Отнесли ли сте се лошо

  • 3 642
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Смятам, че не съм, не обичам да се заяждам.

# 61
  • София
  • Мнения: 2 271
Кейси, никой  Wink Аз обаче - да  Peace
Не е вярно, Блонди, аз съм се отнасяла зле с теб, за което публично ти се извинявам    bouquet В началото наистина влезе тук с рогата на пред и това ме подразни и незнайно защо после се заяждах на няколко пъти с теб.  Blush даже наскоро пак го направих. Но сега, като прочетох темата ти и се усетих - просто се зачудих защо го правя  и ме досрамя даже   Rolling Eyes
Това е! Сега ми е  по-добре  Peace

Последна редакция: пн, 28 авг 2006, 13:04 от Lara

# 62
  • Мнения: 6 315
Заяждала съм се, разбира се. Но не ми се е случвало да ми отговорят кротко и с добър тон. Обикновено съм на принципа "Каквото почукало - такова се обадило". Гузна не съм се чувствала, има хора, които определено си го заслужават.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Не,по скоро обратното.Сконфузиха ме на няколко пъти ама не го взимам толкова присърце.

# 64
  • Мнения: 421
Винаги съм гледала да съм толерантна, надявам се така да е... Peace
А с мен-случвало се е да ме сдъвкат и да ме изплюят- добре, че са единични случаи... Hug

# 65
  • Мнения: 75
Съвсем в началото се изказах против една потребителка в тема за свекърви Simple Smile Ами питаха ме  да не съм  свекърва й под прикритие и естествено последваха ред приказки за новаците, които не знаят какво приказват. Доколкото разбрах в такива теми не се иска противоположното мнение и вече си го спестявам newsm78, но гузна не съм се почувствала, нито пък съм се извинявала за мненията си.

Последна редакция: пн, 28 авг 2006, 14:03 от klu

# 66
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Опасявам се, че да, и то беше на скоро.Изивиних се и се надявам извинението ми да е прието, пък и си беше за глупост и поради недоразумение Hug

# 67
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Мне Grinning
Аз съм добра душа по принцип, стига да не ме ядосат прекалено. Понеже често се случват недоразумения при неживото общуване, се опитвам да подходя с добро като начало. Често се тръгва с рогите напред, наистина.

Признавам без бой (ник'ъв бох и сех!) обаче, че към една бивша потребителка вледствие многократно доказване съм била предубедена и съм приемала написаното по определена тема или написано, насочено към скромната ми персона като провокация, дори по някаква чиста случайност да не е било такава... Ако е страдала - да извинява.

С други мисля, че недоразумения и да е имало, са се изчистили. Общо взето съм спокойна натура и се опитвам да не влизам в излишни пререкания, освен ако не се наложи.

# 68
  • Мнения: 742
     Да, използвала съм по - рязък тон и сърказъм понякога, когато са ме нагрубявали.
В началото, като новак, много често са ме обиждали - и съответно съм отговаряла със същото...Тежи ми и се чувствам ужасно, когато са ме нападали..."както някой каза за различното мнение", но после ми минава...
...нали това е Форум - обмяна на различни мнения Hug

п.п и аз съм от добрите  love001

# 69
  • Мнения: 1 520
Смея да твърдя, че не съм.
Поддържам добрия тон и не влизам в излишни пререкания.

# 70
  • Мнения: 5 103
Май с едно девойче се сядох.

# 71
  • Мнения: 36 048
по-скоро - НЕ
ако на някого му е станало криво от мое писание, моля - да ми го посочи и ще се извиня  Peace

# 72
  • Мнения: 2 849
Не обичам конфликтите ,не съм била рязка с някой .Поне не си спомням . Rolling EyesНо имам спомен мен как ме скастриха  веднъж . Crossing Arms

# 73
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Да, отнасяла съм се лошо. И понеже съм мислила, че съм права, впоследствие не съм се извинявала на никого.

# 74
  • Мнения: 7 186
Да, случвало се, дори и умишлено Simple Smile, но обикновено съм била провокирана от нещо. Без причина не съм го правила.
Иначе не съм от заядливите общо взето, ама ако някой ми ходи по нервите мога да бъда и лоша. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт