да срещнах един преди 13г, екстрасенс, тя -жена и ми помогна много! аз спрях да съм тома неверни, но пак съм за дарените, а не самозванците! не забравяйте за исус, как е лекувал и съживявал! на мене ми е странна една фраза на една психиатърка, бях при нея за иглотерапия за мигрена, умирах- по 40 дни ме държеше, но тя накрая след многото разговори и опити, ми каза следното, 4е съм като затворена система, странно не се поддавам на внушения! това после го каза и екстрасенската, по друг на4ин, разбира се!но каз а и още нещо,което ме е страх да проверя! имам аневризъм в лявата страна на мозъка, и като се ядосам, или от налягането запо4ва да пулсира и да ме боли именно от това главата! така го разбрах!аз не се оплаквах тогава от мигрената, отидох за бъбреците! с това си обясних, 4е кофеинът ми действа добре на мигрената!и хап4етата са ми със силни дози кофеин! не поиска да ми говори за бъдещето, достраша ме определено, 4е не е искала да ме плаши, но ще го доживея ,а каквото и да е ,нали е моето, моята съдба!