Кафяво зацапване, има ли причина да се притеснявам?

  • 3 060
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 625
Здравейте, не знам дали темата е за тук, но не знам къде другаде да питам.
Бременна съм в 13 седмица.
Преди малко, когато отидох до тоалетна, видях че на хартията имаше много малко тъмно кафяво зацапване. Седеше плътно, като тъкан. Сега като отидох имаше пак. Не е нещо голямо. Също така нямам болки, нито крампи. Не знам дали е нормално. Трябва ли да потърся лекар?

# 1
  • Мнения: 25 620
Трябва ли да потърся лекар?

Трябва.
Дано да не е сериозен проблем и да не се отрази на бременността ти. Стискам палци!

# 2
  • Мнения: 1 625


Трябва.
Дано да не е сериозен проблем и да не се отрази на бременността ти. Стискам палци!
Сега писах на лекарката ми. Чакам да ми отговори. Благодаря. Дано всичко е наред.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 491
Аз прицапвах на три пъти в кафяво за по седмица-две, в 18гс съм, според докторите няма проблем, плацентата се намества.
Знам че докато е кафяво, не е страшно, ако стане червено, отиваш веднага в спешното.

Можеш да се запишеш в темата за бременни с термин ноември
https://m.bg-mamma.com/?topic=1210179

# 4
  • Мнения: 1 625
Сега излезнахаот Шейново. По съвет на гинеколожката ми отидох там на преглед.
Няма проблем нито с мен, нито с бебето.
Делисардели, благодаря ще дойда и там.
Благодаря за мненията.

# 5
  • Мнения: 33
Здравейте! Четох, но не намерих проблем като моя.. От 2 месеца работим за бебе, този месец закъсня МЦ с 6 дни направих тест-отрицателен, на 7мия ден само ме зацапа в кафяв цвят и вече 5 ден само ме зацапва направих тест и пак отрицателен, някой да е имал такъв проблем ?

# 6
  • Мнения: 1 333
Здравейте! Четох, но не намерих проблем като моя.. От 2 месеца работим за бебе, този месец закъсня МЦ с 6 дни направих тест-отрицателен, на 7мия ден само ме зацапа в кафяв цвят и вече 5 ден само ме зацапва направих тест и пак отрицателен, някой да е имал такъв проблем ?
На мен ми се е случвало при задържан фоликул или проблем с хормоните. Най-добре се консултирай с лекар, особено ако не се случва само ведъж.

# 7
  • Мнения: 1
Здравейте, много притеснена съм притеснена... Искам да попитам дали е възможно да съм бременна. Родих август. Със съпругът ми правихме секс  декември месец, но не е свършвал в мен. На 29.12.2020 ми дойде. След това не съм правила секс. Преди седмица имах зацапване и ми закъснява. Възможно ли е да съм бременна?
Моля ви помогнете ми 😔😔😔
_____________
Пишете на кирилица.


Цитат
Zdraveite az sum mnogo pritesnena... Iskam da popitam vuzmojno li e da sum bremenna rodih avgust sled tova sus muja MI dekemvri mesec pravih me seks no ne e svurshval v men
Sled tova na 29.12.2020 mi doide
I sled tova ne sum pravila seks
Sega predi 1 sedmica imah zacapvane I mi zakusnqva vuzmojno li e da sum bremenna molq vi pomognete mi 😔😔😔

Последна редакция: чт, 28 яну 2021, 12:38 от AnMary

# 8
  • Мнения: 1 333
Zdraveite az sum mnogo pritesnena... Iskam da popitam vuzmojno li e da sum bremenna rodih avgust sled tova sus muja MI dekemvri mesec pravih me seks no ne e svurshval v men
Sled tova na 29.12.2020 mi doide
I sled tova ne sum pravila seks
Sega predi 1 sedmica imah zacapvane I mi zakusnqva vuzmojno li e da sum bremenna molq vi pomognete mi 😔😔😔
Не, щом не си правила секс след последния цикъл не си бременна. Зацапването може да се дължи на все още нерегулирани хормони след раждането.

# 9
  • Мнения: 1
Здравейте мили дами нова съм тук! Елена се казвам приятно ми е! Искам да попитам дали е възможно при бременност да има леко кървене само зацапване на 5г.с съм! Утре съм при гинеколога той също ми каза че имам плоден сак и незам!!

# 10
  • Мнения: 434
Възможно е. При кървене трябва да се свържете с лекаря Ви, а не да чакате часа. Обадете му се по телефона и обяснете какво е кървенето/зацапването, той ще Ви посъветва най-добре. Понякога не е притеснително, друг път трябва да се вземат своевременно мерки.

Заглавието на темата е хубаво да е свързано със самата нея, така ще стигне до по-голям брой потребители и ще е коректно поставено.

Поздрави и успех!

Общи условия

Активация на акаунт