Вярвате ли на баячки ?

  • 8 134
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 473
Отиди. Ако не ти помогне няма и да ти навреди. Аз ходя.
Нищо чудно и да навреди.

Със сигурност ако е шарлатанка най - много парите да ти вземе yes.Но ако не е НЕ ПИТАЙ КАКВО МОЖЕ ДА ТИ СЕ СЛУЧИ Rage

# 61
  • Мнения: 260
Изобщо не вярвам.Свекито още преди да се омъжа за сина и беше ходила при една такава особа.Казала,че ходя с двама едновременно и разни такива и че съпругът ми ще вземе и двата изпита на които се беше явил.Нищо подобно-съпруга ми го скъсаха на единия и естственно аз си знаех,че не излизам с двама едновременно.Шарлатани.Само се смея на измишльотините Joy

# 62
  • Мнения: 83
Бабите които баят не се занимават със гадателства! Heart Eyes Пак се повтарям но има разлика между баячка и гледачка! Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 642
В православната църква също се четат молитви против страх и уроки. Heart Eyes
Наистина е странно как на хората в такива ситуации първо им хрумва за баячки вместо да се обърнат към Бога.
А после се чудят откъде са им дошли още прблеми на главата... newsm78

# 64
  • Мнения: 11 818
Слабите хора търсят врачки! Хубаво е да вярваш в нещо, защото това ни поддържа живи, но това е последното, в което трябва!

# 65
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В православната църква също се четат молитви против страх и уроки. Heart Eyes
..........

Вярно е, че съм много боса с религиите, но за първи път чувам църква и уроки да са заедно.

# 66
В православната църква също се четат молитви против страх и уроки. Heart Eyes
..........

Вярно е, че съм много боса с религиите, но за първи път чувам църква и уроки да са заедно.
Духовните проблеми се решават в църквата /обикновенно/ и няма нищо лошо в това, а е правилно.Ние с глупостта или незнанието си си ги навличаме,а Бог в милостта Си ни избавя от тях.Хубавото е ,че ако попаднеш на добър божи служител, той ще ти обясни и как повече да не се връзваш в такива неща, за да не изпадаш пак в такава ситуация.
 Забележете , че няма нито един истински християнин/не традиционен или празничен/, когото да го ловят уроки и магии!!!
 А истински християнин е човек ,който е предал живота си на БОГ, вярва в спасителната жертва на Исус Христос на кръста, старае се да живее по божията воля, кръстен е във вода по своя воля/ не като бебе/, кръстен е със Святия Дух.Тия двете последните имат отношение към да го наречем ИМУНИТЕТА на даден човек към магии ,уроки и др. духовни проблеми.
Ще обясня защо е така Naughty:
   Човек е като празен съд в който може да се "налее" всичко.Това празно място е предвидено за Бог.Когато той не е предал живота си на божията протекция, не е кръстен с вода/ което е знак за принадлежност на Бога-пред хората и пред духовните същества/ и ако не е кръстен/ с др. думи не е изпълнен/ със Св. Дух, той просто си вика да бъде урочасан, омагьосан и пр.
  Тези ,които са настроени скептично имат малко предимство, но то е като да имаш посредствена антивирусна програма.Хем имаш, хем не се знае до кога.
  Та...които все пак вярват в уроки /те са с предимство/ ги хващат тъй или иначе.Още повече ако сами ги предизвикат, ходейки при баячки, врачки, гледачки, астролози, екстрасенси и мн. други от сорта.
  Какво е "хващане" на уроки или магии?
В духовния свят съществува йерархия.Най-отгоре е Бог и Той владее всичко.Но дявола също си има подчинени.Понеже Св. Дух не е в човека, то там по закон се настанява нещо зло, а често това са много неща.Б-рррр.Те въздействат на този човек по различен начин, може да е болест, а може да е семеен проблем, финансова криза и всичко лошо по принцип.Зависи и как са му били направени , ако са предизвикани от трето лице.
  Ходенето при гореспоменатите специалисти само отваря врата за такова нахлуване в човека.Да, те могат да премахнат влиянието на даден демон, обаче на негово място идва по-силен /споменах за йерархията/и тъй след време ви става пак зле или даже по-зле.
Това са думи на Исус по случая, ама си ги прочетете сами , че не ми се пише .Евангелие от Лука 11глава ,от24-26стих.
  Затова, които са кръстени със Духа нямат тия проблеми, защото тъе не оставят място за дявола и неговите подчинени, а се покоряват на Бог и имат силата да се борят с тях.Учила съм в семинария ,била съм много кратно свидетел и участник в "спасителни мисии" и няма човек който да ме убеди в противното Naughty.

Последна редакция: сб, 26 авг 2006, 17:21 от gerik

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
честно мисля, че не си наред.


Значи ли, че 'не е наред', след като иска да отиде на баячка? Аз пък, имаше един период, дето не бях много 'наред' и прибегнах до услугите на баячки. Това помогна да се почувствам пак 'наред'.

Общи условия

Активация на акаунт