Кой е Бойко Борисов?

  • 3 038
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 978
а Неделчо Беронов как ви се струва Mr. Green

да не се сети за него от заглавието на съседната тема за "агнешкото"  Laughing

# 46
  • Мнения: 4 195
Подкрепям изцяло и напълно мнението на Джул Peace

# 47
  • Мнения: 677
"неделчо" не е ли за темата със "странни" имена..
а онази кака,дето щеше да става кмет и за пръв път софия щеше да има "кмйет"..

# 48
  • Мнения: 495
Неделчо Беронов е отличен преподавател и юрист, вече за политик..... не знам....
пък ББ - верно, че е 1:1 Марлон Брандо

# 49
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
мдааа..стара ченгеджийска дъвка..тук има съпруги на полицаи-те могат да ви кажат,че подобие на биография може да се спретне на всеки 2-ри в БГ..
И полицайки има Grinning
Някоя и друга Джейн Бонд bowuu от времето оно, в което се развива действието - също се намира Laughing
И би ти казала в отговор, че архивите са живи и всичко може да се провери и докаже, както и че не си редовен читател на Държавен вестник Grinning
Ей, нямах желание да пиша в тая тема и не се сдържах, големи сте провокатори значи  Stop

# 50
  • Мнения: 677
ай къв пропуск..утре ше се абонирам..
ама да ти кажа..най-хубавите неща ги няма там..да знайш..и в архивите ги няма..
пък в тая стара дъвка хич ги няма..
а бойко викам да бъде издигнат за патриарх!само тва не е бил..или искал..

# 51
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Най-интересните са по личните архиви Mr. Green, сигурно знаеш.
Колкото до това за какъв да бъде издигнат и дали - в една по-стара тема по друг повод обсъждахме докъде може да се отвори ножицата, а това вече го решават други фактори и хора.
Пак се олях с изказванията, толкова от мен  Peace

# 52
  • Мнения: 239
Жалко, че малко хора се сещат, преди да прочетат някоя статия, да видят какъв е източникът, кой е писал статията, от къде си е взимал материалите. Защото, ако това не се знае, съответната статия става само за чесане на езици и дори не заслужава да се коментира сериозно. Това е първото и абсолютно задължително правило при писането на статии или сериозни материали. Защото всеки иначе може да седне и да надраска нещо, без да стои зад него, той си знае защо  Laughing Но все пак това си е само форум, така че тук форматът не е така сериозен и всеки може да си говори всичко, проблем няма, стига да не се взимат много насериозно недоказани и анонимни редове без източници. Толкова за линка с писанието за Бойко.

Аз лично мисля, че Бойко в личен план е хубав човек, със стабилен характер, а и притежава няколко прекрасни и редки черти, за които наистина заслужава уважение. Спортът му даде много дисциплина и твърдост, борбеност и т.н. Но, ако става дума за това, как се реализира професионално, мисля че сгреши. Беше си мн. добре като главен секретар на МВР, максимумът му е като кмет (с което се справя най- добре от всички досегашни кметове на София - наистина не се прави, а работи много). Но конкретно като лидер на партия и въобще в прекия политически живот - не го виждам просто. Прекалено е честолюбив и не може да дели личното и професионалното ниво, позволява си да се обижда на конфронтациите, иска или да спечели в една конфронтация или да избяга, ближейки си раните, много е краен и мнителен и не е за пряката политика. Не го виждам, ако е шеф на партия и трябва да работи съвместно с "враговете си" за "общото благо", какво ще прави тогава. Бойко е честен и прям човек, много е искрен и вярва в стари ценности отпреди хилядолетия, което му е плюс в личните отношения и го прави много благонадежден и предвидим в бизнес-отношенията, но точно това му пречи в политиката. За политик му липсват дипломатичност и способност да не приема нещата твърде лично, за да може да работи успешно и с чужди мнения, които му се противопоставят.

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 4 222


Аз лично мисля, че Бойко в личен план е хубав човек, със стабилен характер, а и притежава няколко прекрасни и редки черти, за които наистина заслужава уважение. Спортът му даде много дисциплина и твърдост, борбеност и т.н.
...............................................................



Това ми звучи като лична характеристика. От онези дето едно време ги пишеше домоуправителя  на блока Laughing Laughing Laughing

# 54
  • Мнения: 677


Аз лично мисля, че Бойко в личен план е хубав човек, със стабилен характер, а и притежава няколко прекрасни и редки черти, за които наистина заслужава уважение. Спортът му даде много дисциплина и твърдост, борбеност и т.н.
...............................................................

или помполита  Twisted Evil


Това ми звучи като лична характеристика. От онези дето едно време ги пишеше домоуправителя  на блока Laughing Laughing Laughing

# 55
  • Мнения: 239
Хе хе хе, ами на много "домуправителски характеристики" сте се начели, явно  newsm62 Ама щом казвате, вярвам ви  Hug Значи е можело да стана домуправителка, ама като нямаше кой да ме насочи и ето ме на: сбъркала съм си професията  Laughing А можех кариера да направя  newsm44

Общи условия

Активация на акаунт