За какво мечтаят децата ви

  • 1 070
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 78
МОЯТА КРАСАВИЦА ОТ ОДАВНА СТРАШНО МНОГО МЕЧТАЕ ДА СТАНЕ РУСАЛКА newsm03

# 16
  • Мнения: 2 792
Димана мечтае да ходи за риба, в неделя ходихме на пикник специално по повод риболовството, но уви никаква риба не хванахме, просто реката беше без рибна  Rolling Eyes.
 Иначе се бяхме подготвили с въдици, червеи и всякакви такъми. Ще се наложи да жертваме личния пикников комфорт и да се замъкнем на някои голям язовир, да успокоим риболовната страст на Димана, от къде се извъди такава риболовка, не знам.
 Момчил мечтае всяка минута нещо различно, от това да отидем до Германия с лодка до това да има дълга коса, която да връзвам на опашки  Crazy

# 17
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Димана мечтае да ходи за риба, в неделя ходихме на пикник специално по повод риболовството, но уви никаква риба не хванахме, просто реката беше без рибна  Rolling Eyes.
 Иначе се бяхме подготвили с въдици, червеи и всякакви такъми. Ще се наложи да жертваме личния пикников комфорт и да се замъкнем на някои голям язовир, да успокоим риболовната страст на Димана, от къде се извъди такава риболовка, не знам.
 Момчил мечтае всяка минута нещо различно, от това да отидем до Германия с лодка до това да има дълга коса, която да връзвам на опашки  Crazy
И моят е запален рибар. Мина през пластмасовите въдици с магнитче, правих му море в един огромен леген, та лови пластмасовите риби, калмари и пр. Обаче бързо му омръзна. На морето му купих мрежа, но не хвана нито една риба, уви.  Laughing
Сега ме врънка да съм го водела на истинска река, за да ловял риба с мрежа.  ooooh! И това му е голяма мечта (една от милионите).
Виждам, че Момчил расте като верен фен на твърдата музика. А така.   bouquet

# 18
  • Мнения: 2 792

Сега ме врънка да съм го водела на истинска река, за да ловял риба с мрежа.  ooooh! И това му е голяма мечта (една от милионите).



  Точно това е и темата в къщи, Димана изкара почти целия следобед с въдица метната в реката, а тя скрита зад едно храсче да не плаши рибата (дето дефакто я нямаше). Дори прати брат си,  да се качи по брега, който беше доста стръмен, за да е далече от реката и да не смущава риболовството в резултат, на  което Момчил се подхлъзна и вися на височина 2 метра,  хванат за един бурен с надолу главата, викайки  "Помощ, помощ, помощ", а казват, че уж е безопасен спорот  риболовенето Laughing.

  Направо викам, да вземем да се организираме и да заведем рибарите за риба, ние и кепче си имаме  Wink

# 19
  • Мнения: 465
Моят син точно преди да навърши 10 г. миналата седмица ми каза, че мечтаел да не пораства да си остане все така весело и игриво момче да няма проблемите на големите Wink

# 20
  • sofia
  • Мнения: 1 606
За всичко, свързано с коли, камиони, изобщо транспорта много го влече. Последната му идея е да стане "капитан-шофьор на влак". През свободното му от тази сериозна професия време, ще играе със Самуиучо.

# 21
  • Мнения: 3 810
1. Да стане балерина(играе от 4-5 годишна)
2. Да свири на китара(вече я има)
3. Да пътува и ходи из непознати места(това лято я разходихме из Яйлата- остана мнооого впечатлена)

Само едно е неосъществимо- да има сестра близначка Tired

Общи условия

Активация на акаунт