Феноменът Мария Асенова-наследницата на ВАНГА????

  • 6 706
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15 619
Не ми харесва, че се кичи с това "наследничка на Ванга". Никак! Жената май е решила да печели парички. Не и се хващайте.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 444
Един съвет, който може да бъде полезен. Съпругата на кръстника на малката ми дъщеря е алкохоличка. Млада жена, която не можа да спре дори когато и се роди бебе. Правеше такива страшни неща, напива се, забравя бебето в кошарата гладно, насрано, напикано да пищи от глд и болка от изринатото дупе. Опитваха какво ли не, дори накрая такъв бой ядеше от мъжът си, който жена не беше докосвал, но като се прибере и види детето така не му издържаха нервите. Посетиха всякакви доктори, лечители, подложи се на всякакви медикаментозни лечения и отново нищо. Спира за известно време и в един прекрасен ден отново влиза в серия и забравя и дете и мъж и благоприличие. Искаше пари на заем от всеки, когото познава и преди да разберат хората че е алкохоличка и парите не са за храна на бебето завлече всички около себе си с доста стабилни суми. Още дължат и не могат да стъпят на крака финансово.
Накрая чуха за клуба на анонимните алкохолици, посети го, допадна и, спря да пие и така вече седем месеца, което за нея е огромно постижение.Там се събират всякакви хора, предимно интелигентни и известни личности, които са стигнали до дъното и нищо не е могло да ги откъсне от чашката. Събират се два-три пъти седмично вечер към 18.30 часа, когато им се допива най-силно, хапват бисквити, сладки, пият безалкохолно и си говорят, преодоляват заедно желанието. Тя самата казва, че с тези хора, които са наясно какво е чувството на непреодолимото желание, затъването макар да съзнаваш какво става с теб, с тях се чувства добре и само тези разговори и споделяне и помагат да докаже и на тях и на себе си, както и на близките си че може и има воля да спре да се самоунищожава.
Посъветвай колежката си да пробват този вариант. В този клуб имало хора, които не пият от години, значи наистина терапията е била изключително успешна. По-добре да пробва така със сродни души, отколкото да дават луди пари на разни шарлатанки. Освен това те се подкрепят и в останалите дни, всеки има нещо като духовен водач, преодолял отдавна зависимостта, на когото можеш да се обадиш по всяко време, когато имаш криза и не можеш да преодолееш желанието да обърнеш една чашка.Когато и да му се обадиш той веднага се среща с теб, говорите и стои с теб докато премине кризата ти.

# 32
  • Мнения: 2 292
да не стане поълошо zа приятелката ти? щом попада лесно под влияния и е станала алкохоличка , да не попадне сега пък под влияния на раzни шарлатанки????

# 33
Няма ли кой да ги затвори тия врачки в лудницата !!! Кой болен мозък изобщо ги съчинява всичките глупости как изведнъж от нищото им е дошло просветлението и са започнали да лекуват нелечими болести ??? Направо не мога да си обясня каква съвест имат тия хора и дали изобщо имат. Само като чуя думата врачка, баячка и т.н откачам  #2gunfire
И до сега не съм чувала някой излекуван от такъв род шарлатани. Идеята за посещение на клуб на анонимните алкохолици е много добра.

# 34
  • Мнения: 216
Още един глас против феноменката. Взе парите на баща ми, каза че са му направили магия съседите и му пробута мед да се лекува с него /той е диабетик/. Още ме е яд като се сетя.

# 35
  • Мнения: 502
Тя тази жена е истинска кожодерка Shocked
Ясновидство и диагностика: 50 лева
2. Изчистване на отрицателна енергия: 100 лева
3. Защита и зареждане с положителна енергия: 100 лева
А за тези по телевиязията какво мислите?Те също лъжат /всички са с магии/ и винаги съм се чудила на хората как се обаждат.Явно човек в отчаянието си е готов на всичко.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 105
Уфф как ги мразя тези шарлатанки, направо нямам думи. И като започнат с някакви "титли" да се окачват вече пък падам, то не бяха наследници на Ванга, Мерилин и Бабя Яга, завършили Университета по магьосничество и т. н., аре бе! Направо ми идва понякога да си запиша един час при някоя и да...няма да казвам какво ще правя Crossing Arms, че е гадно! Баси, а защо има хора, които им вярват, не мога да си обясня?!

Общи условия

Активация на акаунт