Вярвате ли в задгробния живот?

  • 12 251
  • 166
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 537
Да ,вярвам, имам си ред причини за това Simple Smile

# 136
  • Мнения: 2 013
Сестра ми наскоро ми разказа, че често сънува баба ми и дядо ми - и двамата починали. През 2000 г. дядо ми насън й казал, че баба ми ще "дойде при него" след 2 години... Така и стана.

# 137
  • Мнения: 534
Като че ли има някои неща от които вечер да ти настръхне косата  newsm09 така че -да,вярвам.

# 138
  • Мнения: 473
И аз вярвам,около мен има много такива слу4аи.Една моя много добра приятелка беше простреляна с 8 куршума и оживя  bouquetВ момента привършва книгата си която наистина е страхотна ще има и филм ,някаква немска ТВ компания и е предложила да пресъздадът слу4ая.Знам 4е за нея ще е много болезнено но тя е силна и ще го направи.Казват че това е невъзможно след такъв разтрел и засегнати жизнено важни органи да е жива #CrazyИскам също да ви кажа 4е тя невярваше в задгробен живот но сега и дума да не става за това. newsm78

# 139
  • Мнения: 1 014
Не вярвам  Naughty

# 140
  • София
  • Мнения: 1 105
Като че ли има някои неща от които вечер да ти настръхне косата  newsm09 така че -да,вярвам.

офф:
Кажи ми какви, че темата ми е доста интересна. Може и на лични ако искаш. Мерси Simple Smile

# 141
  • Мнения: 1 492
Аз вярвам!
Моят мъж сънува починалия си баща след като се оженихме. Дошъл в съня му и започнал да пита коя съм, каква съм,от къде съм и накрая му казал - защо не дойде да ми кажеш, и аз щях да дойда на сватбата ви. Cry
Сега когато ходим на гроба го оставям сам да си "поговорят", не знам дали някой го чува, но той се чувства по-добре.

# 142
  • Мнения: 435
камелия, напълно разбирам съпруга ти.
Кой, каквото иска да си мисли, но тази тема много ми допада и тук ще споделя - преди седмица се нанесохме в ново жилище, онзи ден докато спях следобяд (бях съвсем сама) усетих стъпки, разбрах, че не се е прибрал съпругът ми, не сънувах, продължих да усещам стъпките, бях спокойна... просто зная, че баща ми, който от 10г. е покойник, дойде да види, къде живея Cry

# 143
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
........- преди седмица се нанесохме в ново жилище, онзи ден докато спях следобяд (бях съвсем сама) усетих стъпки, разбрах, че не се е прибрал съпругът ми, не сънувах, продължих да усещам стъпките, бях спокойна... просто зная, че баща ми, който от 10г. е покойник, дойде да види, къде живея Cry
Е, нали духовете нямат материя, съответно нямат тегло, съответно няма как да се чуят ако стъпват.
Дали не е възможно да си чула съседите от горния етаж и понеже сте в нов дом, все още да не си свикнала с шумовете.

# 144
  • Мнения: 435
Lilqna , усещах, а не чувах стъпките, за да си мисля, че идва шум от съседите.

# 145
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Незнам дали вярвам.........разума ми не вярва, но като че ли със сърцето си искам да има добри духове пазители над мен...........Аз си мисля, че хората не могат да си представят, че тотално и завинаги изчезват след смъртта и затова са измислили това със задгробния живот, преражданията и т.н.........Иначе понякога, когато съм сред природата и слушам звуците, разбирам диваците , които са измислили толкова много духове и божества........

# 146
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Lilqna , усещах, а не чувах стъпките, за да си мисля, че идва шум от съседите.
PeaceИзвини ме, моля, грешно съм разбрала.

# 147
  • Мнения: 3 886
........- преди седмица се нанесохме в ново жилище, онзи ден докато спях следобяд (бях съвсем сама) усетих стъпки, разбрах, че не се е прибрал съпругът ми, не сънувах, продължих да усещам стъпките, бях спокойна... просто зная, че баща ми, който от 10г. е покойник, дойде да види, къде живея Cry





И при мен е било така когато баща ми почина и до ден днешен ми се случва да се затвори врата и да му чуя гласа ( милинко прибрах се)




 Money Rolling Eyes

# 148
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Незнам дали вярвам.........разума ми не вярва, но като че ли със сърцето си искам да има добри духове пазители над мен...........Аз си мисля, че хората не могат да си представят, че тотално и завинаги изчезват след смъртта и затова са измислили това със задгробния живот, преражданията и т.н.........Иначе понякога, когато съм сред природата и слушам звуците, разбирам диваците , които са измислили толкова много духове и божества........
Именно.

# 149
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
аз вярвам определено в задгробния живот, има за какво да се замисли 4овек, не може да сме миг и за какво се раждаме тогава, хабене на енергия ли ?

Общи условия

Активация на акаунт