Възножна ли е бременност след отрицателен тест?

  • 355 735
  • 1 068
  •   1
Отговори
# 1 020
Здравейте момичета  Grinning отчаяно имам нужда от съвет!Значи положението е следното:моя цикъл винаги си е бил 28 дена и винаги е бил точен за толкова години(като не смятам там 1-2 дена при смяна на сезона).Да обаче започнахме да си правим бебе с мъжа ми и цикъла ми откачи.първо ми закъсня със 7 дена,направих си тест(sure chek) и нищо.следващия месец ми дойде с 4 дена по-рано,а сега ми закъснява с 10.пак си направих тест и пак нищо ама няма признаци да ми идва.та се чудя дали мога да се доверя на този тест.възможно ли е да е грешен,защото имам някои признаци ама незнам дали не си внушавам.то че ще се ходи на лекар е ясно  ама моя е с претоварен график та ми назначи дата чак за 30.04 и до тогава ще се побъркам,знаете как е когато го правиш и го чакаш.. Bubolechka и на мене същото ми казват моите приятелки,та чак си мисля че наистина си внушавам,защото го мисля и даже за това ме е страх да си направя пак тест,че като помисля че може пак да видя проклетата една черта и ми става гадно Sad

# 1 021
  • Мнения: 1 001
PoCu , ако искаш си направи  кръвен тест докато си чакаш часа при лекаря Peace

# 1 022
  • Мнения: 718
PoCu, домашните тестове за бременност не са 100% точни, така че винаги има място за съмнение в тях  Wink. Но също така се сещам за 1 темичка тука някъде из форума, където момичетата коментират как след като започнат да бебеправят им се обърква цикъла - идва по-рано или закъснява доста. Затова върви на лекар, но не се притеснявай, не си единствена  Wink А ако си много нетърпелива, кръвният тест бързо ще ти отговори на въпроса дали е станало бебчето  Peace
Стискам палци съвсем скоро да се похвалиш с 2 чертички  Hug

# 1 023
благодаря ви за съветите,радвам се че има място където можеш да споделяме и да си помагаме  Hug.zlitova  ще потърся темичката незнаех че има мерси Simple Smile

# 1 024
  • Мнения: 2 110
И аз съм за кръвен тест ,защото е сигурен на 100%. При другият може правещият да допусне грешка и да не отчете правилен резултат !

# 1 025
  • Мнения: 2 259
Знам аз един кръвен  тест 0.00  дето вече е на 2 години и са две деца  близнаци даже Wink

# 1 026
  • Мнения: 3 675
Аз тест още не съм правила, просто не искам да се разочаровам.Чак ме е шубе да си направя тест, за да не видя една черта.
От събота се кани да ми идва М, но ми зацапва, в смисъл не тръгва нормално и силно кръвотечение.Видяла съм се в чудо, та искам да попитам възможни ли са такива зацапвания и при бременност.Никога не ми е закъснявало толкова, това са 4-5 дни вече.

Нека пишат момичета на които им се е случило нещо подобно.Правили сме опити на 14-15 ден, т.е. на 12 април, при това положение теста може ли вече да отчете, последен цикъл на 29 март.

# 1 027
Лошото момичета,е че в момента живея в един доста малък град и варвайте ми няма къде да си направя кръвен тест Sad.Ще чакам пък каквото стане.Яйчниците страшно ме болят днес,ама не както при ПМС,вчера само ме наболяваха,в крайна сметка пак ще прибегна до home test ако не изтърпя до 30-ти,когато съм на лекар.Вътрешно много се надявам първия тест да не ми е отчел правилно,ама гледам да не го мисля да не се самонавивам Rolling Eyes стискайте палци дано да ми закъснява,заради това което искам- baby_neutral

# 1 028
  • София
  • Мнения: 3 860
Здравейте момичета Simple Smile
Не съм мислила че може да имам такива чуденки ама... предната бременност теста ми я засече няколко дни преди закъснението Sad но сега ... по мойте сметки трябваше да ми дойде или вчера или утре  Confused аз не издържах и вчера си направих тест- Престо. Резултата в началото една черта и целия беше порозовял с напречни червени линии след няколко часа се изчисти, махна се розовото и напречните линии и станаха 2 чертички ясни при това, но това се случи доста след 10-те минути в които се чака. След това си купих друг тест който си беше отрицателен  Confused Как мислите какво да мисля за първия тест?  Rolling Eyes

# 1 029
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Успех РоСи  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed

# 1 030
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Здравейте момичета Simple Smile
Не съм мислила че може да имам такива чуденки ама... предната бременност теста ми я засече няколко дни преди закъснението Sad но сега ... по мойте сметки трябваше да ми дойде или вчера или утре  Confused аз не издържах и вчера си направих тест- Престо. Резултата в началото една черта и целия беше порозовял с напречни червени линии след няколко часа се изчисти, махна се розовото и напречните линии и станаха 2 чертички ясни при това, но това се случи доста след 10-те минути в които се чака. След това си купих друг тест който си беше отрицателен  Confused Как мислите какво да мисля за първия тест?  Rolling Eyes
Пусни си кръвен тест,той показва най точно. Peace

# 1 031
  • Мнения: 2 617
Катенце, първият ти тест... newsm78 Вторият от същата марка ли беше? Може да е още рано, пробвай утре пак. Стискам много силно палци! Praynig

gitadam, според мен би трябвало да отчете вече. Аз пък напоследък повече се стресирам от стискането на зъби и чакането на незнамсиколко дни закъснение. Но всеки сам си преценява.

# 1 032
  • София
  • Мнения: 3 860
Ами първият и доста съмнителен беше престо, а втория го правих тази сутрин и беше клиър нещо си от тези измислените  Rolling Eyes за кръвен ще изчакам не виждам особен смисъл да ме дупчат сега ако няма нищо до сряда може и да отида  Rolling Eyes
Купила съм си и един шуър чек ама той нали е за след закъснение, а аз като не знам кога ще ми идва си го пазя още  Rolling Eyes

# 1 033
  • София
  • Мнения: 5 569
Кате, погледнах ти и останалите графики в Зачатие. Лутеалната ти фаза е 13 дни. Според мен това означава, че след 3 дни или ще видиш 2 чертички, или М. Дано е първото, но изчакай 3 дни.  Praynig Praynig Praynig

# 1 034
  • София
  • Мнения: 3 860
Ами да 12 или 13 дни зависи не е постоянна нещо, което значи М утре или в сряда ако бейби план смята правилно  Rolling Eyes
Мен просто ми беше интересно дали на някои са му излизали такива странни шарени тестове ама явно при мен е проблема  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт