Отговори
# 150
  • Мнения: 7 914
Tali Dan , не бих си  и помислила, че нямаш бунтарски, неспокоен дух  Hug
Защо ли тази песен не Милена ми се губи? newsm78 Какво ли става напоследък с нея..май доста време не съм чувало новинки около нея.. Thinking
Но дори и да я знах песента едва ли щеше да ми дойде на Ъкъла за  последната страфо...

Много ме кефиш..ама ти си го знаеш, де! Hug  bouquet

# 151
  • Мнения: 2 907
На мен това ми е любимата песен на Ревю/Милена. В дале4ната 93 година вси4ки искахме да бъдем директори на водопад Sunglasses. Както и женени за фронтмена на Ревю  Wink

# 152
  • Мнения: 3 388
Ето ме и мен  Grinning  Приветки   newsm51

Гледам покрай калибъра де- си го мечтая, големи страсти се развихрили  smile3521

Само не разбрах тези мъже къде са, че мъжо заминава в командировка от понеделник два дни в Болоня, та да намина  Crazy

Не за да ви дразня, ама тук е слънчево и приятно топло / сега 18, ама се усещат повече, с обещани максимални градуси 26/  Sunglasses

Звездичке, с тези закусчици от сутринта ми се отваря апетита  Flutter

Дидолинка, как мина с гостите, какво готвиш ти?   chef  / ти като си мандаринка, съм те оцветила в оранжевко  Wink/

Ели, тези рецепти индйски ли са, че не схванах .... това кхечери не см го чувала .. ама и тука в Италия използват ориз и леща заедно, ан мен нещо не ми допада, уви ...... ама може да пробвам нещо от посочените, че за дне си без това нямам идея какво ще се яде

Мнохо хубав и емоционален ден на всички  Hug

# 153
  • Мнения: 7 914
mystic ,
 незнаех, че и ти харесваш този стил музика  Thinking

sonita ,
хаха така е калибъра винаги буди и буни духовете  Whistling Joy
 Не говори за апетит, че и аз и мъжО от 2-3 дена "все гладни" ходим... Rolling Eyes и все не можем да се ядем.. очаквам в края на седмицата да счупим кантара...
 Crazy Mr. Green

mama B, много за дълго изчезна  : Sad Hug

# 154
  • Мнения: 3 388
[sonita ,
хаха така е калибъра винаги буди и буни духовете  Whistling Joy
 Не говори за апетит, че и аз и мъжО от 2-3 дена "все гладни" ходим... Rolling Eyes и все не можем да се ядем.. очаквам в края на седмицата да счупим кантара...
 Crazy Mr. Green


Хихихи, нашия кантар както е стъклен, хич не ми се мисли  Laughing

# 155
  • Мнения: 7 914

 smile3532


Уф , днес вече ще  smile3511, три дена вече подред не мога да издържаааам smile3515 Правят някаква проверка на фирмата и една от проверяващите е младо момиче( на около 25) но така се полива с еФтин парфюм, че не издържам вече... като влезе дори и за 2 минути ми се иска да сложа    smile3516

# 156
  • Мнения: 7 914
Почти стана време да си ходя...Пожелавам на всички прекрасен уикенд  bouquet

# 157
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
 Hug от мен....
форумьт ми е ужасен Confused....5 пьти пускам едно и сьщо нещо.....
нещо хич ме нямаше те3и дни, ама не ми се пишеше...само кротко си четях.....
хубав weekend na всички  Hug Heart Eyes

# 158
  • Мнения: 7 430
Hug от мен....
форумьт ми е ужасен Confused....

И при мен така ooooh!

Малките ми мишоци са добре, за сега си възвърнах кърмичката - дано и занапред да е така Peace
Благодаря на всички за съветите  Hug

ВикиНце е на ясла, но днес ще го взимаме по-раничко - възпитателката напоследък нещо май не и се работи - елате го довете в 10, вземете го в 3, днес трябва в 2  newsm78 Чудя се има ли Есенна умора Thinking
Тук преди малко Т бе 11 градуса, но поне е слънчево - само се моля да не вали Wink

Пожелавам ви приятна вечер, изпълнена само с ЛюбоФни емоции Hug
Обичам Ви Heart Eyes

# 159
  • Мнения: 3 388
Хубава вечер и приятен уикенд и от мен  Heart Eyes

# 160
  • Мнения: 6 390
Аз докато се включа, вие сте се разотишли  Crazy Grinning

Цитат
Eli_cz  ти ме смая момиче! Това с ориза и лещата тук иранчаните са го провъзгласили за тяхно национално ястие, казва се Маджадра и е доста разпространена гарнитура. Даже и аз го правя и е доста вкусно, въпреки че имах резерви първия път.
а ти как го готвиш това чудо  newsm78 аз доста суперлативи изчетох за него, а леща и ориз обичаме  Heart Eyes мммм така че ще пробвам и ще докладвам  Wink

Сонитке
когато съпруга е в командировка, да внимаваш какво ще правиш, Роберто да не долети ненадейно в понеделник вечерта - затъжил се Whistling Whistling Mr. Green

# 161
  • Мнения: 1 526
Ели, правя го точно както си го описала в първата рецепта- едно към едно. Научи ме една колежка. Аз първо го бях яла в ресторант и имах желание да го сготвя- сварих ги двете неща по отделно и после ги смесих  Mr. Green, ама шич не го докарах на вкус  ooooh! Затова попитах и го направих както трябва  Laughing!
 ДиДОлиНКа МанДАриНКа
чудесно е,че манджата на Мики е достатъчно! Hug Браво на теб! А как сте с коликите?
Някой `срещал` ли е Калида по другите теми? Не е споменавала, че ще ходи някъде а я няма Thinking. Дано да не е нищо особено!

# 162
  • Мнения: 7 430
... А как сте с коликите?
Някой `срещал` ли е Калида по другите теми? Не е споменавала, че ще ходи някъде а я няма Thinking. Дано да не е нищо особено!



Има си колики милото   Sadми и докато не ги израсте, каквото и да давам едва ли ще има ефект Tired
ЗА Калида, тя вчера ни пожела да си изкараме добре оставащите, августовски дни и може би са отишли някъде във ваканция Wink ....ама тя е потайничка и не ни каза  Sad

...мен ме боли един зъб и цял ден не ме е оставил  ooooh! за съжаление чак другата седмица съм на зъболекар - дано не е нещо сериозно, че и главата не ме подминава, с днес на всичкото отгоре и съм сама  Sick

ТАлинка, кога ще гушкаШ сладурите Hug

# 163
  • Мнения: 5 183
Дидка, много се зарадвах, като про4етох за кърмата ти, 4е се е нормализирало коли4еството! Гушни малките юнаци от нас!  Hug

# 164
  • Мнения: 1 220
 Здравейте, много ми е драго да ви сваря тук на сладка приказка!
Дидонка, да ти е честито малкото мишленце и бързо да отминат коликите!
Освен това Благодаря за рецептите с леща и ориз, ще ги изпробвам още утре. Hug

Общи условия

Активация на акаунт