Не иска мляко преди да заспи

  • 1 005
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
А пробва ли със чаша?
Може да не е защото не обича мляко, а защото му е писнало от шишето.

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
И моята имаше такъв период, близо 2 месеца беше без мляко. Сега вече пие прясно вечер и с него заспива  Grinning

# 17
  • Мнения: 2 957
А пробва ли със чаша?
Може да не е защото не обича мляко, а защото му е писнало от шишето.

Не съм се сетила,но и това ще пробвам,защото проблема се задълбочава:(
Днес се опитах да му дам млякото за следобедна закуска,но отново отказа.Натроших му вътре бисквити и пробвах с лъжичка,но успях да го накарам да хапне съвсем малко.
Сега за вечеря му дадох супичката от кухнята със сухар и АМ вътре,но хапна най-много 30-40 грама и край.Направо съм в чудо-никога не сме имали проблеми с храненето.
Няма да е от зъбките-вече избиха първите три без да ги усетим даже.

# 18
  • Мнения: 4 629
Аз не бих се отказала да давам млякото-колкото изпие,толкова.Дъщеря ми на няколко пъти намаляваше количеството на изпитото мляко,случвало се е да не го пие изобщо,но не съм спирала да и го предлагам.Все още го пие преди лягане.

Ей така според мен е най-разумно да постъпиш. Предлагай на детето, а то ще пие колкото му се иска Peace

# 19
  • Мнения: 520
А защо даваш само 180мл сутрин? Не е ли време за повече? Моята Катерина е на 5 месеца и не иска да яде повече от 4ри пъти на ден. Затова аз давам сутрин и вечер по 210 мл мляко и тя си го изпива Peace Н адругите хранения давам плодово и зеленчуково пюре+мляко ако не се нахрани.

# 20
  • Мнения: 2 957
А защо даваш само 180мл сутрин?

Ами защото той едвам изпива тези 180 мл.Винаги остават поне 20 мл в шишето.

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И на моята дъщеря на вашата възраст й писна вечерното мляко и започнах да й давам супа+сухар+АМ - хапва си я с апетит.

Общи условия

Активация на акаунт