без количка в детски магазин

  • 1 413
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 272
Никога дори и за миг не ми е хрумвало newsm78 , че ще вляза в магазин без количката. Ако не пускат коликата - да си гледат работата! Sunglasses Магазини- дал Господ

# 16
  • Мнения: 982
Мама на Мишо,идеята ти е страхотна,никога не бих се сетила.Това грубо и безцеремонно отношение към клиент заслужава точно това!!!!!

# 17
  • София
  • Мнения: 3 271
такива магазини просто ги подминавам #2gunfire

И аз, и аз  #Sniper

# 18
  • Мнения: 175
Мами,Моля Ви се-недейте така!Не се отнася за всички магазини.Аз си защитавам моя магазин.Винаги пускам количките,даже по 2-3 колички,а той е едва 25кв.

# 19
  • София
  • Мнения: 44 121
Мами,Моля Ви се-недейте така!Не се отнася за всички магазини.Аз си защитавам моя магазин.Винаги пускам количките,даже по 2-3 колички,а той е едва 25кв.


то и тук не става въпрос за всички магазини - само за тези , които ти казват с количката до входната врата - за съжаление хич не са малко.....

# 20
  • Мнения: 982
Lusypo,когато започнах темата исках да стане ясно,че става въпрос за точно определен,назован по име магазин.Но bubi_to  е права- тези магазини хич не са малко!!!!!

# 21
  • Мнения: 8 917
Не ми се е случвало, но бих ги подредила хубаво и никога повече няма да стъпя в този магазин Stop

# 22
  • Мнения: 131
По принцип би трябвало във всички магазини, не само детски да има начин да влезеш с количка - детска, инвалидна и т.н. / Имам предвид, че някои магазини са със стълби отпред и просто няма как ако си сам да се добереш вътре. По този повод вчера в един детски м-н със стълби видях табела - ПОМОЛЕТЕ ДА ВИ ПОМОГНАТ ЗА КОЛИЧКАТА! На фона на това което проетох ... много мило, не мислите ли?  Laughing
А за това, че не пускат изобщо с количка вътре, да не говорим пък и с табелка чак - сигурно има някаква клаузка в закона за защита на клиента  newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 44 121
то това неза клиентските, а за човешките права направо си е. Това си е чиста дискриминация.

# 24
  • София
  • Мнения: 94
 За съжаление и на мен ми се случва много често в детските магазини да не мога да вляза с количката. Или има стълби, или магазинчето е много тясно, а ако случайно не е - на входа са струпани максимално много препятствия, не позволяващи да вляза с количката. Ако попитам дали мога да вляза с количката - отговора обикновено е - оставете я отвън, през витрината се вижда детето  #Crazy Ако пък без да питам успея да вляза някак с количката, продавачките  по всякакъв начин ми показват, че им е много неприятно и цапам  Shocked

# 25
  • Мнения: 205
моят съвет е влизайте с количката,и ако ви направят забележка,следващия път падминавайте магазина,много бързо ще си променят политиката като спрат да им влизат в магазина,ще станат мили и драги

# 26
  • Мнения: 551
На мен също ми се е случвало и честно казано е много неприятно да не кажа обидно. За това повече не посещавам подобни магазини, а когато става въпрос за детски магазин в който не те пускат с количката не защото примерно няма място, ами защото такава била политиката на собствениците, мисля че това е чиста подигравка.Така че си правя изводите магазини колкото искаш.

Общи условия

Активация на акаунт