Вода при бебе на 1 месец.

  • 3 737
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Здравейте, мамита! Искам да ви попитам дали може да се дава по малко вода на бебе на 1 месец и дали тя може да предизвика колики и да ги засили повече? Давам й капки Infacol преди всяко ядене почти. Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: X
Аз давах по няколко лъжички вода след нахранване., за да няма гъбички.
Поръчах да ми изработят миниатюрна сребърна лъжичка.

# 2
  • Мнения: 3 735
Давам вода от раждането още.Изцяло на АМ сме.Сега е на 8+++ месеца и също пие доста вода.Колики нямахме.Броени пъти съм давала капки.

# 3
  • Мнения: 977
Давах вода на дъщеря ми от родилното още. След мляко задължително се дават оо няколко глъдки,за да не хване млечица. Сега е на 7 месеца и пие по 200 мл близо вода в жегите на денонощие-сама си ги търси.

# 4
  • София
  • Мнения: 28 595
Синът ми беше на АМ от раждането си, вода не съм давала.  Веднъж предложих в жегата, изплю я и това беше.

# 5
  • Мнения: 2 721
Давам вода от деня на изписването , т.е от 3тия ден на синът ми.

# 6
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Вода не съм давала до като не премина повече на твърда храна. Когато започна захранването предлагах, но я плюеше. Постепенно започна да я пие от бебешка чашка на по-късен етап.

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 933
Ти предложи пък то като иска пие като не иска не.

# 8
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 018
Аз вода не съм давала.Предложих 1-2 пъти не поиска и повече не съм го тормозила.Беше на АМ и пиеше чайче от копър-него повече хареса от водата.До годинката категорично отказваше вода.Сокове не съм давала,нито съм добавяла нещо в чая,просто предпочиташе него пред водата...

# 9
  • Мнения: 2 352
Аз давах от шише с биберон, не че пиеше. Само няколко пъти в големите жеги пиеше по малко. След като я захраних започна да пие повече. Не съм изплаквала след хранене, не е имала и млечница. Изцяло на кърма беше.

# 10
  • Мнения: 8 952
Ако бебето е кърмено на поискване, няма нужда от вода. Не пречи да се предлага по малко. Няма да засили коликите водата. Просто нито един препарат против колики не е наистина ефикасен....

# 11
  • Мнения: 507
Здравейте,

Как давате водата на бебето? Варите ли? Може ли повече подробности Simple Smile

# 12
  • Мнения: 977
Аз давам Бебелан-има я и в детските магазини и в аптеките,още от първия ден в родилното.Тя си е бебешка,сипваш в шишенцето и направо даваш.

# 13
  • Мнения: 507
Минерална вода Бебелан ли, веднага му се дава от шишето да пие?

# 14
  • Мнения: 2 352
Аз давам трапезна вода(с розови етикети) на различни марки, не съм се спряла на конкретна. Ако е свършила давам преварена чешмяна вода.

Общи условия

Активация на акаунт