Случка със сервитьорка - вие как бихте реагирали?

  • 4 037
  • 79
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 474
Този  Twisted Evil  goodandevil goodandevil   ще ме изкуши да си тръгна, но този  Innocent добрия ще надделее и ще ги оставя на масата!

# 31
  • Мнения: 27 524
Тръгвам си, нейна грижа си е да си ги прибере.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 079
Ще отида и ще й ги дам лично! Колкото и да е била нелюбезна .... все пак да ги даде от джоба си после - няма да е честно!  newsm78

# 33
  • Мнения: 1 416
Изпадала съм много пъти в такава ситуация, но не съм се възползвала...
В твоя случай - ще я догоня и ще й дам 20-те лева...  Peace

# 34
  • Мнения: 5 370
Знам, че ако я завлека с 20 лева днес, утре на моята глава ще се изсипят сигурно 200, ако не и 2000 лева на минус.
Че аз даже за много по-малки суми съм се обаждала.

# 35
  • Мнения: 2 849
Много вероятно е да постъпя благородно и да и ги върна . Sunglasses

# 36
  • Мнения: 2 000
Не ми се е случвало, но сигурно бих й ги занесла. Ама знам ли  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 14 654
вчера аз забравих да си взема рестото в едно кафе , ако продавачът не ме беше подсетил, нямаше и да се усетя, защото ставаше дума за 80 стотинки, но ми стана приятно, заради отношението му

# 38
  • Мнения: 5 539
Обичам да правя добро на хора, които не го заслужават. Виждаш ги как в началото се стъписват, защото не са очаквали, а после може пък да се замислят...
Когато отвръщаш да доброто с добро, това си е танто за танто. Но когато от нищото сътвориш добрина, правиш света мъъъничко по-добър Hug

Ако някой не ме е разбрал - да, ще върна парите.

# 39
  • Мнения: 1 418
Ще ги оставя на масата,като си събира чиниите ще ги види и ще ги прибере.Няма да си ги взема категорично.

# 40
  • Мнения: 3 271
Категорично ще й ги дам. Няколко пъти са ми се случвали такива неща.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 254
Хубаво си направила, че си й ги върнала, защото ако ги беше взела, сервитьирката нямаше да на минус с 20 лв, а с 32... нали все пак ти е дала ресто 12 Simple Smile

# 42
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ще й ги върна защото явно нещо сериозно я е притеснявало че да се изнерви пред клиенти и да забрави за парите.

# 43
  • Мнения: 2 910
Без да се замисля ще я викна да си прибере парите.

# 44
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Разбира се, че ще й ги дам.
Не бих знаела защо е кисела, но може да си е имала проблеми. А е отишла пари да изкарва все пак. Ако много ме издразни няма да й оставя бакшиш примерно, но парите за сметката ще си й дам.
Аз съм си вадила пари от джоба, заради клиенти и е меко казано гадно, да не говорим, че става въпрос за магазин със скъпи дрехи. Бях се поболяла, три дни работих за миг разсеяност- точно заради проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт