след махане на мустачките

  • 8 148
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 393

Къде се намира това 127-мо училище ?

В центъра на София, м/у пресечките " Иван Денкоглу", " Парчевич" и " Ангел Кънчев ".
RK, не съм сигурна какво и къде е Апартамент- не живея в София от повече от осем години.
Но салонът е точно срещу двора на училището, спомням си, че когато бях там преди две години, в съседство имаше някакъв доста приятен китайски ресторант или бистро може би беше, в модернистичен стил.
Козметичката се казва Тайра, да.

# 46
  • Мнения: 903
tedka* разбирам те, защото аз всеки път като си правя кола маска се обривам. С какво ли не съм се мазала, но няма ефект. Аз, може и да ме освиркат другите, но ги цедя тези пъпки. Просто не мога да ги търпя, а и като им махна връхчетата по-бързо зарастват. Само че не ги стискам с пръсти, а по следния начин: взимам една топлийка(че е с по-тънко връхче)обгарям я със запалка и после я потапям в спирт. С нея леко бодвам гнойното връхче и с помощта на топлийката, но не с острието отстранявам само гнойта. След това мажа със спирт. Не оказвам никакъв натиск върху пъпката. Така нямам нито един белег.
Една козметичка ми каза, че ако правя всеки месец кола маска нямало да се появяват. Обясни ми че кожата привиквала, но още не съм пробвала. Голяма гадост е този обрив. Дано скоро ти мине и другият път да нямаш.

# 47
  • Мнения: 1 616
Тедка, в другата ти тема за епилирането се разписах, но ще цитирам отново какво правя, за да се спася от неприятните пъпчици над горната устна:
"Мъха над горната устна махам с малки лентички Veet , след което почиствам с двуфазен лосион или специална кърпичка, после измивам и слагам вазелинче (обикновено "Tender care" на Oriflame), а след като измия вазелина, непременно почистваща маска. Много е дълго, трудоемко и досадно, но пък после нямам проблеми с пъпчици и раздразнения."

# 48
  • На небето
  • Мнения: 5 530
малко ми размихте темата  Naughty

а аз вече 3-ти ден съм с тез гадни малки пъпчици и едва се сдържам да не ги изстискам и да ги намажа със спирт,че да не се възпалят #Crazy ...по цял ден си седя вкъщи,от срам....  Cry

Аз моите ги изстисквам, не мога да се сдържа да не ги пипа, по добре да ходя червена и с лека пудра да го прикрия от колкото да ходя с пъпки.  Embarassed И да ти кажа минават за 2 дена. На другия ден след изстискването са леко зачервени, а на другия едвам се вижда зачервеното на 3 вече няма нищо. [/b]

# 49
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Докога ще излизат тези пъпки?Вече 2 пъти махам мъха и ми излизат пъпчици,хем ме маза козметичката с някакво олио newsm78.Дали ще привикне кожата или да купувам и аз сулфатиацол?

# 50
  • Мнения: 597
Купи си, много помага.Хубаво е винаги да ти е под ръка.

# 51
  • Мнения: 289
Момичета,
много се изприказва за тези пъпчици... а никой не спомена лосиона ТЕНД СКИН - само напояваш едно памуче лекичко, мажеш и на другия ден най-късно нямаш нищо. Американско производство е. В България го има от скоро и сигурно затова малко хора го знаят. Това си е направо супер.Забравяш ги тези проблеми с пъпчиците и врастналите косъмчета-веднъж завинаги. Аз ги имах на "триъгълника" (ужас), подмишниците и над горната устна. Уж ходя на кола маска,а пък като сложа бикините...каква файда,че нямам косми като имам пъпки. Сега въобще не ми пука, защото да чукна на дърво, нямам такива работи.

# 52
  • Мнения: 5 299
Момичета,
много се изприказва за тези пъпчици... а никой не спомена лосиона ТЕНД СКИН - само напояваш едно памуче лекичко, мажеш и на другия ден най-късно нямаш нищо. Американско производство е. В България го има от скоро и сигурно затова малко хора го знаят. Това си е направо супер.Забравяш ги тези проблеми с пъпчиците и врастналите косъмчета-веднъж завинаги. Аз ги имах на "триъгълника" (ужас), подмишниците и над горната устна. Уж ходя на кола маска,а пък като сложа бикините...каква файда,че нямам косми като имам пъпки. Сега въобще не ми пука, защото да чукна на дърво, нямам такива работи.
Колко струва този лосион?

# 53
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Момичета,
много се изприказва за тези пъпчици... а никой не спомена лосиона ТЕНД СКИН - само напояваш едно памуче лекичко, мажеш и на другия ден най-късно нямаш нищо. Американско производство е. В България го има от скоро и сигурно затова малко хора го знаят. Това си е направо супер.Забравяш ги тези проблеми с пъпчиците и врастналите косъмчета-веднъж завинаги. Аз ги имах на "триъгълника" (ужас), подмишниците и над горната устна. Уж ходя на кола маска,а пък като сложа бикините...каква файда,че нямам косми като имам пъпки. Сега въобще не ми пука, защото да чукна на дърво, нямам такива работи.
Колко струва този лосион?
Дай повече инфо моля,на коя фирма е,къде се продава-по аптеките ли?

# 54
  • Мнения: 289
TEND SKIN LOTION се разпространява за сега само по козметичните салони макар че във Враца може да се намери и в дамски фитнес център.
Струва около 43лв.най-малката бутилка (към 250мл), но пък стига за около половин година. А по-голямата идва по-евтино,защото купуваш 2малки на цената на 1,5. Спестяваш към 12лв.И най-важното е, че нямаш главоболие да го приготвяш,смесваш и тъй нататък. Само нанасяш два пъти на ден 3-4 дена след обезкосмяване.Като се изчисти кожата, намаляваш до 1-2 пъти седмично. И после пак при следващото обезкосмяване.

# 55
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
незнам какви лентички точно си си купила,но аз си купувам цяла кутия и ги ползвам по- дълго време. Та във въпросната кутия има няколко кърпички напоени с нещо мазно, което след обезкосмяване почиства и успокоява кожата. ЯВно си с чувствителна кожа, не стискай пъпчицте. Те ще се махнат.

# 56
  • Мнения: 525
Кърпичките в кутията не стигат за всички ленти.Като ги употребя махам лепкавото с бебешко олио и после търкам с бучка лед-така по-бързо минава възпалението.

Общи условия

Активация на акаунт