Кой Samsung да избера?С капаче или плъзгащ?!

  • 3 075
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 992
Д 500 аз съм с такъв и съм страшно доволна, вече година не е дал никакъв дефект и.... абе страхотен е няма да сгрешиш ако си го вземеш него

# 16
  • Мнения: 3 376
Е 720  Peace
Ето малко характеристики:  http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=731
Аз съм много доволна от него,железен е.

# 17
  • Мнения: 959
Ще използвам темата за да не отварям нова,моля за извинение.
А за s400i някой да има мнение?

# 18
  • Мнения: 8 917
Лично на мен ми харесват повече плъзгащите. Всички с капаци са ми много грозни и никога не съм имала такъв - съмнявам се и че някога ще си купя, но всичко е въпрос на вкус Peace

# 19
  • Мнения: 220
Отскоро съм с D520- с плъзгащ панел и много съм доволна

# 20
  • Мнения: 1 455
Аз съм с плъзгащ( Е-350) и съм много доволна.Бих ти препоръчала плъзгащ,защото съм имала от дамското бижу и 3 пъти е бил на ремонт и ми казаха,че капачетата често се развалят.А този Д-500 е страхотен.Моя може едновременно да вибрира и звъни!

# 21
  • Мнения: 903
Ползвах го много време и бях страшно доволна. Сега имам D900 и не съм толкова доволна.. за батерия става въпрос.

# 22
  • Мнения: 647
Аз съм с това вече около 2 месеца http://www.samsung.com/uk/products/mobilephones/mobilephones/sgh … ge=Specifications и мисля , че е страхотен .Преди него съм имала 3 самсунга и съм била много доволна от тях.Лично аз предпочитам плъзгащите !

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 969
D520, до скоро бях с такъв и съм доволна

# 24
  • Мнения: 1 860
 8 месеца съм с Е530 и съм много доволна. Габриел го използва и за играчка, капака му не спира да се отваря и затваря. До сега проблеми не съм имала. За дълги разговори ми е много по-удобен, от колкото предишният ми Сименс СЛ 65, който е плъзгащ. На серията Д не харесвам дизайна, малко по-груби ми изглеждат, а аз определено си падам по по-женски телефони.

# 25
  • Мнения: 79
според мен плъзгащите модели на самсунг са по добри newsm10

# 26
  • Мнения: 339
Аз съм за D-500 Peace
иначе на Самсунг мисля, че може изцяло да се разчита за капачетата-всичките им модели в последните години са такива и технологията е усъвършенствана-изпробвано Wink

# 27
  • София
  • Мнения: 3 271
Моят съвет е нито един от двата no.
Аз имам с капаче - Е700, да обаче между двете части ,там където са свързани има някакъв линеен кабел който е много нежен и който много лесно се прекъсва. Няма да ти казвам колко пари ми взеха , за да ми сложат нов - иначе без него телефона няма цветове, камерата не работи....
Повече никога няма да си купя телефон от този род newsm53

Общи условия

Активация на акаунт