pampersi

  • 3 623
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
от каде си ги купила?за пръв път чувам тази марка,ако ги намеря ще ги пробвам.

# 46
  • Мнения: 355
скоро открих памперси"DINO" в жълта опаковка много са евтини,не се обрива от тях и имат по-средата жълта лента като пишка бебчо там където е попаднала урина се оцветява в синьо.10бр. от 4-9кг.-2лв./от 9-18кг.-2.60лв.пробвайте ги добри са,но рядко се намират защото бързо свършват навсякъде.

Като бях предния път за памперси една мама каза, че само тях купувала и била много доволна, а аз си помислих, че е доволна от цената  Embarassed . Но щом от втори източник го чувам наистина ще взема да пробвам.



# 47
  • София
  • Мнения: 124
В началото бяхме на Памперс,но пропускаха.После минахме на Либеро,но са много дебели.А сега сме на Хъджис и сме най-доволни от  тях Peace

# 48
  • Мнения: 3 042
Ползвала съм памперси и Памперс и Либеро. От Либерото съм много по-доволна.

Памперсите на ВИКИ мн.сме доволни от тях,откакто се е родил Мони сме само с тази марка  Peace

и аз съм доволна само, че от гащите памперс на Вики /отскоро ги ползвам денем заради гърнето/ - хем евтини, хем качествени.

# 49
  • София
  • Мнения: 6 363
от както се е родил Марти, ползвам Pampers. досега бяхме на номер 1 и номер 2. нямах никакви оплаквания. от няколко дни сме на номер 3 и забелязвам следното нещо. първо, сухите памперси наистина миришат особено, както са споменали и други мами. второ, като се напишка или наака, от памперса започва да мирише много на урина или съответно на другото - някак самият памперс пропуска миризмата. с първите два номера на Pampers нямаше такъв ефект, дори и пълни, миришеше си на нещо като кремче.

някой друг забелязал ли е този феномен?

не че е нещо съществено, но ми е неприятно.

Общи условия

Активация на акаунт