Държите ли си дамската чанта отворена?

  • 2 863
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Крадците не крадат само отворени чанти, моят случай поне не беше такъв. Те са невероятно изобретателни и ловки. Съвета ми като препатил човек е, никога да не носите в себе си големи суми пари и важни документи.Kaто ще е загуба, поне да е малка, по не боли. Naughty

# 61
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Винаги е затворена и плътно до мен. За сега не съм имала инциденти. Praynig

# 62
  • Мнения: 569

  Да, държа я затворена, след като на няколко пъти изсипах цялото и съдържание неволно. Joy Joy Joy

# 63
  • Мнения: 2 550
не, щото си нямам чанта  Crossing Arms

# 64
  • Мнения: 6 164
Никога. Постоянно всичко е закопчано, вкл. джобове на яке, ципове... Малко съм параноичка Crazy

# 65
  • Мнения: 429
Крадците не крадат само отворени чанти, моят случай поне не беше такъв. Те са невероятно изобретателни и ловки. Съвета ми като препатил човек е, никога да не носите в себе си големи суми пари и важни документи.Kaто ще е загуба, поне да е малка, по не боли. Naughty
Принципно си права, но като то отворят апартамента ти и от там изчезват - то май няма сигурно място къде да си държиш ценностите.
По темата - вкъщи е винаги отворена и няколко пъти проверена.

# 66
  • Мнения: 239
Вечно ми е отворен ципът на чантата и все правя забележка на себе си, но съм непоправима в това отношение  Sick

# 67
  • Мнения: 2 697
Ами нали и джебчийките трябва да имат работа все пак. Те си набелязват точно такива с отворени чанти тип"Ела вълчо, изяж ме"

Момичета, може ли такава безотговорност към собствените ви вещи? Да си затваряте чантите, че да не ги улесняваме излишно гадините  #2gunfire

Абсолютно съм съгласна с БУБА - внимавайте си с чантите...!!! Naughty Преди няколко месеца една приятелка си вадеше лична карта, защото й беше открадната старата...и някаква нагла циганка започна да ни обяснява на мен и приятелката ми, че ние, забележете, сме си държали чантите отворени и сме ги канели един вид да крадат... чудя се как се сдържах тогава да не й кажа някои неща на тая..то бива бива наглост, ама това нейното...#Crazy #2gunfire #Cussing out

# 68
  • Мнения: 565
Винаги я затварям. Особено след последния път, когато се изсипа на спирката и 2ма младежи се спуснаха да ми събират нещата, а отвътре ми бяха изпадали тампони, превръзки, противозачатъчни и др. такива.   Embarassed.

# 69
  • Мнения: 13 512
не, щото си нямам чанта  Crossing Arms
ето,подарявам ти:

# 70
  • Мнения: 1 226
Постоянно и непрекъснато.Не са ме обирали досега, но постоянно губя нещо.

# 71
  • Мнения: 2 550

Много щедро  Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 239
Преди няколко месеца една приятелка си вадеше лична карта, защото й беше открадната старата...и някаква нагла циганка започна да ни обяснява на мен и приятелката ми, че ние, забележете, сме си държали чантите отворени и сме ги канели един вид да крадат...

Е това, ако не е наглост  Joy

# 73
  • Мнения: 4 629
Моите чанти когато мога да ги затворq ги закопчавам. Обикновено обаче все така ги тъпча, че не мога да ги затворq

# 74
  • Мнения: 2 804
Крадците не крадат само отворени чанти, моят случай поне не беше такъв. Те са невероятно изобретателни и ловки. Съвета ми като препатил човек е, никога да не носите в себе си големи суми пари и важни документи.Kaто ще е загуба, поне да е малка, по не боли. Naughty
И при мен се случи при затворена чанта и по-точно раница !

Общи условия

Активация на акаунт