как се чувствате в чужбина като май много не ни искат?

  • 2 657
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 914
Искат ме, не ме искат... не ми пука, чувствам се добре! bowuu

то и в Бг може да те накарат да се почустваш НЕискан Mr. Green

# 46
  • Мнения: 650
Ама средностатистическия канадски учител със сигурност не се различава от средно българския учител LaughingДа не би всички да сме били по частни и елитни училища Laughing Средностатистически американски учител започва с 30К годишно-говори ми за образование newsm78нали това е едно от проблемчетата на родители в чужбина -къде са добрите училища? А ние в училище колко учихме за Америка? Особено за тези  ходили в гимназия преди 1989 Laughing
А това с професията го казвам от собствен опит-никои от сегашните ми колеги не се изказва некомпетентно за БГ-внимателно проучват и подхождат даже със неща които ме изненадват. За разлика от началото като дойдохме тук и работихме работи, в които  нашите началници "блестяха" с техните знания за Европа и бъркаха България с Нигерия Laughingи много подобни. А ако не сте забелязали големите нации никои не признават-ето вземете американците и руснаците-те всичко са измислили и никои не признава че другия пръв го е направил...Даже технически всичко им е обърнато и ако си учил по руската система, която все още е в БГ тук доста се омотаваш в началото коя сила накъде е насочена. За някои американци канадците може да са селяни, но не за всички и зависи откъде в Канада са LaughingТо и в Америка селяни колкото искаш Laughing

А тази статия си е наистина написана малко надъхано...Но даже да няма българин отзад да диктува-какво да направим като погледнем статистиката и колко души са застреляни на улиците, и какво излиза по новините-да не би да е нещо положително?

# 47
"аааа да внимаваш нали ги знаеш рускините кви са ,свалят се с всички и развалят семейства"  Laughing

Много е права майка ти, слушай я! То важи и за други, но особено за тази безцеремонна нация, с 2 ръце се подписвам ...

Общи условия

Активация на акаунт