Какъв епилатор да си купя?

  • 2 327
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 761
Имам Браун овече от година, доволна съм.

# 16
  • София
  • Мнения: 478

Само не ми е ясно дали наистина тези с дисковете, т. е. Филипс епилират по-безболезнено или по-малко предизвикват червени точици ако не са метални като пинсетите на Браун? Напоследък си мислех за това, ако може някой опитал и с двете марки да каже.

# 17
  • Мнения: 27 524
И двете са добри. Аз ползвам Филипс и съм доволна. И за Браун съм чувала само положителни отзиви  Peace

# 18
  • Мнения: 949
И двете са добри. Аз ползвам Филипс и съм доволна. И за Браун съм чувала само положителни отзиви  Peace
smile3501

# 19
  • Мнения: 5 618
Само не ми е ясно дали наистина тези с дисковете, т. е. Филипс епилират по-безболезнено или по-малко предизвикват червени точици ако не са метални като пинсетите на Браун? Напоследък си мислех за това, ако може някой опитал и с двете марки да каже.
Аз имам този с керамичните пинсети на филипс и съм доволна. Наистина не ми дразни кожата, дори и без приставка.
Предния ми епилатор беше Браун отпреди 7 години и напоследък ставах цялата на пъпки от него /като обрив/.

# 20
  • Мнения: 110
Около 6год. ползвах жълтобеличкият на Браун-нямам оплаквания,просто от тия смени на тоци(през половината време го ползвах в чужбина с трансформатор),взе да поиздъхва Tired Та миналата седмица реших да се ъпгрейдна bowuu
Естествено пак с Браун:
http://www.bedbathandbeyond.com/product.asp?order_num=-1&SKU=14107479
Супер е smile3521 Масажиращите дискове облекчават болката,но аз и без това съм много свикнала и не ми пречи-ползвала съм го винаги за мишниците без проблем Wink
Най ме кефи лампичката,хубава екстричка е Flutter
Охлаждащите ръкавици и чантичката вършат работа  също thumbsup

# 21
  • София
  • Мнения: 478
Само не ми е ясно дали наистина тези с дисковете, т. е. Филипс епилират по-безболезнено или по-малко предизвикват червени точици ако не са метални като пинсетите на Браун? Напоследък си мислех за това, ако може някой опитал и с двете марки да каже.
Аз имам този с керамичните пинсети на филипс и съм доволна. Наистина не ми дразни кожата, дори и без приставка.
Предния ми епилатор беше Браун отпреди 7 години и напоследък ставах цялата на пъпки от него /като обрив/.

А кой точно е модела на Филипс?

# 22
# 23
  • Мнения: 357
Около 6год. ползвах жълтобеличкият на Браун-нямам оплаквания,просто от тия смени на тоци(през половината време го ползвах в чужбина с трансформатор),взе да поиздъхва Tired Та миналата седмица реших да се ъпгрейдна bowuu
Естествено пак с Браун:
http://www.bedbathandbeyond.com/product.asp?order_num=-1&SKU=14107479
Супер е smile3521 Масажиращите дискове облекчават болката,но аз и без това съм много свикнала и не ми пречи-ползвала съм го винаги за мишниците без проблем Wink
Най ме кефи лампичката,хубава екстричка е Flutter
Охлаждащите ръкавици и чантичката вършат работа  също thumbsup

Извинявай за въпроса,но можеш ли да ми кажеш цената на този епилатор?Благодаря ти много предварително   bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 478

Още едно въпросче  Embarassed той има ли приставка за деликатни зони?

# 25
  • Мнения: 110
Извинявай за въпроса,но можеш ли да ми кажеш цената на този епилатор?Благодаря ти много предварително   bouquet

Малката,аз си го взех от Щатите-тук е $69.99 ...нямам представа колко е в БГ newsm78
Може би някой форумец,който го е срещал в магазин,ще ти каже  Wink

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

Този е с дискове, а не с пинсети.

Извинявай за въпроса,но можеш ли да ми кажеш цената на този епилатор?Благодаря ти много предварително   bouquet

Малката,аз си го взех от Щатите-тук е $69.99 ...нямам представа колко е в БГ newsm78
Може би някой форумец,който го е срещал в магазин,ще ти каже  Wink

В Технополис го гледах, мисля, че струваше около 160лв.

# 27
  • Мнения: 357

Този е с дискове, а не с пинсети.

Извинявай за въпроса,но можеш ли да ми кажеш цената на този епилатор?Благодаря ти много предварително   bouquet

Малката,аз си го взех от Щатите-тук е $69.99 ...нямам представа колко е в БГ newsm78
Може би някой форумец,който го е срещал в магазин,ще ти каже  Wink

В Технополис го гледах, мисля, че струваше около 160лв.

Благодаря ви много   bouquet  Ще го разгледам,като имам време и ако ми хареса ще си го взема.

# 28
  • Мнения: 5 618

Още едно въпросче  Embarassed той има ли приставка за деликатни зони?

Няма. Има бръснеща глава.

# 29
  • София
  • Мнения: 478
Е, то едва ли е голям проблем, все пак се свиква, но аз на сегашния ми Браун си ползвам и двете приставки - обикновената е по-широка, а другата - по-тясна и съответно с нея боли по-малко. Иначе аз какъвто и да си взема бръснещата глава едва ли ще я ползвам  Sunglasses

Благодаря за отговорите, така поне човек разучава детайлите на моделите и то не от рекламите, където се казват само хубавите неща  Peace

Общи условия

Активация на акаунт