Случвало ли ви се е при първа среща...

  • 2 507
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15 619
В 99.9% от случаите първото ми впечатление /усещане/ за човека се оправдава.

# 31
  • Мнения: 7 111
Първите срещи са кроене на шапки.

# 32
  • Мнения: 5 103
Случвало ми се е един два пъти.

# 33
Мисля , че на всеки трябва да се  е  случвало  Sunglasses

# 34
  • Мнения: 4 473
Разбира се. Grinning

# 35
  • София
  • Мнения: 7 036
Обикновено първото ми впечатление по-късно  се задълбочава като доопознавам човека. Но като се запознахме с най- добрата ми приятелка, първото ми впечатление от нея беше, че е високомерна, надута и хвърчаща в облаците превземка -  Hug не бях права за нито едно от нещата, така че човек не трябва винаги  да се води от първите си впечатления.

# 36
  • Мнения: 491
Случвало ми се е. Май нямам много точна "първа преценка"

# 37
  • Мнения: 794
...да не харесате даден човек или изобщо да не ви впечатли,а в последствие да си промените мнението и да си станете много близки?

да, после прекарах с него 3 години...

Запознах се с него в дискотека  Thinking и ми беше доста съмнителен, приличаше ми на мутричка, а то момчето се оказа икономист   Joy

(като ме търсеше, молех приятелката ми да казва, че ме няма  Mr. Green)

Последна редакция: пт, 25 авг 2006, 18:05 от Flora

# 38
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877

 smile3521

# 39
  • София
  • Мнения: 38 489
Да. И този човек беше мъжа ми! Joy Joy Joy
Ама това беше 1998ма.

Сега, полека лека с възрастта започвам да придобивам по-реална преценка за хората. Особено като ги наблюдавам отстрани - как са облечени, какви жестове имат, как говорят и т.н.

Като по-млада пък много се лъжех за хората от първото впечатление. doh

# 40
  • Мнения: 6 155
Не, който не харесам от пръв поглед така и си остава.  Confused
Но съм имала обратния случай - на един купон се заиграхме с един младеж Mr. Green, но беше тъмно и алкохола в повече  Whistling На другия ден реших да го видя на светло и майкоууууу...беш краченца да бягаме Embarassed

# 41
  • София
  • Мнения: 2 271
Да, случвало ми се е няколко пъти. В същност повечето си приятелки, преди да опозная не са ми били симпатични. Явно преценката ми за хората е доста погрешна...
Иначе с гаджета не ми се е случвало, защото все пак трябва да харесвам даден човек, за да му обърна такова внимание..

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Да, случвало ми се е! Аз съм от хората, които много ценят първото си впечатление и се осланят изключително на него. Рядко ме лъже, но определено се е случвало да сгреша. И в повечето случаи е било за хубаво Simple Smile

# 43
  • Мнения: 3 818
Изключително много разчитам на усещането, което ми създава човек при първата ми среща и то обикновено не ме подвежда.
Сега се сещам само за една моя колежка от университета, която не че не съм харесала, просто ми беше безразлична, а след като завършихме станахме близки.
Тук във форума обаче ми се случва да си сменям мнението за някого по три пъти Laughing

# 44
  • Мнения: 967
По принцип първото ми мнение се оказва безпогрешно вярно. Е, имало е едно две изключения може би, но в момента не мога да се сетя за фрапиращ случай newsm78 Като цяло, когато на пръв поглед не ми хареса някой не общувам с него (доколкото това е възможно), а и да се наложи да общувам си имам едно на ум. Случвало се е, макар и рядко човек, който ми се е сторил симпатичен да излезе подляр, но по принцип съм си позитивно настроена към хората, та на това го отдавам.
Що се отнася за любовна среща никога не съм оставала разочарована, до момента точно съм прценявла какво може да очаквам от отсрещната страна и съм се оказвала права.

Общи условия

Активация на акаунт