Отговори
# 60
  • Мнения: 456
Добро утро и от мен!

Stela-Maria, честита годишнина и мерси за почерпката! Много да се обичате още дълги години   loveuuu  и много скоро да увеличите семейството!  newsm32
Megita, горе главата мила, недей така да говориш. Не забравяй че всяко зло за добро и много скоро ще се оправят нещата. Бъди силна и не се предавай толкова лесно! Ние сме с теб.   hug
Goldie, за съжаление това е живота и всички минаваме през такива моменти когато всичко върви надолу. Но мисли за това което следва - ще е много хубаво, сигурна съм!   action032
tevolere, това е сериозно закъснение, няма какво повече да чакаш. Или прави тест и после на доктор или направо на доктор! Успех.  Flowers Four Leaf Clover
dididi, не се притеснявай. На мен също ми е към 3 дена но от няколко месеца и аз имам капчици още няколко дена след това. Не знам на какво се дължи но не мисля че е тревожно.  yes

Вече е вторник, на кой ли ще се падне честа да има първия   EFP  за тази седмица?... yes

# 61
  • Мнения: 329
Megita също  за запушени канали се слага затоплена кърпа на гърдата  помага за отпушване на каналите.Пробваи то ако не помогне няма да ти навреди и пиши за резултата.

# 62
  • Навсякъде и никъде! - така де основно в Русе
  • Мнения: 168
Добро утро и от мен мили дружки Simple Smile

Стела-Мария
ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА! НЕКА СТЕ ТАКА ВЛЮБЕНИ ОЩЕ СТО ГОДИНИ НАПРЕД И САМО АМА САМО ДА СЕ РАДВАТЕ!
Ние ще тръгваме от София за Италия на 21/09. Това е една 6 дневна екскурзия с посещения във Венеция, Флоренция, Верона, Пиза. Малко ще ни се скъса Д-то от път, ама на мен ми е такава мечта да го вида този романтичен град - Венеция. Казват че каналите миришели....ами нека ми миришат  Grinning
Да не пътуваме заедно за натам? Щото ние ще бъдем "групичка" от около 20 човека  Grinning
Мегита, няма да изпадаш в депресии...всеки човек си има черни серии, но после изгрява слънцето....Винаги има за какво да се живее...
tevolere послушай момичетата и се върни при нас с резултати, най-добре две чертички, стискаме палци....

Ох вече нямам търпение да стане неделя и да съм подмината от "роднината" дотогава...Момичета, сърбят ме ръцете да си направя тест.....
А пък при нас едва едва поваля.....ама по-добре, че току виж Дунава пак ни залял /за Русе говоря/

Лек вторник мили момичетата  Hug

# 63
  • UK
  • Мнения: 1 351
Megita също  за запушени канали се слага затоплена кърпа на гърдата  помага за отпушване на каналите.Пробваи то ако не помогне няма да ти навреди и пиши за резултата.

 Сега отивам на кални бани и хубаво ще се намажа, че то нали калта е гореща  Grinning та като се върна хем ще ви кажа какви са резултатите от хормоните и ще видим какво е станало с туй подуване

# 64
  • Мнения: 329
Мили бъдещи мами правете си тестовете ,че като ви слушем то аз напрова изгарям от нетърпа  Praynig, а незнам вие как издържате и бегом при отчетните за да освободите фронта за другата смяна на чакащите да ги подмине лелката.Аз ще почакам , защото ще запонем опитите другата семдица и след това ще чакам резулта ти .


[size=10pt]Успех на всички чакащи и само две чертички никакъв друг резултат![/size][/glow]

# 65
  • Мнения: 166
Здравейте, мили момичета wavey

Stela-Maria, Честита годишнина!!!  smile3525 Бъдете винаги влюбени, винаги заедно - дори и пред най-трудните пречки в живота, Бъдете безкрайно щастливи!!! Много цветя и радости в живота Ви желая. И сладки и здрави дечица newsm32 !!!!!!!!!!
tevolere, ама 11дни са си много, естествено че трябват да направиш тестче. Пожелавам ти да видиш  EFP  Praynig
Goldie, недей се отчайвай, Както каза Светли "след всеки залез идва изгрев" Бъди търпелива, оптимистично настроена и всичко ще си дойде на место. Hug
Silver81, браво за снимките smile3501
Дари, на теб пожелавам доскорошно оздравяване Praynig
А ти мила Магита, ходи на баните и недей да се отчайваш  Flowers Four Leaf Clover , всичко ще се оправи скоро Hug .Дано изследванията ти да са добри fingerscrossed



Стискам палци на всички момичета, скоро да видят така желаните две чертички  newsm10

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Благодаря, момичета, за окуражителните думи и съпричастността. Реших вече да не го мисля, ако стане-стане;ако не-когато стане  Wink. Както каза мойто мъж онази вечер - "не плачи, толкова сме млади още, животът е пред нас, имаме достатъчно време". Само за протокола - той е на 41, да му се чуди човек на оптимизма  Thinking

# 67
  • Мнения: 1 701
Хи-хи! Вижте как се изнервят някои хора на работа! Simple Smile
http://www.dozhivi.ru/main.html

# 68
  • Мнения: 456
wish,   Hands Clap coolcool Hands Clap  на (1) и (7) се смях с глас.....   rotfImbo

# 69
  • Мнения: 448
Здравейте!Не можах да прочета цялата тема.Искам да ви питам нещо, ако може.
На 27-ми имах положителен тест за овулация и вечерта правихме любов с мъжа ми.Вчера на 28-ми теста пак беше положителен, но не сме правили любов.Четох в упътването, че след положителен тест овулацията настъпва от 24 до 48 часа.Възможно ли е да имам два положителни теста?И нали трябва да правя любов три дни след положителния тест, а аз само веднъж съм правила.Може би, ако опитаме и довечера ще се получи нещо.Знам, че звучи объркано, но и аз самата съм.Поне знам със сигурност, че имам овулация Simple Smile

# 70
  • Мнения: 249
WISH, това беше страхотно, успя да ме развеселиш.
Stela-Maria,   bouquet Обичайте се много!

# 71
  • Мнения: 200
Здравейте момичета!  wavey
Stela-Maria честита годишнина!!! Още поне сто години да сте щастливи заедно !
Силвърче поздравления за снимките! Браво!!! smile3501
Tevolere направи ли тест мила? Чакаме и  fingerscrossed  да се похвалиш с EFP.
Уиш къде ги откри тез откачалки, много ме развеселиха. smile3532
Лек ден милички!!!

# 72
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Руми тестовете за овулация засичат пика на хормона ЛХ, който трае около 24 часа. Явно си хванала началото и края на пика. Така че действайте и довечера, и утре Wink Успех!

Поздрави на всички! Аз не пиша, но ви чета и шпионирам, да знаете  Mr. Green

# 73
  • София
  • Мнения: 2 493
Аз не съмс е появявала скоро ама все още съм във вашите редици...
Чета ви отвреме на време Wink Честитто на Страчи!

Сега да си кажа - тоз месец бая се потрудихме по въпроса. Малко след предполагаемата ми овулация започнаха доста да ме болят гърдите (особено дясната) и да  ги чуствам леко напрегнати. По принцип знам че това е нормално преди цикъл, но 1во на мен никога не ми се е случвало, 2ро започна преди 10-тина - 12 дена, а гадната леля трябва да дойде чак на 31,08. Знам, че понякога това е признак, ама хич не ми се ще да се навивам за да не се разочаровам после (аз така или иначе ще се разочаровам ако теста е отрицателен...)... И друго да ви питам: Пиете ли фолиева киселина докато се опитвате да забременявате?

# 74
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Пием, Янче, пием  Laughing Това е витамин, който намалява риска от вродени малформации на плода. Препоръчително е приемът му да започне 2-3 месеца преди началото на бебеправенето. Обикновено се пие докъм края на 3ти месец от бременността. Не се предозира и няма странични действия... хм освен повишен апетит може би  Mr. Green
То май на теб не ти остава много време до тестване, успех!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт