Помогнете ми, постоянно ми прималява когато съм права

  • 16 125
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Момичета, много Ви благодаря. Не очаквах толкова бързо и толкова много помощ да получа. Поне ме подкрепихте - не ми казахте че си въобразявам. Ще чета и за напред ако някой се сети да ми пише нещо.
За сега съм решила да си взема малко Remotiv да попия и да отида на гинеколог за да видя дали пък нямам някакви хормонални нарушения. Защото в последните 6 месеца напълнях с околро 8 кг. Отдадох го на пълното обездвижване което съм получила, поради факта че постоянно ми се вие свят. Но аз винаги съм била мнооого слаба 52 кг на 175 см. Затова може пък и да имам нещо хормонално.
Някой да му хрумва нещо по въпроса за напълняването ми.

# 32
  • Мнения: 3
Според мен причината е стрес и е на нервна почва. Имала съм подобни оплаквания и то в продължение на повече от две години, правих си всякакви изследвания, включително ЕЕГ, без конкретен резултат, изписваха ми какви ли не лекарства, с които се трових без никакъв ефект. Накрая осъзнах, че проблемът е в главата, а не в тялото ми и така постепенно, с помощта на малко хомеопатични средства, го преодолях. Не се отчайвай, и аз мислех, че никога няма да се чувствам нормален и пълноценен човек, но е факт, че успях Simple Smile Сега се върнах на работа, гледам си децата и се справям съвсем добре със задълженията си Sunglasses
От все сърце ти желая успех!!!  bouquet

# 33
  • Мнения: 3 447
Гери, наистина пробвай с Ремотив, може би ще ти помогне. Има и нещо друго - валерианът има седативно действие - успокоява и успива, т.е. според мен е  по-подходящ, когато изпитваш силно вътрешно напрежение и се тресеш от нерви. Кантарионът пък (основната съставка на Ремотив) има антидепресивно действие - точно обратното, тонизира и приповдига. За твоя случай билка с антидепресивно действие ми се струва по-подходяща.

И да споделя аз какво правя като ми е нервно - пия студена вода, ходя боса и смуча лукчета, ама от най-лютите!

Напълно заставам зад този съвет Peace Освен шише с вода, винаги имам в чантата си от най-лютите дъвки (Airwaves) и силни ментови бонбони от сорта на Golia Activ или Halls.

# 34
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
[Не бих ти препоръчала да ходиш на психиатър , ще ти предпише антидепресанти, които не помагат...


ще си позволя да не се съглася с това твърдение!
аз излекувах паническо разтройство с антидепресанти и на 1-во място психотерапия!!!!
но наистина всичко е в главага!!!

# 35
  • Мнения: 286
Аз също мисля, че трябва да се консултираш с психиатър, и ти го написах. Ако не си доволна от един, пробвай при друг. Просто защото мисля, че правилно поставената диагноза е наполовина спечелена битка. А относно антидепресантите, никой не може да те задължи да ги пиеш. Спокойно можеш да кажеш това на психиатъра и да намерите компромисен вариант. Важното е да знаеш срещу какво се бориш и да търсиш алтернативни методи. Ние тук можем само съвети да ти даваме, но уви от тях няма да се излекуваш. Затова действай! newsm10

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
.

И да споделя аз какво правя като ми е нервно - пия студена вода, ходя боса и смуча лукчета, ама от най-лютите!

Напълно заставам зад този съвет Peace Освен шише с вода, винаги имам в чантата си от най-лютите дъвки (Airwaves) и силни ментови бонбони от сорта на Golia Activ или Halls.

Я, стана ми интересно Grinning, как така лютото успокоява нервите, в частност лукчетата?!

# 37
  • Мнения: 286
Е, те не са точно "люти", но съдържат мента. И наистина освен, че ме освежават, ми действат седативно. Вместо валидол си купувам лукчета. newsm47

# 38
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
А някой може ли да ми препоръча добър психотерапевт,  а също така и някой който се занимава с ирисова диагностика. Ще съм ви много благодарна.

# 39
  • Мнения: 751
здравей гери,напълно те разбирам,преживях го същтото състояние,някой път пак чуствам напрежение но то е нормално,аз ходих на невролог и той ми предписа ремотив и наистина помага,пробвай,изключено да ти навреди защтото е билка,трябва да не мислиш за най лошото защтото внушението е най лошо,кажи ,,майната му на всичко,,и гледай позитивно на нещтата,пожелавам ти успех и бързо оздравяване.

# 40
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
А някой може ли да ми препоръча добър психотерапевт,  а също така и някой който се занимава с ирисова диагностика. Ще съм ви много благодарна.

Рафаел ЧИЧЕК ОТ ЦЕНТЪР "ДИНАМИКА"

# 41
  • Мнения: 20
Не изчетох всички отговори,но аз си направих ядрено-магнитен резонанс.Посъветвай се с невролог.

Общи условия

Активация на акаунт