Мнения за г-жа Надя Стаменова, 41 ОУ "Св. Патриарх Ефтимий"

  • 2 372
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте, синът ми ще бъде първокласник в 41 ОУ "Св. Патриарх Ефтимий"  в класа на г-жа Надя Стаменова  в класа на г-жа Надя Стаменова. Много моля, ако има майки на дечица, на които госпожата е преподавала да споделят мнение за нея. Може би темата е дискутирана, но ще се радвам на скорошни впечатления. Притеснявам се като всеки родител на първокласник и за това ще се радвам някой да сподели лични впечатления от г-жа Стаменова, която ще поеме синът ми, тъй като повечето време децата прекарват време в училище  и е от голямо значение учителят, който ще ги поеме. Благодаря Ви предварително.

Последна редакция: нд, 28 юни 2020, 22:25 от Фран

# 1
  • Мнения: 39
Здравейте,
Надя Стаменова коя паралелка ще поеме и дали имате информация кои са другите две учителки? Благодаря предварително! Синът ми е приет на второ класиране в 41ОУ и се колебая дали да го отпуша от 18 СОУ и да го запиша в 41ОУ.

# 2
  • Мнения: 1
Здравейте, аз записах сина ми при Анна-Мария Янкова в паралелка с рисуване Г клас. Знам, че Надя Стоименова е добра, някои казват, че е по-строга, но не я познавам. Тя е на В клас. На А клас е Гергана Горанова с хореография, за нея има най-голямо желание, тя е млада и явно е талантлива. На Б клас е Димова, която също е много добра като учител от по-строгите. За всички учители от този випуск чувам добри мнения. Успех!

# 3
  • София
  • Мнения: 251
Здравейте, синът ми е в трети клас и обмислям преместване в 41 ОУ. Дали можете да ми помогнете с информация за госпожите кои са и отзиви за тях? Предварително благодаря 😊

# 4
  • Мнения: 3 050
Здравейте, аз записах сина ми при Анна-Мария Янкова в паралелка с рисуване Г клас. Знам, че Надя Стоименова е добра, някои казват, че е по-строга, но не я познавам. Тя е на В клас. На А клас е Гергана Горанова с хореография, за нея има най-голямо желание, тя е млада и явно е талантлива. На Б клас е Димова, която също е много добра като учител от по-строгите. За всички учители от този випуск чувам добри мнения. Успех!
Здравейте, 41во ни е точно по прилежащ район. Детето ми трябва да е първи клас 2022/23 г. Може ли да ми дадете информация за тези паралелки с рисуване, с хореография? Има ли обикновена паралелка за първокласници без такава насоченост? Въобще не намирам информация в сайта им. Освен на учебния план, където има някакво разделение на ИУЧ и ФУЧ, като тези абревеатури също не знамкакво значат Thinking

# 5
  • София
  • Мнения: 1 391
Побутвам темата, защото гледам, че никой не се е включил с информация. Имам две дъщери, завършващи/ли 41 ОУ. По-голямата беше в паралелка с Дизайн (това с рисуването), а по-малката тази година завършва 7-ми клас, като ученичка в първата хореографска паралелка. И двата профила означават допълнителен час по рисуване (работа с обработващи програми в по-горните класове), респективно народни танци и музка за хореографската паралелка. Програмата по другите предмети е идентична с всяко друга за начален курс. Даже, ако правилно си спомням, допълнителните часове се явяват СИП (или тама както е новото му название) и посещаването им, поне в горен курс - т.е. 5-7клас е по желание. Като цяло А паралелките са с хореография, а Г с дизайн, на г-жа Стаменова, за която имаше питане, мисля бяха с разширено изучаване на математика, но не съм 100% сигурна.

Надявам се, че съм била полезна.

# 6
  • Мнения: 4 255
Здравейте, някой има ли информация догодина кои учители поемат 1 клас, т.е сегашните 4 клас? Чета доста противоречиви отзиви за училището, а и 20 свободни места за 1 клас в центъра на София ми се струва много странно. Ако може някой да ми пише на лични или да сподели каква е ситуацията там. Предварително благодаря!

# 7
  • София
  • Мнения: 251
Здравейте, някой има ли информация догодина кои учители поемат 1 клас, т.е сегашните 4 клас? Чета доста противоречиви отзиви за училището, а и 20 свободни места за 1 клас в центъра на София ми се струва много странно. Ако може някой да ми пише на лични или да сподели каква е ситуацията там. Предварително благодаря!

Здравейте,  това са госпожите, които сега извеждат 4ти клас.  Мнение за тях не мога да дам. Моите лични впечатления от училището на този етап са противоречиви. Има страхотни учители, но пък и проблеми с дисциплината в много класове. Добра материална база,  но липса на интерес към програми, финансирани от МОН като се разчита на родителите за ремонти на класни стаи и подобряване на базата. В етап 5-7 клас има единици учители,  които избиват комплекси върху децата. Текучеството на децата в начален етап е огромно - до 5ти клас се сменят поне половината деца.

# 8
  • Мнения: 4 255
Много Ви благодаря.Това с текучеството е голям проблем,защото идват нови деца, които тепърва трябва да се нагодят към средата, а тя като се сменя постоянно няма как и да стане.

Общи условия

Активация на акаунт