Съмишленици за отслабване - 6 част

  • 14 022
  • 390
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 353
Хайде и аз да се отчета в новата темичка...
След възвърнатият ми един килограм покрай хижата, на която бях миналата седмица, сега доволно заявявам, че отново го няма - пак съм 70кг. Ще продължа със самоизмисления ми режим и ако до седмица няма разлика в кг, ще пробвам японско чудо или някоя друга диета тук от форума, обаче без плодовата...
Само исках да питам вече свалилите по 10 и повече кг, каква разлика да очаквам в гръдната обиколка, ако сваля 10-15кг? Този въпрос доста ме човърка и не ми дава мира...
Няма да е голяма загубата-не се притеснявай 4-5 см най много поне при мен е така.Ама и повече да беше бих се жертвала

# 31
  • Мнения: 13 512
Хайде и аз да се отчета в новата темичка...
След възвърнатият ми един килограм покрай хижата, на която бях миналата седмица, сега доволно заявявам, че отново го няма - пак съм 70кг. Ще продължа със самоизмисления ми режим и ако до седмица няма разлика в кг, ще пробвам японско чудо или някоя друга диета тук от форума, обаче без плодовата...
Само исках да питам вече свалилите по 10 и повече кг, каква разлика да очаквам в гръдната обиколка, ако сваля 10-15кг? Този въпрос доста ме човърка и не ми дава мира...
Няма да е голяма загубата-не се притеснявай 4-5 см най много поне при мен е така.Ама и повече да беше бих се жертвала
Аз при 16 кг надолу свалих 10 см. гръдна обиколка

# 32
  • Мнения: 630
Хайде и аз да се отчета в новата темичка...
След възвърнатият ми един килограм покрай хижата, на която бях миналата седмица, сега доволно заявявам, че отново го няма - пак съм 70кг. Ще продължа със самоизмисления ми режим и ако до седмица няма разлика в кг, ще пробвам японско чудо или някоя друга диета тук от форума, обаче без плодовата...
Само исках да питам вече свалилите по 10 и повече кг, каква разлика да очаквам в гръдната обиколка, ако сваля 10-15кг? Този въпрос доста ме човърка и не ми дава мира...
Няма да е голяма загубата-не се притеснявай 4-5 см най много поне при мен е така.Ама и повече да беше бих се жертвала
Аз при 16 кг надолу свалих 10 см. гръдна обиколка
Ами аз съм за оплакване - 10 кг и -15 см. /преди беше 116см #Crazy/

# 33
  • Мнения: 13 512
На теб плаче ли ти се от това?  Затова е хубаво по-бавно да се свалят килограмите,за да може  кожата да се прибере. ПАк не ти е останало малко,така че-ще го преживееш Laughing

# 34
  • Мнения: 949
Пишете и мен
начало 90кг
сега 71 кг
крайна цел 62-63кг

# 35
  • Мнения: 1 353
Хайде и аз да се отчета в новата темичка...
След възвърнатият ми един килограм покрай хижата, на която бях миналата седмица, сега доволно заявявам, че отново го няма - пак съм 70кг. Ще продължа със самоизмисления ми режим и ако до седмица няма разлика в кг, ще пробвам японско чудо или някоя друга диета тук от форума, обаче без плодовата...
Само исках да питам вече свалилите по 10 и повече кг, каква разлика да очаквам в гръдната обиколка, ако сваля 10-15кг? Този въпрос доста ме човърка и не ми дава мира...
Няма да е голяма загубата-не се притеснявай 4-5 см най много поне при мен е така.Ама и повече да беше бих се жертвала
Аз при 16 кг надолу свалих 10 см. гръдна обиколка
УАУ bombs значи аз съм щастливка Mr. Green

# 36
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз ви чета редовно, ама не пиша, че то няма за какво. Вместо да отслабвам , аз дебелея. Качила съм още 2 кг. Пробвах разни режими и диети, но получих сериозни болки ниско вляво и се отказах. Сега като ям повече не ме боли и се чудя дали от глад ми се получи / въпреки, че не гладувах / и се чудя към какъв лекар да се обърна за преглед?

Също имам въпрос към ВЕСЕНЦЕТО : доволна ли си от Липозана, имаше ли ефект и колко свали? Чух добри отзиви, но в аптеките покрай мен го няма. Проверих в 4 аптеки. Утре ще ходя до Халите и ако го има там мисля да си го взема. И на какъв принцип действа?

# 37
  • Мнения: 1 934
Здравейте и от мен!

Резултата при мен след уикенда е -0.3кг. Вече съм 55.2кг.
Acce гледам си ме пропуснала на първата страничка.

Успех момичета!

Последна редакция: пн, 21 авг 2006, 11:40 от bebche05

# 38
  • Мнения: 641
Здравейте!
Минавам набързо.
Да се похваля вече съм77кг, въпреки рождения ден на малката.

Успех, момичета!


За гръдната обиколка: до тук при -5.200 съм свалила 6 см Sad, а  ми остават още 15кг.

# 39
  • Мнения: 4 806
момичета, здравейте...
появявам се съвсем за кратко днес.

Да напомня - вода. ВОДА. Не забравяйте, от много вода глава не боли, даже напротив Simple Smile

# 40
  • Мнения: 201
Успех на всички от мен  Hug
Аз съм в някакъв застой и нито свалям, нито качвам. В момента не съм на никаква диета, но ограничавам сладкото, мазното и тестяното. Смятам другата седмица да мина на диета, та дано да започна да свалям пак  Blush Вие имали ли сте застой и колко е продължавал?

# 41
  • Мнения: 13 512
Аз вече 3 седмици съм  в застой

# 42
  • Мнения: 262
Аз също съм в застой, но това щото не спазвам никак Дюкан, просто по-малко от всичко и без сладко и тестяно. Чакам да ми дойде музата за по-строг режим, че да тръгна пак надолу Embarassed

# 43
  • Мнения: 949
Аз съм на НВД и до сега(от 16.08 -21.08) съм -2 кг.

# 44
  • Мнения: 126
Благодаря на всички включили се във въпроса ми за гръдната обиколка...   bouquet
Момичета, наистина ме успокоихте - около 10 см хич не са толкова много за добрата кауза, с която съм се заела.... Бях се стреснала сериозно след като две мои познати твърдяха, че свалят по 2см на кг, а това вече си е множкооо. Ще приема, че е строго индивидуално и ще се надявам да не "намелея" на гърдите с повече от 10см...

Успешно вталяване и все така напред към желаните резултати!

Общи условия

Активация на акаунт