Доволни ли сте от живота,който водите?

  • 3 931
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 455
Не особено, но скоро ще поправя нещата  Simple Smile. Иначе съм доволна и благодарна за трите ми деца - да са живи и здрави  Heart Eyes!

# 61
  • Мнения: 765
Имам много неща , заради които мога да кажа , че  съм доволна , но точно те ме карат да искам повече . Не разбирам как така си доволен и това е  . Винаги може да е друго . Всички знаем кое е наистина ценно - здраве , деца , финансова стабилност , но не си представям как стоя и си казвам "ето имам всичко" .

# 62
  • Мнения: 6 315
На моменти - да, в други - не. Мисля, че твърде много се уморявам напоследък от живота си, но... светлинка винаги има. Вярвам че ме води и че хубавото предстои.

# 63
  • Мнения: 348
Вече два пъти в живота си взимам решения, срещу които застава целия свят. И смело мога да кажа, че съм доволна. Чувствам се добре, защото видях, че колкото и невероятно да изглежда нещо, колкото и всички да са на друго мнение, човек трябва сам да решава. Колкото по-смела съм била в решенията си, толкова по-верен е бил изборът ми. Признавам си без бой, че и за много неща не съм доволна, ще дерзая   bouquet

# 64
  • Мнения: 239
Точно така. Всеки казва, че е зависим, че не е напълно свободен и тъй нататък. Ние всички сме свободни защото имаме право на всякаква реакция в бъдеще. Проста философия. Ето аз например мога сам да си направя живота черен като седя често вкъщи, което неминуемо ще доведе до по-напрегнат живот. Сега всичко е ок и с жена ми се виждаме точно толкова, че да се обичаме и да няма драми. Същото важи за приятели, заведения, лайфстайл. Правя си живота хубав и съм доволен. Отивам в Планет, пия уиски, слушам музика, гледам колите на паркинга, сравнявам ги с моята, гледам жените и ги сравнявам с последната и всичко е на сто. И жена ми е добре. Грижи се за детето, гледа телевизия, давам и пари за козметик, пазар и тем подобни. Ходи си с приятелки на гости да си говорят някакви глупости и всички сме щастливи. Хора, усмихнете се. Животът е прекрасен!

# 65
  • Мнения: 677
ово е стандарт!

Общи условия

Активация на акаунт