презерватива се скъса какво да правя?

  • 9 422
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
Прочети по-подробно и с цел повишаване на сексуалната култура многото инфо, която има в различните форуми около забременяването и контрацептивите, за да не се случва, когато е нежелано.Най-елементарно е да се консутираш с личния гинеколог и винаги имаш хапче за след полов акт, като знаеш, че и с тях не трябва да се злоупотребява. Надявам се всичко това да ти помогне и планираш успешно бременността си някой ден.

# 31
  • Мнения: 181
кажи, кажи за двата презерватива, че не съм наясно - предполагам, че от тласъците се създава голямо налягане и накрая експлоадирват? Misc Bomb

# 32
  • Мнения: 490
кажи, кажи за двата презерватива, че не съм наясно - предполагам, че от тласъците се създава голямо налягане и накрая експлоадирват? Misc Bomb


 hahaha hahaha hahaha  да, и има много жертви... Joy

# 33
  • София
  • Мнения: 2 901
 Joy Joy Joy

Спрееетеее! Смятах сериозно да пиша, а вече от смях в смях преминавам!

На авторката - гърдите този път са ти по-чувствителни, може би и защото си по-напрегната емоционално! Е, и ако имаш гърди, де!  Joy

Нищо ти няма, ама пак си направи 1 тест след 2 дни.

# 34
  • Мнения: 677
е някой може ли да е толкова тъп,че да слага два..не мисля..

# 35
  • София
  • Мнения: 1 105
два теста - негативни

Направи трети и ако е позитивен оди на лекар.

п.с. На колко годинки си?

# 36
  • Мнения: 3 268
Е няма такъв виц бе момиче убаво.Де си чула и видела някой да забременее без сперма?Нали не бил свършил,как ще стане работата!Не знам на колко си години,но тия въпроси се задават само ако си под 12.В биологията за 8 кл. всичко е обяснено или не си била в час тогава? #Crazy

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
е някой може ли да е толкова тъп,че да слага два..не мисля..

О, имаше такава тема - една мама се оплакваше, че много се късали, те слагали по два, но пак се късали  hahaha

# 38
  • Мнения: 6 914
Не давай подобни идеи, че току виж пробвали. Напълно съм склонна да мисля, че човек с подобно ниска сексуална култура ще се опита да направи подобно нещо, а е опасно.

А представи си, че момичето е примерно на 14-15 години? Ако не знае някои работи, нали затова е животът- да  се учим от него.
Какво значение има на колко е? Като е решила, че ще прави секс е трябвало да се информира просто.
И относно момичето не мисля, че е бременна.

# 39
  • Мнения: 695
Не давай подобни идеи, че току виж пробвали. Напълно съм склонна да мисля, че човек с подобно ниска сексуална култура ще се опита да направи подобно нещо, а е опасно.

А представи си, че момичето е примерно на 14-15 години? Ако не знае някои работи, нали затова е животът- да  се учим от него.
Какво значение има на колко е? Като е решила, че ще прави секс е трябвало да се информира просто.
и аз така мисля,щом си решил да водиш полов живот трябва да имаш поне елементарна сексуална култура Naughty

а това за двата презерватива направо ме просълзи   Joy

# 40
  • София
  • Мнения: 3 421
а това за двата презерватива направо ме просълзи   Joy

Може да е гледало "Американски пай" момичето, бе там нали едната мацка(флейтистката) накара онзи загубеният да си сложи два презерватива, че много бързо свършвал hahaha hahaha hahaha

# 41
  • Мнения: 2 657
Ох,каква хубава пързалка Whistling

# 42
Веднага вземи хапчета ПОСТИНОР ДУО от аптеката.Мисбя, че бяха 2 в кутийката, вземаш веднага едното след 12 часа и другото.Но все пак за по-голяма сигурност се посъветвай с личния си лекар и прочети внимателно указанието.

# 43
  • Мнения: 695
Веднага вземи хапчета ПОСТИНОР ДУО от аптеката.Мисбя, че бяха 2 в кутийката, вземаш веднага едното след 12 часа и другото.Но все пак за по-голяма сигурност се посъветвай с личния си лекар и прочети внимателно указанието.
това й го казаха вече,ама все пак тя пита 2 седмици след случката Peace

# 44

Общи условия

Активация на акаунт