Prison Break - втори сезон / III тема

  • 8 980
  • 347
  •   1
Отговори
# 60
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Субтитри могат да се дръпнат и дириктно от този линк- http://subs.unacs.bg/ib/index.php?act=Attach&type=post&id=9976

# 61
  • Мнения: 71
Моето мнение е че пича от ФБР има същата болест като Майкъл и за това е толкоз умен

# 62
  • София
  • Мнения: 748
Благодаря, момичета!

# 63
  • Мнения: 696
A откъде ги извадиха тези детайлни снимки на татуировките на Майкъл? Имаше снимка в цял ръст сякаш е позирал, други на отделни части от тялото му. Малко неизпипано ми се стори това.

# 64
  • София
  • Мнения: 5 828
A откъде ги извадиха тези детайлни снимки на татуировките на Майкъл? Имаше снимка в цял ръст сякаш е позирал, други на отделни части от тялото му. Малко неизпипано ми се стори това.

Според мен мацката, дето му прави татуировките им ги даде.

# 65
  • Мнения: 696
A откъде ги извадиха тези детайлни снимки на татуировките на Майкъл? Имаше снимка в цял ръст сякаш е позирал, други на отделни части от тялото му. Малко неизпипано ми се стори това.

Според мен мацката, дето му прави татуировките им ги даде.

Имаха ги още преди да я извикат да я разпитват. Именно затова се замислих.

# 66
  • София
  • Мнения: 5 828
Още в началото този новия агент, като му гледаше досието, каза на помощника си, че иска да знае всичко за него, освен това предполагам, че като са го вкаравали в затвора са му направили всички възможни снимки на всички възможни части на тялото  Wink отде да знаем какви са процедурите в щатските затвори  newsm78

# 67
  • Мнения: 377
Абе не знам какви са им процедурите в щатските затвори, но чак навсякъде и под всякакъв ъгъл да ги снимат.....  Wink

# 68
  • Мнения: 2 897
A откъде ги извадиха тези детайлни снимки на татуировките на Майкъл? Имаше снимка в цял ръст сякаш е позирал, други на отделни части от тялото му. Малко неизпипано ми се стори това.

Според мен мацката, дето му прави татуировките им ги даде.

Мацката,която му направи татуировките,го помоли да си ги снима-един вид да си има за спомен шедьовъра,който е сътворила.В затвора май също го снимаха Thinking

# 69
  • Мнения: 160
Страхотна серия!Питам се  ръката на Т-бег дали ще "проработи"?
  и на мен ми е много любопитно   newsm78

# 70
  • Мнения: 1 925
И ние с мъжо го изгледахме вчера.  Peace  Ей, много ни изкефи как почна втори сезон, само че много гадно, че по една серийка всяка седмица  Sad
Много се изкефих, когато дофторката намери оригамито на Майкъл - ша има любоф  Wink
И на мен ми е странен агента от ФБР, много бързо почна да ги разкрива, съмнителен ми е  Thinking , дано да се окаже някъв пич и в крайна сметка да помогне на двамата братя. Аааа и много гадно, че убиха любимата на Линк  Sad
А верно интересно какво стана с онзи с колелото - лудия  Joy Ей, много забавен беше тоз индивид
  hahaha
Грибо, и аз си мислех за същото  
Peace

# 71
  • Мнения: 5 622

 Аз пък като цяло не съм впечатлена от първата серия. Много бягане, много нещо беше. Първи сезон по-ми хареса като динамика(за сега)

И верно много ме издразни онзи агент, дето се правеше на много умен и разгада едва ли не целият план на Майкъл  Stop

# 72
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 831
Защо толкова се дразните от агента. На мен ми се иска да вярвам, че има такива ченгета, които са способни да преследват престъпниците (говоря по принцип, пък и той не знае че нашите са невинни). За да се разплете всичко ще им трябва способен човек, а не някой който търси славата.

# 73
  • Мнения: 5 622
Ами дразним му се, точно защото ние за разлика от него, знаем, че двамата братя са невинни  Wink

Иначе аз не харесах серията, защото не можах да се насладя пълноценно на моят любимец. Все бягаше, та не успях да му се порадвам като хората  Crazy

Иначе сериалът е номер едно! На който не съм казала за него, той не го е харесал  Wink

В очакване съм на 28 август............

# 74
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз вече съм се настройла , че 2 сезон няма да има нищо общо с първият.Уент каза, че вече не са бандата която е заедно във всичко, сега всеки гледа себе си и има вероятност да има изтрепали се един друг Confused

Общи условия

Активация на акаунт