Любимите ни ресторанти в София

  • 27 503
  • 169
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 239

При всички положения става дума за елитни и шикозни места като Хепи, веригите Виктория, но и Макдоналдс са качествена фирма - вижте им само годишния оборот за да се сетите за какво става дума с лекота.
и на мен ми прави впечатление, че са изброени основно по- елитни места Wink

Радвам се когато засичам качествени и читави хора из тези форуми. Кара ме да се чувствам спокоен за бъдещето на младите в България.

# 46
  • Мнения: 7 640

На мен затова ли 90% от имената нищо не ми говорят newsm78
я каже нещо готино в Студентски, че ми е поминала възрастта и само на стари познания карам Wink. Предпочитам заведения по-лежерен тип- като обстановка и цени. Другите- за по-така поводи.

# 47
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Ами последно време сме ходили в Evergreen, Гроша - нов, стар, Сакарь и Къщата. Не мога да кажа, че имам някое предпочитано. Зимата, с малкия, най-добре беше в Evergreen-а, заради добрата вентилация. Скоро мисля да пробваме О'Шипка Thinking
Не ходим много-много, а и обикновено е за бира с нещо и нямам големи впечатления Confused

# 48
  • София
  • Мнения: 1 819
"Пчела" - това е най-страхпотната градина в София, страхотно обслужване и най-важното - много вкусна храна;
"Чепишев" - спокойно е, близо ми е и е мноооогоо вкусно
"Спагети къмпъни" - много ми харесват пиците там
И може да ме оплюете, но много обичам да ям в KFC и Мимаса на Попа

# 49
  • зад парка
  • Мнения: 1 583

 newsm10
я каже нещо готино в Студентски

"Мастро Лоренцо", не е ново, но си е хубаво

# 50
  • Мнения: 3 153
И може да ме оплюете, но много обичам да ям в KFC и Мимаса на Попа
Защо да те оплюваме? Аз също предпочитам КФЦ, когато нямам време за нещо по-сериозно.

# 51
  • Мнения: 7 474
И може да ме оплюете, но много обичам да ям в KFC и Мимаса на Попа
Защо да те оплюваме? Аз също предпочитам КФЦ, когато нямам време за нещо по-сериозно.

А , няма да плюем, хамбургер с яйце ми е най, най-любимото ядене  Crazy

# 52
  • София
  • Мнения: 3 406

При всички положения става дума за елитни и шикозни места като Хепи, веригите Виктория, но и Макдоналдс са качествена фирма - вижте им само годишния оборот за да се сетите за какво става дума с лекота.
и на мен ми прави впечатление, че са изброени основно по- елитни места Wink

На мен затова ли 90% от имената нищо не ми говорят newsm78

Не всеки може да си го позволи, но след влизането в Европейския съюз всички ще станем значително по-богати.
Извинявайте за забележката, но не бих казала, че "Хепи" и пицариите са "елитни" или "шикозни" места.
Моите любими са Кабуки суши бар, Кап. Кук- Хаджидрагановите къщи е любима на мъжа ми и там често ходим, Яфата в Изток, не мога да изброя всички  Hug

Последна редакция: вт, 29 авг 2006, 16:12 от Reza

# 53
  • Мнения: 4 965
Кажете нещо повече за Турския и Ливанския ресторант?
Цените много ли са високи- ориентир?

За Турския - цените са от средни към високи, но атмосферата и обслужването са приятни, а десертите са неповторими.
По отношение на турската кухня, намерих с търсачката нещо интересно, но не знам дали няма да се приеме като реклама.
Тези имат и меню с цени:
http://zavedeniq.com/sf30.htm

# 54
  • Мнения: 4 371
Не съм била на ресторант откакто се омъжих Crazy Аааа, излъгах. Бях в един ливански, ама не е моята кухня, за това ще си замълча.
Но в края на месеца правим една година брак и тази тема ми дойде добре  bouquet
Преди любимия ми ресторант беше "Метеор", но не съм ходила отдавна и не знам какво е положението сега.
И много искам да отида в "Лебеда" в Панчарево.
А я кажете къде е Спагети къмпъни и Червената къща Praynig  bouquet

# 55
  • Мнения: 4 965
И да допълня още (помагам си с намерения сайт, че доста хубави места съм пропуснала в първия пост):
 - някой спомена - Отвъд алеята зад шкафа (готино място е);
 - Уго;
 - Дивака;
 - Фенерите;
 - Трикракото пиле - хубава кухня, но не ми харесва обслужването, но пък ми е близо до работата;
 - Сарай /въпросният турски, но не му помнех името - ето го:
http://zavedeniq.com/sf35.htm
 - Кривото;
 - Къщата;
 - Българи;
 - Александрия;
 - 12-те стола;
 - Романс (страхотни вкуснотии и хубава обстановка, но многото хора ме изнервят);
 - Лютите чушки.

Места като Хепи, Макдоналдс и подобни могат да ме докарат до депресия и шизофренни пристъпи - много шум, много народ, сервитьори с червени дрехи, неоново осветление - ужас.

А и в студентски град има много хубав ресторант, но не му помня името (около 36-ти блок) - бял отвън, вътре с дървени маси, на 2 етажа, с ди-джей и бг-кухня (ако се сетя, ще пиша кой е), но там ходим само на 8-ми декември последните няколко години.

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Ай де да не сърдят софиянци да кажем кой са ни любимите ресторанти Peace
-Хаджи Драгановите къщи.
-Ниагара
-Табиет

При всички положения става дума за елитни и шикозни места като Хепи, веригите Виктория, но и Макдоналдс са качествена фирма - вижте им само годишния оборот за да се сетите за какво става дума с лекота.
това постоянно да се правиш на тъп и дъ поддържаш този имидж си е направо талнт Laughing

# 57
  • София, център
  • Мнения: 3 455
"Авалон"- там сме с и без повод,
Ротисерията,
"Зион" на малките 5, макар, че е по като кръчма,
"Тино",
и други разни, сега не се сещам!

# 58
  • Мнения: 3 423
Ресторант "Мама", най-вкусната кухня и най-доброто обслужване!!!!!!!

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 63
С много от изброените ресторанти съм съгласна, харесваме ги и често ходим /с повод и без повод/.
1-во място обаче давам на "Вишните" - и то не само защото ме и на "една ръка разстояние"!
Обслужване, кухня, обстановка - всичко е на ниво. Вярно, че е като 6-тица от тотото да су уредиш с маса без резервация /освен ако не отидеш за хапване по никое време - 15-16-17 часа/, но то при нас май така се получава доста често. НО!!!
Има един недостатък - който не е за подценяване! Не може да се плаща с кредитни карти, а предвид цените и постоянните клиенти на ресторанта, това е повече от задължително и е крайно време да се въведе!   Naughty

Общи условия

Активация на акаунт