Има ли фенки на матовите червила?

  • 6 341
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
НЕ разбрах какво имате предвид под "матови " червила - такива без перлени, брокатени и др. частици или сухи/дълготрайни червила?
За мен матови са от първия вид.
Сухи не ползвам, защото устните ми винаги са напукани и такива червила ми стоят грозно, като тебешир!  Embarassed

Специално Караджа съм виждала в базар София (този с ескалатора при НДК) и в магазин за козметика на пазара на Красна поляна.
Имам 2 такива, търкалят ми се от години и не ги ползвам.

Като споменахте за ТВ грим ме подсетихте за друга рядко срещана у нас марка Камео, червилата са подобни на Караджа, ползваха ги до преди 5-6 г. в Нова ТВ.

# 31
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Дълготрайните, тип тези на Ревлон от едно време, са адски сухи и наистина стоят като тебешир Confused.
Матовите на Karaja са пастелни, без блясък, не приличат обаче на дълготрайните.
Пастелните нюанси на другите марки си имат блясък, не са матови.
Но като че ли зависи и от цвета, да ви кажа newsm78
Аз ползвам основно No. 76, не ми е сухо, но и не лъщи.
От време на време, в зависимост от дрехата слагам и едно друго, което е по-керемиден цвят, него го усещам по различен начин, малко по-сухо идва - защо така, не знам  33uu

# 32
  • Мнения: 8 917
И на  Манхатън преди години имаше страхотни матови червила, но и те останаха в историята Rolling Eyes
Да се надяваме, че Karaja няма да ги сполети същото - техния хит са точно матовите червила (и разни профи гримила, които не стигат до пазара обаче). Другите им видове съм ги пробвала на тестери, нищо особено не са. Само дано да поддържат вноса Praynig.

Между другото, братовчедка ми преди няколко години беше статистка в една от разните смесено-чуждоземски продукции тука - на гримьорите всички мазила, пудрила и т.н. били от същата марка. Не ще да е случайно, мисля аз Grinning
Значи сме на правилният път Mr. Green На Караджа това е хубавото, че дори и да си променя дизайна, самите червила си остават все същите Peace Скоро си открих едни сенки, които са ми от над 10 години - просто тогава не съм използвала кой знае колко сенки и така са останали почти нови. Беше ми интересно как ще са - ами ОК си бяха - все едно са току що купени. Е, дадох ги на Гери да си играе и тя им видя сметката Mr. Green

# 33
  • Мнения: 870
Не ползвам такива червила, но реших да се включа с малко инфо. Вчера ходих до магазин "Драка" и случайно видях, че предлагат тези червила и се сетих за темата. Магазини "Драка" има на няколко места в София, подържат доста добри цени и аз основно от там пазарувам. На сайта им може да видите адресите на магазините www.draka-bg.com

# 34
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
На сайта им може да видите адресите на магазините www.draka-bg.com
Благодарности   bouquet

# 35
  • на терасата
  • Мнения: 663

Цитат
Специално Караджа съм виждала в базар София (този с ескалатора при НДК) и в магазин за козметика на пазара на Красна поляна.

Къде на Красна поляна се намира магазинчето?

# 36
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Да, аз ги харесвам много, но напоследък ползвам предимно гланцове.

Общи условия

Активация на акаунт