"На мама кученцето!"

  • 3 209
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Ха, съседката на едно бивше гадже си беше сложила на вратата табелка "сем. Вера и Джони Георгиеви" - Джони беше кучето Mr. Green

Е, там може да е имало семейни отношения  Mr. Green

Прекалено дребно беше кучето, болонка няква Mr. Green

Език тая болонкя няма ли  Joy У, уу, разтурена Доня такава  Outta Joint

# 16
  • Мнения: 3 447
Оспамихте темата, мискинки Crossing Arms

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Доня, радвам се на свежите Ви включвания, напоследък имахте няколко обезпокоителни морални пристъпа.... Thinking

# 18
  • Мнения: 3 447
Доня, радвам се на свежите Ви включвания, напоследък имахте няколко обезпокоителни морални пристъпа.... Thinking
Кой, аз??? Shocked

# 19
  • София
  • Мнения: 15 465
И деца, и внуци, и кучета си ги чувствам като деца. От както имам внуче и на кучета викам : Ела при баба, вместо ела при мама. Grinning

# 20
  • Мнения: 3 405
Аз така подвиквах на кучето на шега: Ела при мама! Иди при татко ти! Joy
Но откакто стана голям звяр нямам родителски настроения към него.

# 21
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Аз си казвам на моето МАМО. Ами детенце ми е - грижа си се за него, обичам си го, спи си при нас. Какво му е малоумното?! Различни хора.

# 22
  • Мнения: 5 577
За човек като мен, който не обича домашните животни, това е странно.   Confused

# 23
  • Мнения: 13 512
Ненавиждам такива хора- за мен те са малоумни и никой и нищо не може да ми промени мнението!

Е, недей да си толкова груба и крайна, де  Hug Не става въпрос за пренебрегване, а за обръщение. Поне това разбрах, че се пита. Когато силно обичаш някого или нещо, са позволени много неща. А дори да е странно за някои, има хора, които много обичат животните. Аз съм такава и определено не се смятам за малоумна  Wink
Не,мога да се контролирам...съжалявам, изкарват ме от нерви такива жени! Не става въпрос дали обичаш животните или не, а да ги смяташ за свои деца. Ами ...не знам,перверзно ми е.
Да не се обиждат ако има такива, но аз не мога да си кривя душата и да съм безразлична,защото съм ПРОТИВ.Не,че  някой ме пита,де... Grinning

# 24
  • Мнения: 5 299
Отгледах доста животни - всякакви, но никога не ми е хрумвало да ги наричам така. Странно е и за мен. Обожавам животни, но това ми идва в повече. Иначе не бих се подразнила. Кой както си иска, така да си вика на "децата" Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 002
познавам много такива хора ,
жената на брат ти , примерно , като се прибере и почва на говори на заека на детето им :
 " как е моето момченце ? беше ли ти скучно самичък  ? на мама сладкото момченцето то " - всичко това се изрича със съответния фалцет , с който жените се радват на малки бебета Simple Smile

просто хората носят много любов в себе си и търсят на кого да я дадат и понякога обекта е случаен ,
а животното поне ще ти отвърне с взаимност ( е , заека - не , ама кучето )

# 26
  • Мнения: 2 161
И аз съм отглеждала куче преди време,даже две.Обичала съм ги,гледала съм ги както пише в книгите-на лекар през определено време,училище,едното пострада при инцидент-то не бяха операции,то не беше чудо.Но и през ум не ми е минавало да ги мамосвам или да ги таткосвам.Противно ми е като чуя такива обръщения към животни.

# 27
  • Мнения: 596
11 години съм си гледала кученцето. Да, беше ми като детенце, обичах го като детенце, грижих се за него като детенце и съответно се обръщах към него като към детенце. Бях на 13 години , когато започнах да се грижа за него, отраснах с него, дало ми е толкова много, още го обичам и никога няма да го забравя. Щом нещо ти идва от вътре да го кажеш , значи то е най- искреното и истинското и не виждам нищо лошо.  Peace

# 28
  • Мнения: 194
Животинки не мамосвам,ама откакто станах мама,взех да мамосвам чуждите деца Embarassed Grinning

# 29
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Глезотия, нищо друго.
Разхождаме се с моя (тогава тригодишен) син и слушаме как една лелка "мамосва" кучето си. Самуил, много учуден, викна:
-Мамо, мамо, виж колко смешно! Тази леличка си мисли, че кучето й е дете! Joy Joy Joy
Той се смее, аз се смея, а наоколо се разхожда доста народ и всички се хилят. Лелята доста се сконфузи.  Party

Общи условия

Активация на акаунт