Отговори
# 75
  • Мнения: 3 388
Добро утро момичета  Hug

Тук е невероятно слънчево и не е горещо.

Хубав и усмихнат ден на всички
  newsm51

# 76
  • Мнения: 1 049
Zai4enze , да предадеш специални поздрави на гери и да и кажеш ,ч е ни липсва Hug  bouquet

Все пак вълната на дядото е точно на време, нали? Crazy Поне добре ли се гледат? newsm78
няма да пропусна да я поздравя  Peace  bouquet
а дадото ами как го гледа  не съм очарована на маскилизма, който се опитва да му предаде , но нали знаеш гледам да не му се вързвам  Thinking Crossing Arms Whistling

# 77
  • Мнения: 7 914
iramira , много е сладък малкия Тито... на колко годинки е? newsm78

sonita , прати ни малко жега... замръзват ми пръсчетата днес  Rolling Eyes

Zai4enze , което можеш спестявай, че нервите са много важни за здравето и не само Hug  bouquet

# 78
  • Мнения: 3 388
Zwezdi4ke, ама то цяло интервю стана  Laughing  в добрия смисъл, де  Heart Eyes

Аз покрай моите снимки и вашите комплименти се сетих, че и вас въобще не см ви виждала ...  newsm78 .... мммм, да ..... Звездичка, Калида, а и другите които нямат постнати снимки ......

На нищо не умея да свиря аз, въобще не ми с е  отдава, но от музика, пултове и тем подобни разбирам много  Peace  в момента не работя, така да се каже ... а ти работиш ли, Звездичке?
В Бг са страхотно щастливи, че ще си ходим, баба ми, лелите и някои приятели все още не познават Роберто, така че вълнението е двойно. Ще има официална презентация  Laughing  А и беше крайно време. Другата година се каним да правим църковен брак там и да водим свекърви и приятели в Бг, та редно беше преди това всички да познават зетя  Laughing


# 79
  • Мнения: 3 388

sonita , прати ни малко жега... замръзват ми пръсчетата днес  Rolling Eyes


в интерес на истината и аз съм с чорапки и на притворени прозорци  Wink след жегите над 40 градуса преди, сега вечно ми е студено  Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 3 388
Зайче, аз пък все си мисля акк ли ще се отнасят моите свекървища с бъдещите ни бамбини ....  Thinking ...
Уж изглеждат добрички, ама то вяра да нямаш

# 81
  • Мнения: 7 914
При нас за една седмица от 33 градуса паднаха темпрературите на 14 Sick и сега повече от 20 не искат да скочат Rolling Eyes
МразяяяЯЯяяяя студенооооо #Cussing out


Както каза официалната презентация си е чудо и половина... moresmile
Работя в една американска фирма ето това: atwork, ама колкото и да е скучно поне парички падат Rolling Eyes
А ти? newsm78
А за снимка  като си прибера и седна пред ком-па ще ти пратя на лично
 
Аз може и да си питам , ама ти отговоряй на каквото ти харесва Hug  bouquet

# 82
  • Мнения: 1 049
Зайче, аз пък все си мисля акк ли ще се отнасят моите свекървища с бъдещите ни бамбини ....  Thinking ...
Уж изглеждат добрички, ама то вяра да нямаш
а не се притеснявай моя свекър като се пенсионира му избиха балансите, разделиха се със свеки  и почна да кара пубертета на 2 -та възраст и определено има големи изцепки , ама винаги е бил особняк просто сега му личи повече  Peace

# 83
  • Мнения: 3 388
При нас за една седмица от 33 градуса паднаха темпрературите на 14 Sick и сега повече от 20 не искат да скочат Rolling Eyes
МразяяяЯЯяяяя студенооооо #Cussing out


Както каза официалната презентация си е чудо и половина... moresmile
Работя в една американска фирма ето това: atwork, ама колкото и да е скучно поне парички падат Rolling Eyes
А ти? newsm78
А за снимка  като си прибера и седна пред ком-па ще ти пратя на лично
 
Аз може и да си питам , ама ти отговоряй на каквото ти харесва Hug  bouquet

И аз много мразя студено и въобще не мога да свикна  на ниски температури ...

Ще чакам снимка тогава  Wink

И аз бих се радвала и на такава работа, ама няма ... то верно, че само от година съм тук, ама се надявам скоро да излезе нещо ... а в Италия е криза.
Сега започваме с едно представителство на бг фирма в Италия, като аз ще им координирам нещата тук, все пак обаче ще бъде по-скоро като допълнителна работа, освен ако не стане някакъв бум  Laughing

Апропо, аз си мислех, че си от Холандия, ама ти си била от Белгия .... явно трябва да чета по-внимателно  Thinking  Ама и в Белгия съм била- на два пъти дори. То в коя зона си там?

а за американските фирми, мъж ми тук работи в една такава, мултинационална американска ... и тук са много на мода ХАмериканците  Mr. Green

# 84
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Звездичка, Титко ще празнува рожден ден на 28 този месец. Ще стане на 1год. Ще му направя специална месна торта със зеленчуци, за да го отпразнуваме и ще почерпим приятелчетата на полянката Laughing. Нали съм горда кучешка мама Joy.

# 85
  • Мнения: 7 914
Ами не съм в Белгия...  Embarassed
 Като си написах пост кода и ме прати там... после като сложих града, в който работя и  най- накрая ме премести правилно... преди това ме пращаше в Щатите и тн и тн... Crazy
 Иначе с удоволстиве бих живяла в Белгия.. много по -топли са хората там Heart Eyes

Никога не се знае, дано пък да стане БууУУУм и да си работиш постоянно с много висока заплата... Hug

Тя и нашата фирма къде ли не няма офиси ама най- главния е в Сингапур #Crazy

 Mr. Green


# 86
  • Мнения: 3 388
Зайче, аз пък все си мисля акк ли ще се отнасят моите свекървища с бъдещите ни бамбини ....  Thinking ...
Уж изглеждат добрички, ама то вяра да нямаш
а не се притеснявай моя свекър като се пенсионира му избиха балансите, разделиха се със свеки  и почна да кара пубертета на 2 -та възраст и определено има големи изцепки , ама винаги е бил особняк просто сега му личи повече  Peace

Ами той моя отдавна е пенсиониран  Grinning ама докато направим бамбините, знам ли аз какво ще му щукне ...... то с възрастта стават доста непридвидими  Wink

# 87
  • Мнения: 3 388
 Laughing разбрахме се местонахождението

Ами дано стане буууум, че колкото по-добре за тях, толкова по-добре и за мен  Peace

За Белгия- един колега на мъжа ми ходил там за няколко дни миналата седмица.  Въпросния човек е италианец, но е женен за швейцарка, та живее в Щвейцария, но работи в Милано. Явно ежедневните пътувания никак не са му достатъчни  Laughing, та вечно обикаля Европа и като любител на виното и бирата, ходи по дегустации. Та въпросното пътуване в Белгия било с тази точно цел-дегустация на бира! Всякаква и много хубава! Интересното, че не му дали да си купи и отнесе в Швейцария, защото  производството на въпросната бира била само за местния пазар  Rolling Eyes

# 88
  • Мнения: 7 914
Звездичка, Титко ще празнува рожден ден на 28 този месец. Ще стане на 1год. Ще му направя специална месна торта със зеленчуци, за да го отпразнуваме и ще почерпим приятелчетата на полянката Laughing. Нали съм горда кучешка мама Joy.

ооо и аз на 25 октоври ще имам двама рожденика на по 1 годинка  Mr. Green
 И съм им обещала пиленце и камби, оризова вафла и едни от най- любимите им дъвкалки Joy

# 89
  • Мнения: 7 914
sonita ,
 мм не смао бирата, ама и какъв хляб правят   chef Crazy нямам думи.. и от към архитектура има какво да се види... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт