам  Hug. Горе главата и кураж!

# 48
  • Мнения: 1 202
Станалото наистина е много травмиращо но не се отчайвай ще забременееш отново когато най-малко очакваш !  bouquet

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Съжелявам.

Искрено ти съчувствам и ти пожелавам бързо възстановяване.

# 50
  • Мнения: 46 520
Съжалявам, стискам палци да мине леко  Confused

# 51
  • Мнения: 5 140
Много съжалявам за случилото ти се.
Възстановявай се бързо и скоро да ни съобщиш най хубавата новина.
Успех и късмет! Hug  bouquet

# 52
  • Мнения: 949
Според мен какво и да ти напиша няма да те утеши,но все пак СЪЖАЛЯВАМ  smile3518

# 53
  • Мнения: 1 288
много ми е мъчно за това,което преживяваш. единствено мога да ти пожелая да имаш повечко сили и кураж.  Hug Cry Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 39 771
Моите най-искрени съболезнования. Не мога да те утеша, сигурно няма й да мога. Кураж.

# 55
  • Мнения: 3 760
Съжалявам, миличка!  Cry
Прегръщам те и те подкрепям.
Това е Божа работа!
 Cry

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Кураж, миличка! Желая ти от сърце да се възстановиш по-бързо и да преживееш случилото се.

# 57
  • Мнения: 5 391
Знам как се чувстваш...не унивай и се радвай на малкото си детенце, а следващо-когато е писано Hug

# 58
  • Мнения: 1 029
Според мен какво и да ти напиша няма да те утеши,но все пак СЪЖАЛЯВАМ  smile3518

Природата наистина си знае работата и сигурно така е трябвало да стане, колкото и гадно да звучи. Надявам се скоро пак да забременееш и да ти се роди едно прекрасно здраво бебенце!
Успех!  Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 3 787
О-о,миличка  Cry.Дано всичко мине бързо и скоро да се похвалиш с радостна новина Praynig

Общи условия

Активация на акаунт