За акта за раждане!

  • 1 298
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 990
А не може ли вместо бележка за семейно положение-акта за брак-брачното свидетелство? newsm78То егати помощта, след като се разкарваш 3 пъти за едно нещо, родила на скоро с дете на ръце-то транспортните ти разходи по обикаляне за тези неща обезсмисля според мен всичко-малко опорочено ми се вижда, но ще се поинтересувам от счетоводителката ни.Успех на всички, на които им предстои подобна обиколка...

# 16
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Като отидеш в общината за еднократната помощ в същата стая попълваш един формуляр и ти дават удостоверението за семейно положение срещу около 1,50 лв. Това може да го свърши и съпругът в двете лични карти.

# 17
  • Мнения: 9 990
А, това е добре, аз реших, че за всяко действие трябва да се ходи някъде.И това е добре, че единият родител може да го свърши всичко това с личната карта на другия!

# 18
  • Мнения: 409
Всяка община е различна, най-добре вземи всички документи за да си сигурна че няма да те върнат. Peace

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Само да вметна- получаването на акта за раждане няма нищо общо с документа за семейно положение  Stop Вторият се издава, само ако се поиска. Има хора, които подават документи за еднократната помощ 1-2 години след раждането на детето.

А иначе нашият акт го взе майка ми, само с личните ни карти.

Общи условия

Активация на акаунт