моля 3а малко помощ-торенти

  • 1 333
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765

от кьде да го сваля? може ли от нета или да тьрся дискове?

# 16
  • Мнения: 318
Ами не, двд плеъра няма как да го излъжеш  Simple Smile Това си е опция на производителя и региона или е кирилизиран или не! Но виж наистина, ако видеокартата на компа ти е добра и има тваут, просто купуваш един кабел и връзваш тв-то за компа и ...........гледаш квот душа ти иска и откъдето го иска! Успех! Wink

# 17
  • Мнения: 3 880
Мерси за предложението с кабела, и аз съм си го мислила, но ме плаши дължината- трябва поне 12-15 метра. Преди години, когато нямахме още ДВД, носехме целия компютър при ТВ-то ooooh! какво ли не прави човек за да изгледа един хубав филм Laughing
Jumper ми предложи да вградя субтитрите предварително и май така ще правя за в бъдеще щом ДВД-то е "глупаво" по рождение и не говори нашия език Mr. Green

# 18
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Jumper ми предложи да вградя субтитрите предварително и май така ще правя за в бъдеще щом ДВД-то е "глупаво" по рождение и не говори нашия език Mr. Green

как става то3и номер? newsm78

# 19
  • Мнения: 318
Щом ползваш торенти, пусни една търсачка и намери плеъра. Гледай да е Про и най-много потребители да са го сваляли. Ако имаш проблем с инсталацията, виж след торента има коментари и там обикновено всичко е обяснено. Успех!

# 20
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Щом ползваш торенти, пусни една търсачка и намери плеъра. Гледай да е Про и най-много потребители да са го сваляли. Ако имаш проблем с инсталацията, виж след торента има коментари и там обикновено всичко е обяснено. Успех!

ей това е пьрвият ми постинг  Rolling Eyes-

какво не правя като хората:?...теглих детски филмчета 3а малкото...и3теглих Пепеляшка 2 и исках да я 3апиша на диск...преди това я пуснах да видя 3а какво иде реч....картината е перфектна, но субтитрите на бг не стават....и3ли3ат маймунки Rolling Eyes...инсталирахме наново бг на компа - пак не става....и3общо не сьм на ясно много с те3и торенти,научиха ме преди няколко дни,3ащото продьних ушите на сестра ми....може ли да ми обясните как да се справя с проблемчето Praynig ?
голямо благодаря   bouquet

# 21
  • Мнения: 318
 Просто не знам къде точно си:) и кои бг торенти ползваш. Но, ако можеш да овориш страницата ей http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=417 тук има малко инфо за продукта, а от тукhttp://www.bsplayer.org/ можеш да го даунлоуднеш.
Цитат
Вмъкни Цитат
Цитат на: маграт чеснова в вторник, 29 август 2006, 11:34
Щом ползваш торенти, пусни една търсачка и намери плеъра. Гледай да е Про и най-много потребители да са го сваляли. Ако имаш проблем с инсталацията, виж след торента има коментари и там обикновено всичко е обяснено. Успех!
с това имах предвид да потърсиш плеъра като торент, защото милсля, че ще ти е по-лесно

# 22
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
в Швейцария сьм, тук почти всичко е нелегално 3а сваляне Rolling Eyes
той то3 player  много голям - 5 МВ и нещо, bli3o 6 newsm78....
ще пробвам да го сваля и него и да пусна нещо, да видим дали ще го чете...ще докладвам след малко Hug Heart Eyes

# 23
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
стана Party Party Party
мога да си 4ета на бг...
сьрд4ени благодарности,  маграт чеснова   bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • Мнения: 7 914
в Швейцария сьм, тук почти всичко е нелегално 3а сваляне Rolling Eyes
той то3 player  много голям - 5 МВ и нещо, bli3o 6 newsm78....
ще пробвам да го сваля и него и да пусна нещо, да видим дали ще го чете...ще докладвам след малко Hug Heart Eyes
Amейка, малко късно се включвам, но да те успокоя тегленето pc-pc е легално  Hug

# 25
  • Мнения: 3 880
Amейка, малко късно се включвам, но да те успокоя тегленето pc-pc е легално  Hug

Не се заблуждавайте, момичета, не е важно как се сваля, а какво- тегленето и предоставянето на неща, които подлежат на авторско право е нелегално и забранено, без значение по какъв начин го сваляш, друг е въпроса, че по този начин по-трудно се хващат нарушителите, но това не го прави легално... за съжаление

# 26
  • Мнения: 940
amei ...радвам се че успя,значи няма нужда от моята помощ  Peace

# 27
  • Мнения: 7 803
Amейка, малко късно се включвам, но да те успокоя тегленето pc-pc е легално  Hug

Не се заблуждавайте, момичета, не е важно как се сваля, а какво- тегленето и предоставянето на неща, които подлежат на авторско право е нелегално и забранено, без значение по какъв начин го сваляш, друг е въпроса, че по този начин по-трудно се хващат нарушителите, но това не го прави легално... за съжаление
именно   Peace

Общи условия

Активация на акаунт