Какви обувки си купувате?

  • 6 169
  • 83
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 155
Купувам това, което ми хареса. Не робувам на марки и маркови стоки  Stop

# 31
  • Мнения: 1 101
Фенка съм на италианските обувки: удобни и най-вече качествени  Peace

# 32
  • Мнения: 2 529
минавам и аз задължително през Пепина М и така. Условието е едно - да ми харесват. Е, има и друг вариант - да са ме улучили в настроение подобаващо за пазар. Имам няколко такива чифта  - на трезва глава не бих си ги закупила нивгаш.

В Пепина М съм виждала модели, които през 2000г. бяха преоценени по Европа. На тройна цена!


Мен пък те ме загубиха като клиет, заради нетърпито отношение на продавачките Sick. Дори и да ми хареса някой модел обувка пак гледам да избегна пазаруването от тях. Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 731
Не мога да кажа, че харесвам конкретна марка, но обичам да си купувам италиански, испански, португалски или бразилски обувки.

# 34
  • София
  • Мнения: 38 632
Бразилските обувки са страхотни! Жалко че тук няма много.

# 35
  • Мнения: 27 524
Каквото ми харесва и ми е удобно - за нищо не робувам на марки. А и за това трябват доста пари като цяло  Crazy

# 36
  • Мнения: 2 495
Гледам да ми са удобни Peace

# 37
  • Мнения: 870
Нямам предпочитания за марка, взимам каквото ми харесва и ми е удобно  Grinning

# 38
  • Мнения: 2 897
Такива,които ми харесват и са ми удобни,не е задължително да са маркови Simple Smile



Винаги съм завиждала на жените със среден ръст(и на ниските), че могат да си позволят да носят такива високи обувки  Peace Високите жени изглеждат като кобили, ако се качат на такъв ток  Stop

Преди и аз носех обувки с високи токове или платформи,за да компенсирам по-ниския си ръст,но вече не ги предпочитам,не ми пука  Wink

# 39
  • Мнения: 2 161
Купувам си обувки все от едни и същи магазини.Когато нещо ми хареса,нищо не е в състояние да ме накара да се откажа от него.Друг е въпросът,че се е случвало в магазин,дето уж ме познават като клиент,да ме прекарат жестоко.

# 40
  • Мнения: 271
Аз май първа ще си призная, че в моя град има само китайски и български. И определено изборът ми е български на Пещера. Доволна съм от тях, имат и по-ежедневни и по-официални модели и най-важното досега не съм имала оплаквания.

# 41
  • Мнения: 2 849
Нямам определен магазин или предпочитана марка за обувки и за дрехи .Обикалям като луда ,пробвам ,за да ми е удобно и ако почувствам ,че е моята обувка -купувам .

# 42
  • Мнения: 87
Почти всички, които ми харесват! Обожавам обувките  newsm03



... последните ми са почти като тези  Crazy
и аз така;)))умирам за хубава обувка Joyкакво значи хубава ли?това незнам ,защото всеки път виждам все по-хубави и по-хубави от моите вкъщи...голяма беда-как да ги притежавам всичките newsm78.изобщо-обувките са моя слабост,а мъжа ми става #Crazy.

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 7 000

Оле майко...Този ток колко см е?  newsm78 15?

Винаги съм завиждала на жените със среден ръст(и на ниските), че могат да си позволят да носят такива високи обувки  Peace Високите жени изглеждат като кобили, ако се качат на такъв ток  Stop


Тока на моите лично е 12 см  Wink И не съм от нисичките де ... или почти ... 171 см  Laughing

Ярък пример как  нямат значение фактите, а начинът, по който ги възприемаме!  Laughing
Сонита счита 171 за среден ръст, а за  Буба това е висок ръст и се притеснява да носи токове.
С моите 173 см  аз  пък се чувствам недостатъчно висока!   Crazy

# 44
  • Мнения: 3 457
е иаз 173 нещо малко ми се виждат и си обичам високи обувки ,макар последната година д асъм повече на ниски  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт