Здравейте имам проблем които много ме тормози. Имам кисти на яйчниците единият от яйчниците които е уголемен. Ходих на доктор преди месец видя че имам проблем с това, но имаше и други проблеми които лекувах. Имах гъбички кандида които смятам че са се изчистили от овулите, след тяхния прием и след изчистването не ми дойде изобщо миналия месец. След като ми закъсня се обадих на моята гениколожка да си запазя час за да ме прегледа отново и да ми каже какво да правя. Преписа ми Дуфастон. Пих го 2 дни и ми дойде. За самите кисти и за нередовния и болезнен цикъл ми даде Жанги което го почнах от първия ден на менструацията. (дойде ми на 7юни а днес сме 18) и така и не свърши тази менструация. В началото не ме болеше изобщо но постепенно започнаха болки на интервали. Четох че е нормално и тя ми каза че е нормално. Снощи излезе нещо от мен с размер 5см имаше гной по него тъкан и съсиреци отстрани. Днес ще ходя на доктор защото се притеснявам много. Ако някой е имал подобен проблем нека пише че да знам какво да очаквам все пак и какво точно се случва, че започва много да ме е страх.
П. С. На 21 години съм.