Болки в ръцете и краката

  • 732
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
От половин година обикалям по доктори и не могат да ми кажат какво ми е, дори лежах в болница и пак нищо (не ми обърнаха никакво внимание - все едно бях на хотел). Ако може някой да ми помогне със съвет или е преминал през същото много моля да ми пише. Проблемът ми е, че имам болки в краката от колената надолу най-вече в прасците и в ръцете от лактите до пръстите.  Също имам и вибриране в краката  и кръста ме боли.Имам непрекъснато главоболие само от лявата страна на главата. Това продължава от януари. Пълен Ад!!! Бях на невролог който се съмнява МС  и затова ме прати в болница в Неврологично отделение, но там не ми направиха почти никакви изследвания само кръв и урина и ЕМГ на ръцете( това с пускането на ток) то показа, че дясната ръка е по-малко подвижно, но докторката от болницата каза, че не е нещо нищо необичайно. Лежах и в УНГ там ми направиха скенер на главата пише, че няма лезии и нямам синузит, а изкривена носна преграда и ме пратиха вкъщи. Правила съм изследвания за магнезий, калций, калий, личната ми направи за щитовидната жлеза и нищо всичко е наред. Сега ходя на лечебни масажи и мисля, че ми помагат, но не достатъчно. Пия милгама по 2 на ден. Много Ви моля ако някой може да ми даде съвет да пише!!! На 36г. и много искам да имам деца, но тази ми мечта засега седи във времето защото съм болна и не знам от какво.

# 1
  • Мнения: 14
Потърсете второ мнение от друг невролог. Описаното по-горе е неврологична симптоматика.

# 2
  • Мнения: 6
Здравей Desi01, надявам се че вече си намерила облекчение за болките.На мен за болки в кръста и коленете много ми помагат фито пластири. Ако искаш мога да ти дам информация за тях.

Общи условия

Активация на акаунт