Голямо чудене за количка

  • 1 959
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 346
Според мен става за малко бебе, иначе нямаше да я коментирам Simple Smile А колкото до това от къде може да я купиш -  виж в представителните магазини или при самите вносители дори. Дано съм била полезна - Успех   bouquet

# 31
  • Мнения: 94
Понеже и аз много се чудех, искам да съм ти в помощ, поне с информация Laughing

След голямото чудене купихме GRACO за 500лв., която има и порт-бебе за кола. АЗ търсех такава, защото обичам да пътувам. Лесно се управлява, има предни въртящи се гуми, удобен кош и става за новородено. Мисля, че  става и за зимата, защото се затваря и от двете страни newsm78 не знам как да ти го обясня - в албума ни има снимка на количката.

Успех в избора!

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Много ви благодаря за съветите!!!!
Мисля че вече се ориентирам!
Ще потърся и втора ръка маркова от форумите.

LaDiDa, считаш ли че не ми трябва зимен кош? Терминът ми е 17 септември, така че бебчето, живот и здраве, ще е есенно.

Gallia, това Чико втора ръка ли е за тази цена?

Още веднъж мерси, мили мами Mr. Green  bouquet
ами лично моето мнение е, че не ти трябва.Зимният кош се използва най-много до 6-ия месец, но моето наблюдение е, че още на 4-ия месец става тясно за бебчо. Както по-горе една мама беше писала, количките си имат зимни чувалчета, така че да не духа на бебетата, а и като си го облечеш добре, съвсем няма да имаш грижи! Зимният кош аз бих го препоръчала само на мами, които ще имат бебчета декември, януари, февруари... Peace

# 33
  • Мнения: 4 428
Аз съм също с Маг Инглънд Принцес и съм супер доволна Peace
Много се чудех дали да е с въртящи се колела, но сега мамите около мен с този вариант не са много доволни, така че май съм оцелила. Много ми хареса това, че е доста широка и на бебето му е много удобно. Маги се върти в нея, като пумпал без проблем Grinning

Мага е страшно тежка и неманеврена количкаЧантата и портбебето към количката изобщо не съм ги ползвала - неудобни и недомислени, просто излишни. Коланите са просто подигравка - изобщо не могат да задържат дори и непалаво детенце. Може би ако е от новите им модели с предни въртящи се колела, положението ще е по-различно, но.....

Не знам защо не ти е била удобна чантата при положение, че аз побирам вътре принадлежнисти за 2 яденета - шишета с термоси, АМ + памперси, мокри кърпи, лигавници, играчки, чесалки, абе всичко, което ми трябва за една разходка почти цял ден навън.
За портбебето не мога да кажа, защото не съм го ползвала, но за мен това попринцип не е особено потребен аксесоар.
А за килограмите въоще не мисля, че е тежка за комбинирана. Дори скъпите ги дават в общия случай о/о 11кг и то без зимен кош, а тази е 9кг. За мен е достатъчно маневрена, след като мога да я управлявам без проблем с една ръка Grinning

От количките в интервала 500-700лв ми харесват АВС Дизайн, Пет Перего и Бебе Комфорт, макар че последните май са малко над тези граници.

Погледни и тук

http://www.galix.bg/tako.htm

Количките на мен моного ми харесаха. Скоро имаше тема за тях. Но са доста тежки - 18кг. Иначе казаха, че са о/о 500-600лв.

А зимен кош може би наитина не ти трябва. Повечето кошове ги водят до 6м, но много малко бебета се побират толкове време в тях. Обикновено се ползват 3-4м. Т.е. точно ще започнат снеговете и ти ще махнеш зимния кош.

Наистина във форума Продавам има много хубави предложения на скъпи колички на половин цена. Така, че може и там да погледнеш. Въпросът, е че нямаш много време, а да попаднеш на такава обява в подходящия момент си е късмет.

Успех с избора и леко раждане  bouquet

# 34
  • Мнения: 4 428
Ето сега се продава едно Чико Пик ъп за 160лв

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=123639.0

 Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 44 122
Ето сега се продава едно Чико Пик ъп за 160лв

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=123639.0

 Peace


тъкмо и аз щях това да пиша...мн готина количка Wink

# 36
  • Мнения: 1 393


М/у другото в момента сме с Чико Ст 0.4 - 300 лв. струва (има най легнало положение, зимен чувал, поставка за чаша, дъждобран; суперманеврена и проходима е и в същото време компактна - мисля че е страхотна за цената си!!! Пепоръчвам я горещо  newsm10)

Чудесна количка, но със сигурност не е подходяща за новородено!

# 37
  • София
  • Мнения: 44 122


М/у другото в момента сме с Чико Ст 0.4 - 300 лв. струва (има най легнало положение, зимен чувал, поставка за чаша, дъждобран; суперманеврена и проходима е и в същото време компактна - мисля че е страхотна за цената си!!! Пепоръчвам я горещо  newsm10)

Чудесна количка, но със сигурност не е подходяща за новородено!

Защо така смяташ по-точно. Количката е напълно подходяща за новородено и е мн готина. Wink Единственото като минус, е че няма борд отпред, но това като порасне детето, а и е въпрос на навик повече.

http://www.mothercare.com/invt/la1350&bklist=icat,5,,shopush … bybrand,puschicco - ето я количката

# 38
  • София
  • Мнения: 7 191
Този форум си е цяло чудо, аз по-полезно нещо не съм си представяла че може да има Laughing
Още едно голямо мерси на всички за мненията  :mrgreen
Сега ще ми е значително по-лесно с избора!

# 39
  • Мнения: 2 673
    Мами, здравейте! Аз си купих най-новия модел на Чико СТ 0.2 - въртящи гуми, страшно маневрена, сгъва се с една ръка, има доста удобства за майката и за бебето. Дъждобран, зимен чувал, голям кош, жабка при дръжката с две гнезда за чашки, шишета и пр. , столче за кола, което няма отделно тежка основа, а директно се поставя в колата\до 15 кг - дете\. Столчето се люлее..550лв от магазина на Чико с\у хотела. Има 6 месеца гаранция. Цветовете са тъмно синьо с екрю и червено с екрю. Става за новородено - облекалката пада напълно до долу. Тапицерията се сваля изцяло и се пере. От всичко което изчетох предните месеци, стигнах до извода, че компромис с количката не трябва да се прави, иначе вместо с една си отглеждаш детето с 2-3 и хабиш нерви.

# 40
  • Мнения: 346


М/у другото в момента сме с Чико Ст 0.4 - 300 лв. струва (има най легнало положение, зимен чувал, поставка за чаша, дъждобран; суперманеврена и проходима е и в същото време компактна - мисля че е страхотна за цената си!!! Пепоръчвам я горещо  newsm10)

Чудесна количка, но със сигурност не е подходяща за новородено!

Не знам какви са ти ктитериите да става за новородено....но според моите става - има легнало положени е страхотен зимен чувал. Единственото притеснение би било липсата на борд, но не мисля че е фатлно - въпрос на навик е!  Hug ДО скоро бях с количка с борд, но и без него нямаем проблем  Peace

Общи условия

Активация на акаунт