Връзка от разстояние- разногласия

  • 3 550
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Здравейте, имам връзка от 4 години, с приятеля ми имсме 10 години разлика,  аз съм на 20 , а той на 29! От 4 години той е в Англия, идва си 2 пъти в годината , аз също ходих няколко пъти там! Проблема е , че от началото връзката ни беше много романтична , цветя и рози, той ме караше да се чувствам като принцеса, но след 1 година и половина , всичко се обърна с краката нагоре и той се промени Sad промени му се отношението му към мен, просто всеедно виждах друг човек до себе си, постоянно му казвам, че се е променил, той казва, че не е , караме се постоянно, разбрали сме се сега да си дойде септември месец вече за постоянно, но аз не му вярвам, защотой той много пъти ме е лъгал,че ще си идва и пак не си идва. Аз знам, че ме обича, няма си друга, вярвам му, но той е странен човек, не споделя , не се извинява , не ми прави комплименти, не се чувствам обичана и щастлива , помага ми с пари, но той си мисли, че само така показва, че ме обича , а това не е така , аз искам съвсем различни неща. Разделяли сме се милион пъти, събирахме се милион пъти, все казва, че ще се промени, променя се за 1 седмица и пак същото, като му кажа , как се чувствам, като искам да поговорим ми казва , че мрънкам и оплаквам. Когато сме заедно, не ми обръща достатъчно внимание , едва го карам да излезнем някъде дори.. Не мога да го разгадая, иначе е добър човек, не знам какво му липсва и какво иска, какво ли не направих за нас..  Знам, че не съм щастлива с него, но все се надявам като.си дойде и заживеем заедно нещата да се оправят ,но едва ли..Обичам го много, знам, че може би не ни е писано да сме заедно, но всеки път щом се разделим, и не се чуем 1 ден например се чувствам празна без него, изпитвам нужда да го чуя и пак се събираме, качели не мога да се откъсна от него.. моля за вашите мнения и подкрепа! Благодаря!

# 1
  • Мнения: 866
Както съм казвал много пъти, рядко давам директен съвет за прекратяване или продължаване на една връзка, НО има случаи в които си позволявам това. Ето заради тази информация съм категоричен в мнението си, че трябва да си търсиш щастието другаде Звездичке:

Цитат
Аз знам, че ме обича, няма си друга, вярвам му, но той е странен човек, не споделя , не се извинява , не ми прави комплименти, не се чувствам обичана и щастлива , помага ми с пари, но той си мисли, че само така показва, че ме обича , а това не е така , аз искам съвсем различни неща. Разделяли сме се милион пъти, събирахме се милион пъти, все казва, че ще се промени, променя се за 1 седмица и пак същото, като му кажа , как се чувствам, като искам да поговорим ми казва , че мрънкам и оплаквам. Когато сме заедно, не ми обръща достатъчно внимание , едва го карам да излезнем някъде дори..

За мен това са били изгубени години, но не е фатално защото си още млада младина. Да разбирам ли, че това ти е първият приятел и си с него от 16 годишна възраст ? Този човек те използва, когато си била на 16 той е гледал на теб като на лесна опция за секс и едва ли си била нещо повече за него в тази връзка. Бързо се събуди и се осъзнай и не си губи времето в тази абсурдна връзка. Като някаква мода стана вече, 20 годишни момичета да се хващат с 30 годишни, че даже и разведени.

# 2
  • Мнения: 75
Доста голяма разлика имате. Може би вече е изгубил интерес към теб, нищо чудно в Англия да си има друга. Ясно е че не ви е било писано. Ако в една връзка не се чувстваш обичана и щастлива, то тогава какъв е смисъла.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 36 747
Добре де, ти какво очакваш? Човекът не е пералня - натискаш едно копче и започва една програма, виждаш, че не е твоята, натискаш друго копче и включваш тази, която ти харесва. Разбира се, че няма да се промени на дела, а само на думи и то за кратко. Това, което виждаш постоянно, това е той. Не е това, което ти показва за по една седмица, та да мирясаш. Или го приемаш, или си заминаваш. Просто е. Ама да искаш да го промениш... Няма как да стане.

# 4
  • Мнения: 363
" не се чувствам обичана и щастлива"

А защо стоиш във връзка, в която се чувстваш така? Та ти си само на 20, живота е пред теб. Щом имате токова разногласия сега, представи си след още някоя година?

# 5
  • Мнения: 7 952
Ще те нараня с мнението си, но мисля, че за него си просто играчка за времето, в което е в България. Жалко за теб, защото си млада, неопитна и си изпаднала в зависимост. Дано имаш сили скоро да биеш шута на този човек, който пет пари на дава за теб.

# 6
  • Мнения: 32 109
Измъчена връзка.
Щом не си щастлива е ясно.

# 7
  • Мнения: 128
Поредната девойка,намерила мъжа на живота си ,още на 16 год.Звездичке, хубаво сега ти помага финансово,но ако се върне в България как ще се справяте финансово? Явно младежът затова отлага .

# 8
  • София
  • Мнения: 13 485
Не се е променил човекът, но е нямало време да се опознаете. Срещи 2 пъти в годината, дори и всеки ден да си говорите по телефона, не дават достатъчно информация за другия човек. Особено за естественото му поведение, когато премине фазата на пеперудите в стомаха.
Може и двамата да имате чувства, но явно имате различни приоритети, щом не сте заедно. Предвид възрастта ти, на теб ти е и рано още. Изгубено време е от 16-годишна да бленуваш по баткото от чужбина. То все едно да си падаш по някой актьор. Точно толкова имате връзка. А той явно си уредил живота в Англия, но няма против в България да разпусне със сигурна бройка, когато се прибере за малко. Това за помощта с пари звучи доста неприятно, но и показателно.

# 9
  • Мнения: 7 423
А ти защо приемаш пари от него? Имаш финансов интерес, другото е за благозвучие.

# 10
  • Мнения: 41
А ти защо приемаш пари от него? Имаш финансов интерес, другото е за благозвучие.
Съжалявам, но нещо не сте разбрала. Първо той иска да ми помага , аз не желая пари от него, работя от 14 годишна  и си изкарвам пари съвсем сама. Аз го обичам, ако не го обичах нямаше да го чакам толкова време да.се прибере от там, за да живеем и да бъдем заедно. Но просто за него, това да ми помогне с пари, компенсира абсолютно всичко,което не ми дава, като, любов , внимание , нежност и много други, като му кажа ,че е така, за него не е вярно и пак се стига до спорове.

# 11
  • София
  • Мнения: 13 485
А ти нямаш ли достойнство, за да му отказваш? Пари се приемат от чужд човек срещу нещо. В случая с 2 срещи в годината, колкото и да си влюбена, той ти е чужд човек. Щом не отказваш, ти му показваш финансовия си интерес, а той ти ги дава, за да продължаваш да си му удобна.
Имам дъщери на твоята възраст и бих била крайно разочарована да приемат пари от мъж, който реално им е никакъв. Вие нямате брак, не сте сгодени, не ти дава парите да подготвяш сватбата или дома ви. Дава ти ги, за да не му намилаш, че не те обича достатъчно. Защото е истина, че не те обича достатъчно, за да се съберете явно.

# 12
  • Мнения: X
Няма да се прибере, освен ако кризата или сериозни проблеми не го накарат. Неговият живот е там. Явно не прави планове да те вземе при себе си.

29 годишен мъж едва ли разчита на 2 седмици секс в годината, не бъди наивна. Въобще това е една детинска въображаема "връзка" с нежност и комплименти онлайн.

Не знам какво очакваш от него - който си е затворен и не споделя, няма как да стане отворен и споделящ. Характер. Загубила си 4 години да живееш в някаква фантазия. Сега какъв е смисълът да се тръшкаш, че той е такъв, какъвто е?

Ако не дойде и септември, както сте се уговорили за пореден път, приеми, че никога няма да се върне в България и само те мотае. Търси си щастието другаде, както и други начини да си запълваш времето. Все се връщаш и все го търсиш от скука.

# 13
  • Мнения: X
Разделяли сме се милион пъти, събирахме се милион пъти
Ужасно звучи такъв никога несвършващ цикъл. Ще си разбиеш психиката така.

# 14
  • София
  • Мнения: 35 244
Той те купува - вниманието, отношението, чакането и ти нямаш против.
Щом не се чувстваш обичана, значи е така. Спирай агонията и за двама ви и не се връзвай на глупости, че мъж в разцвета на силите си ти е верен по 6 месеца. Едва ли е Ралф де Брикасар.

Общи условия

Активация на акаунт