Раждат се по две, по три, АВГУСТ щедър е нали!?

  • 9 081
  • 145
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 053
ЧЕСТИТ СИН НА DIDI 72, САМО ХУБАВИ ЕМОЦИИ ДА ПРЕЖИВЕЯТ С НЕГО

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Kaili браво на теб за статистиките,явно имаш железни нерви  Joy Joy Joy Joy Joy

Момичета и аз си нямам щъркел,татито иначе е много в час с компютрите,но няма да има възможност да пише,така че ако някои има желание да ми бъде щъркел да ми пише на ЛС,ако пък няма желаещи ще Ви пиша аз като родя и се прибера в къщи  Hug Hug Hug

# 136
  • Мнения: 1 602
miss_74 аз мога да ти стана "щъркел" , но има вероятност да раждаме и по едно и също време Hug макар и в различни болници. Все пак ще ти пратя номера си на ЛС. А за болките за които питаше не мога да ти кажа нищо. Може да са подготвителни контракции. newsm78 И мен ме приболява кръста ама нищо което да ме притеснява.
 Нашия татко ще съобщи новината, а ако е ангажиран сестра ми изяви желание да свърши тази работа. Wink

[ Kaili, супер си мила Simple Smile Много 10х за статистиката за броя по дни Simple Smile Ще ти я изплагиатствам..няма как Simple Smile) в замяна черпя с един безалкохолен коктеил Simple Smile
]

Обърквация мерси за коктейлчето! smile3503 Дано скоро и ние сме в тези статистики. Wink
Сега след като хапнах е време да полегнем. Да видим бебчо дали ще ме остави да дремна или като вчера ще засичам часовника. Mr. Green

# 137
  • Мнения: 4 970
Разбира се 4е има желаещи за щъркели HugЧе кой не иска да е такъв добър вестоносец.Ще ти пратя номера си на ли4ни.
Относно организаторките на темите- не се карйте,моля ви NaughtyСправяте се 4удесно,още пове4е когато работите в екип.
Честити беб4ета на Диди 72 ,KoRn4e и цвети_и!  bouquet
Ние днес си седим вкъщи и нервни4им.С тия коики е ужасно- постояно мрънка.И през но щта се буди по някаква нова странна схема.....Оба4е аз й хванах цаката и улеснението с нощното кърмене.Кърмя я легнала и искам да ви кажа 4е е страхотно улеснение  и удобство:peace:Сутринта  ме смая с акита при смяната на памперса- тъкмо махам стария и ...хоп- запо4на да върши пак работата,отново по4иствам дупето и ...хоп- повторение... CrazyИ така - 3 памперса докато остане един 4ист преди да го затворя.
Все мрънка заради коликите и по4ти не спи.Унася се за 10 - ина минутки и после- надава вой.А аз хи4 не й издържам на пла4а и направо блокирам Crazyпреди малко заспа.ще видим до кога Praynig
Хайде- стига съм писла- после пак!

# 138
  • Мнения: 658
Ето къде pepinka сама си е писала новината за нейното раждане http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=118611.msg2175373#msg2175373

Момичета, аз току-що помолих Блу да си поеме нещата като модератор на темите (има-няма възможност за това Blush). Безумие е да се справя с такава напориста конкуренция, пък и не ми е това целта. Единствените ми амбиции бяха да отчета колкото може повече бебчета, като върна и част от тези момичета, които се изгубиха. Исках да държа в течение за това и останалите, без да налагам някакви промени от мое име нито по формàта на отчета, нито по дизайна на първия ни пост. Но очевидно издразних някои. Сега за да не ви "организирам" повече се оттеглям.

Последна редакция: вт, 22 авг 2006, 15:03 от Kabiv

# 139
  • Мнения: 743
Честито на новите мами! Да са им живи и здрави момченцата! Големи и силни да пораснат за радост на мама и тати!
Добре дошли отново на Andyb и emelle!
Много се радвам че вече сте си вкъщи!
Някой питаше за гурелите,мисля че е инфкция една жена от моята стая имаше същия проблем и назначиха антибитик за седмица! Така че ,най добре да се консултирате с лекар! Hug
Днес лудите съседи са се кротнали,но за сметка на това Ели ме побърква днес,нощта мина спокойно, но от 9 сутринта не спира да плаче и не млъква докато не и дам да суче.
В резултат гърдите ме болят вече, храним се на всеки час,развалихме режима,аз съм като парцал не мога да хапна и да пийна нищо,защото сме сами,сега заспа на ръцете ми ,но като я оставя в леглото-рев!
Ето пак,оставям ви!
Успех на всички за които утре е Големия ден!Стискам палци и късмет! Peace Hug

# 140
  • Мнения: 575
Здравейте отново момичета,
аз отново съм тук...
И мисля да си кажа вече... От сутринта имам контракции. Болезнени. На лекцията на сп. "9 месеца" (беше изключително глупава, не съжалявайте , ако не сте могли да дойдете) Нинка ми ги засича. Бяха на през 10- 15 мин. От както съм си вкъщи, си ги засичам сама. От 11:40 до момента са регулярни, болезнени на интервали не повече от 10мин. Започва ли се??? Вчера като бях на преглед, доки каза че нама изглед да родя до 2-3 дни. Ами сега? В 16ч. съм на запис. Моля ви стискайте ми палци най скоро време да се срещна с моята бебка.  Praynig Praynig

Момичета, аз току-що помолих Блу да си поеме нещата като модератор на темите (има-няма възможност за това Blush). Безумие е да се справя с такава напориста конкуренция, пък и не ми е това целта. Единствените ми амбиции бяха да отчета колкото може повече бебчета, като върна и част от тези момичета, които се изгубиха. Исках да държа в течение за това и останалите. Но очевидно издразних някои. Сега за да не ви "организирам" повече се оттеглям.

Не знам какви са ти целите и за каква конкуренция говориш, но мен наистина ме издразни. И то не с амбициите ти да върнеш някой от момичетата във форума или с отчитането, а с реакциите ти на нашия (моя) труд. То не бяха сръдни и реплики за новата тема , то не бе чудо... Никой тук не цели да се конкурира с когото и да било за каквото и да било. Всички работим за това, темите ни да бъдат максимално полезни, изчерпателни, точни и красиво оформени. И както каза velmar , най - добре щеше да е да обединим сили, а не да се джанкаме. Аз повече не смятам да участвам в подобни караници тип "Женски пазар"
Използвам случая да благодаря отново на Kaili за нейните статистики и за това, че ми позволи да ги използвам в другата тема.    Hug Hug Hug

# 141
  • Мнения: 330
Здравейте мами Stop
И аз все още съм тук без никакви признаци.
Поне поразчупихме затишието и си имаме бебоци
 newsm51Честити бебчета на KoRn4e,didi72,Tsveti_j Heart EyesДа са ви живи и здравички и много радост да ви носят  bouquet
За утре се очертава пак хубав ден пълен с бебчета.Стискам палци на мамите всичко да мине леко.
Обърквация  дано ни зарадваш днес и ти с хубави навини Peace

# 142
  • Мнения: 1 053
ОБЪРКВАЦИЯ успех мила,дано днес или утре да си гушкаш бебчето

 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

Относно споровете с Kabiv -не се впечатлявай толкова,мисля че няма смисъл да си разваляме настроението,скоро всички ще се преместим в прекрасната темичка направена от теб
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 143
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Здравейте, момичета Simple Smile

ние с Ния все още влизаме в час, дано скоро успеем  Laughing
Ох, много ми е мъчно като има такива караници и спорове  Cry не че и аз не съм влизала в подобни  Mr. Green но мисля, че всичко е забравено вече  Wink

Блу, на Pepinka бебоците момиченца ли са??
да, момиченца са  Peace

такааа, пак поемам нещата в свои ръце, за добро или лошо  Grinning Благодаря на Kabiv за заместването, справи се страхотно  Hug
за да мога да отчитам новите бебчета и да мога да попълвам навреме имената на родилите мами, ще направя нова тема, т.е. ще бъде със същото заглавие, но №2. ще помоля модератор да заключи тази  Hug  надявам се да нямате нищо против Wink всъщност и да имате, нямате избор  Mr. Green предварително се извинявам, ако се забавям малко с допълването на инфо-то  Blush

Честито на всички новообебили се мами     bouquet добре дошли на родилите мами    bouquet  Hug 

Последна редакция: вт, 22 авг 2006, 17:33 от blueeye®

# 144
  • у дома
  • Мнения: 1 581
момичета, ето новата тема  Hug   bouquet

нека се прехвърлим всички в нея  Hug

# 145
  • Мнения: 8
Здравейте всички, ето ме и мен най после.
Kabiv, съжалявам че се загубих толкова време, ама прекарах 2 седмици в Майчин дом и както можеш да се сетиш там нямаше ни компютър ни Интернет  Simple Smile
Та да се отчета, родих на 18.08.2006, момиченце, 3.750 кг, кръстихме я Елена. Измъчиха ме 12 часа да раждам нормално и накрая тоновете на бебето паднаха и се наложи да го извадят със спешно секцио. Измъчиха ме и мен и бебето #Cussing out. Горкото е имало недостиг на кислород и е седяло известно време в реанимация след раждането. Добре че всичко се е оправило и сега малката ми кукличка е вече здравичка. И добре че тогава не съм знаела, че сигурно щях да се побъркам от притеснения. Не знам как е по другите болници, ама в Майчин дом дори с показатели за секцио пак те мъчат първо нормално да раждаш #2gunfire Аз съм с тесен таз, бебето е голямо, ама онези "умни тикви" решиха че ще излезе все пак нормално  #Cussing out. Естествено не можа да излезе. Та това е, много съм разочарована от болницата, да не споменавам мизерията там, но поне сега и двете сме добре и вече сме си в къщи Hug

Общи условия

Активация на акаунт