Как да постъпя?

  • 1 849
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 999
Направи добро и го хвърли зад гърба си...  Peace

"Не прави непоискано добро." - До колкото знам го пише и в Библията.

Моят опит показва, че е вярно.

Аз бих препоръчала човек само ако съм сигурна, че ще се справи. Иначе ще се скараш не само с въпросната безработна /работодателят ще е виновен/, но и с приятелката си.

На скоро една от най-добрите ми приятелки ми се разсърди, че не я препоръчах за доста добре платена работа. Бях честна и й казах, че не мога, след като не става за тази работа. Цупи се 5 дни и й мина.

Последна редакция: ср, 23 авг 2006, 00:38 от Isa

# 31
  • Мнения: 3 166
Обещах да докладвам и го правя.  Mr. Green Та на въпроса - ами казах на приятелката си, че съм неспособна да дам мнение относно това колко сериозно се отнася по принцип към работата си.  Но когато ме попита дали е ведър  и жизнен човек/за да работи с клиенти/, й казах истината - тя е всичко друго, но не и ведра или общителна. Та ще пуснат обява за работа и ще има после интервю, на което зълва ми може да отиде ако желае. Май лесно се уредиха нещата! А аз толкова го мислих! Sick

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Браво!Добре си постъпила Peacebouquet

# 33
  • Мнения: 5 468
помогни и раzбира се. нали zатова са роднините.
Каква роднина й е зълва й?
Ако ми трови живота /не че ще го допусна/ и както ти описваш ситуацията, хич няма да си помръдна пръста. Приятелката ми много преди да ида на среща с нея, ще знае нашите отношения и ще й бъде смешно въобще да ме пита за нея...
Създава ти проблеми, не са ти казали веднъж - Остави детето при нас и иди в другия град на курса!, влачиш го с тебе, притесняваш се всеки ден за нещо си, свекърва ти разбира, че ти предлагат работа и отива да моли за дъщеря си за същото място... и ти ще се правиш на благородна... не бих могла да бъда толкова възвишена, наистина Wink.

# 34
  • Мнения: 321
Обещах да докладвам и го правя.  Mr. Green Та на въпроса - ами казах на приятелката си, че съм неспособна да дам мнение относно това колко сериозно се отнася по принцип към работата си.  Но когато ме попита дали е ведър  и жизнен човек/за да работи с клиенти/, й казах истината - тя е всичко друго, но не и ведра или общителна. Та ще пуснат обява за работа и ще има после интервю, на което зълва ми може да отиде ако желае. Май лесно се уредиха нещата! А аз толкова го мислих! Sick
Браво, добре са се наредили нещата. Сега поне каквото и да стане зависи от зълва ти.

# 35
  • Мнения: 3 166
Отдева се чух с приятелката ми. Обявили са мястото. И веднага са се обадили още 4 кандидати. Така ще се яви на интервю и изцяло от нея ще зависи дали ще я вземат. а аз се измъквам с чиста съвест.

Общи условия

Активация на акаунт