Какви обувки си купувате?

  • 6 158
  • 83
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 697
...Преди всичко елегантни и удобни обувки. В ежедневието акцентът пада върху удобството. Това изключва всякакви прекалено високи токове, т.е. над 9 см и прекалено ниските подметки...Изключва и маратонки и пр. спортни, които определено не са ми любими, а си купувам само по необходимост Mr. Green Ако трябва да говоря за любими обувки за по-специални поводи, общо взето, моят тип обувка е нещо с тънки каишки и лекички подметки и токове, като това например Heart Eyes:



# 46
Нося предимно спортни обувки и предпочитам да са фирмени.Много ми харесват и по елегантни обувчици,но все не си купувам защото ще трябва да си сменя гардероба,а защо пък не Joy

# 47
  • Мнения: 1 202
Да са ми удобни и равни защото не мога да нося обувки с висок ток. Peace

# 48
  • Мнения: 660
Аз съм от тези, дето 174 см са им много. Иначе страшно много харесвам високи токове, но като река да си начеша крастата и погледам два-три дни света отвисоко и почвам да се чувствам неудобно, та пак си се връщам в някаква по-приемлива височина.

Иначе снимките по-горе са страхотни, но такава обувка бих могла да обуя два пъти в годината - на коледния и великденския банкет, например. Щото нямам кола, от тъмно до тъмно съм на работа, пътят от нас до трамвая е прахоляк до коленете, а от трамвая до службата - 2 спирки рейс, който идва веднъж годишно, затова се вървят пеша /притичвайки, с кафе в ръка/... И така спортно-елегантната обувка, която отговаря на качествата 1) Добре изглежда и с пола и 2) Можеш да прекосиш Витоша с нея и тя остава цяла - се явява идеалният вариант.
Тъй че няма значение, дали е много маркова или от пазара, важното е да я нацелиш и...

# 49
  • София
  • Мнения: 1 210
Аз си падам по удобството - ниски обувкир от чехли минавам направо на ботуши.
Много ми се носят обаче напоследък обувки с ток - кажете от къде да взема някакви съвсем семпли - въпреки, че подозирам, че ще ги оставя след първото обуване...

# 50
  • София
  • Мнения: 4 966
Напоследък съм на по -спортна вълна.
По-точно не нося токчета,ами ниски.

# 51
  • Мнения: 3 248
Купувам това, което ми хареса и ми е удобно! Принципно избягвам токчета, или по-точно високи токчета ... Маратонки изобщо не нося! Peace

# 52
оф , много трудно си избирам обувки , с тези боклуци дето са ги наредили....... направо ужас !
аз държа на естествената кожа определено! ами преди няколко дни си купих много сладурски обувки направо си ги обожавам , обаче колко мъка докато ги намеря...... с високо и тънко токче , с капсички , кожата е кафяво-бежава полузатворени чехлички са ...... като пантофки ...... много са яки Simple Smile

# 53
  • София
  • Мнения: 3 390
Аз пък имам лош маниер на купуване на обувки...Понеже си падам практична жена и обикновено търся обувки, които стават и за спортни, и за елегантни обувки, да са хем високи, хем ниски, да стават и за четирите сезона...Винаги тръгвам с такава настройка, изживявам разочарование, ,че няма такива и си вземам тези, които си харесам на момента!

# 54
  • Мнения: 1 546
Напоследък накупих разни равни чехли, с пайети и каишки...имам едни любими бели чехли с много каишки и малко токче, които ве4е 4ти път са на ремонт и ми излизат златни,ноооо не мога да се разделя с тях и това е!

# 55
  • Мнения: 6 167
харесвам обувките на Бата.
също така не подценявам българското качество и традиции в тази индустрия.
обикновено нося ниски обувки, удобни, много чехли, а от днес се снабдих и с едни обувчици тип балерини на Бата.  Crazy

# 56
  • Мнения: 1 455
Обожавам обувките на Дарис-много ми харесват Peace

# 57
  • Мнения: 253
Като се прибирах тази вечер,минах покрай магазина на Дарис и нищо не ми хареса newsm78

# 58
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
харесвам обувките на Бата.
също така не подценявам българското качество и традиции в тази индустрия.
обикновено нося ниски обувки, удобни, много чехли, а от днес се снабдих и с едни обувчици тип балерини на Бата.  Crazy


Дразни ме, дразни ме.  Crossing Arms

# 59
  • Мнения: 1 544
И аз обикалям и избирам според случая и настроението ми.

Общи условия

Активация на акаунт