въпрос към изрусяващите се

  • 4 886
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Исках да кажа, че и за съм с Лонда. За това избрах цитата.  Embarassed

# 16
  • Мнения: 27 524
Блондорите винаги щипят и горят много. Дори маркови, пак си е силна химия. Защо не пробваш с най-светлата боя или ти е много тъмна косата?

# 17
  • София
  • Мнения: 1 210
Блондорите винаги щипят и горят много. Дори маркови, пак си е силна химия. Защо не пробваш с най-светлата боя или ти е много тъмна косата?

Косата ми е тъмна за  боя без окислител.
Предполагам, че ако ми я държи по-кратко на скалпа, ще е по - поносимо. Или ще се измия още веднъж като се прибера, щото може и да не ме мие добре (въпреки, че я плакне дълго, ама на тея неудобни мивки...)

# 18
  • Мнения: 1 526
да не би да имаш силно чувствителна кожа на скалпа или непоносимост към химия?

# 19
  • Мнения: 175
Пробвай с боя и супра на равни количества,ефекта пак е силно изсветляващ и е по-щадящо за скалпа.А пък и ако боята е пепелива направо ще придобиеш матирано пепеливо русо и няма да има нужда от повторно мазане с боя или тониране.УСПЕХ!

# 20
  • Мнения: 27 524
Блондорите винаги щипят и горят много. Дори маркови, пак си е силна химия. Защо не пробваш с най-светлата боя или ти е много тъмна косата?

Косата ми е тъмна за  боя без окислител.

А, че кой говори за боя без окислител? Те такива май са само безамонячните. Аз ти казвам да слагаш боя, от най-светлите, които са си с 9 процента оксидант, което хич не е малко. Но да не е Блондор, който е почти винаги на основата на лилавия прах, което си е силно и гадно. Само ако си с черна коса или много тъмно кестенява няма да стане с боя.

Иначе като хитрост мога да те посъветвам тогава да слагаш в сместта по една ампула, от ония белезникаво белите, дето са за коса и са с плацента вътре. Ако не ги намериш и малко балсам върши работа.

# 21
  • Мнения: 83
При мен става така когато се боядисвам с българска боя newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 5 828
Щипе ме само докато съм намазана с боята, после не. Напоследък си купувам на Гарние - пепеливо-русо, харесва ми как става.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 969

 Аз нямам проблем. Боядисвам се с боя+ 40% окислител. И да ми щипе, то е съвсем търпимо и е само в начлото, след около 5 минути спира това усещане  Peace
Peace

# 24
  • Мнения: 154
shtipaneto si e neizbejno pri blondora.edna ispanska profesionalna firma( REVLON )pysna na pazara edno mliako to4no za tazi cel,slaga se na kojata predi da se namaje blondora i ne shtipe 4aka tolkova.a drygia variant e da se probva s syper izsvetliavashta boia na ne nai silnia procent oksidant za pove4e vreme.ako pak ne ti dopada cveta mojesh da si napravish i malko ki4yri,mn.tanki prosto za prosvetliavane.

# 25
  • Мнения: 27 524

 Аз нямам проблем. Боядисвам се с боя+ 40% окислител. И да ми щипе, то е съвсем търпимо и е само в начлото, след около 5 минути спира това усещане  Peace

Как така 40?  Shocked Не са ли 3, 6 и 9 процента  #Crazy

# 26
  • Мнения: 27 524
shtipaneto si e neizbejno pri blondora.edna ispanska profesionalna firma( REVLON )pysna na pazara edno mliako to4no za tazi cel,slaga se na kojata predi da se namaje blondora i ne shtipe 4aka tolkova.

 Peace

Аз ползвам боите и серията Ревлон, имам от това мляко, но не ползвам Блондори и си го слагам след боядисването. Продава се във фризьорските салони, които работят с Ревлон - аз съм много доволна от тези бои и продукти, цветовете са им страхотни и боите са с етерични масла  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 478
Пробвай с боя и супра на равни количества,ефекта пак е силно изсветляващ и е по-щадящо за скалпа.А пък и ако боята е пепелива направо ще придобиеш матирано пепеливо русо и няма да има нужда от повторно мазане с боя или тониране.УСПЕХ!

Какво е това супра  newsm78

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 135

 Аз нямам проблем. Боядисвам се с боя+ 40% окислител. И да ми щипе, то е съвсем търпимо и е само в начлото, след около 5 минути спира това усещане  Peace

Как така 40?  Shocked Не са ли 3, 6 и 9 процента  #Crazy
Буба е искала да каже 40 vol., което отговаря на 12 % окислител  Peace

# 29
  • Мнения: 27 524
А, така може, мерси, Принцеске   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт