Майки от Пловдив - Втора градска болница и д-р Карагьозян

  • 36 478
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 45
здравейте,предстои ми раждане другия месец и съм се насичила към Втора градска болница.раждала съм един път нормално и сега искам секцио.в темата чета много положителни мнения за д-р Карагьозян и за това се интересувам колко по рано трябва да отида да говоря с него,колко взима за планово секцио и какво точно трябва да подготвя.ако някой може да даде подробна информация ще съм много благодарна.

# 46
  • Мнения: 1
Раждането се поема от здр.каса при платени осигуровки. Всяко даване на пари на доктор е престъпно и всички са участници в корупционна схема- и даващи, и получаващи. Да не говорим, че париците си отиват в джоба на доктора. Колкото и да е добър той, в хода на процеса- дали секцио, или нормално раждане- учaствува и друг мед. персонaл, който за това получава само мизерната си заплата

# 47
  • Мнения: 0
Здравейте мами, искам да ви помоля ако някоя може да изрази по-скорошно мнение за д-р Карагъозян. Предстои ми избиране на гинеколог, който да ми води бременността и евентуално раждането. Преди години съм го посещавала и от тогава съм с много добри впечатления от него, но както знаете нещата се променят. А аз искам да направя възможно най-правилният избор.

# 48
  • Мнения: 7
 Аз лично не съм доволна от него и мнението ми е съвсем скорошно.

# 49
  • Мнения: 0
Аз лично съм много доволна от Карагьозян,наистина не говори много,казва само ако има проблем.Той ми води бременността и мисля да раждам при него.Страхотен е и като човек и като лекар !

# 50
  • Мнения: 0
А някой знае ли колко пари взима за нормално раждане?

# 51
  • Мнения: 7
 Здравейте, на всички които се интересуват от доктор Карагьозян. Аз също не съм доволна от него. Не ми обърна никакво внимание, нищо не обяснява. През цялото време на бременността ми казваше ,че всичко е наред, а се оказа, че съвсем не е така. И при това опита ми е съвсем, съвсем скорошен. Може и да е добър в секциото, но в консултациите?!!! По- добре си изберете друг лекар.

# 52
  • Мнения: 0
Здравейте, може ли някои да ми каже мнението си за Втора градска болница за раждане! Чета разни отзиви, но те са доста старички, има ли някои, който скоро е раждал там, че да ми каже как стоят нещата. Благодаря ви предварително!

# 53
  • Мнения: 591
Нямам мнение за Втора градска, за персонала като цяло или за раждането там, но не ходете при Карагьозян за следене на бременността. Пълен безхаберник. 2 пъти ме връща с кървене, като казва че всичко е наред, а като отидох другаде вече беше късно. При здрав ембрион със сърдечна дейност се наложи абразио, заради кървенето, поради отлепяне, което не беше овладяно още в началото. Доверих му се,ч е всичко е наред, ама пусто непрепатило ще знае за напред.

# 54
  • Мнения: 2
Здравей те аз в момента ходя при доктор Карагьозян и съм доволна не говори излишно , но едно нещо ме мъчи , тъй като една приятелка е бременна и нейната АГ си я тегли всичко общо , а доктор Карагьозян до сега не ме е теглил да ми следи килограмите нито нищо само ми преглежда корема как е казва добре е и това е и ми прави иследвания да не получа анемия , но въпросът ми е трябва ли да се притеснявам или не ?

# 55
  • Мнения: 8 242
Здравей те аз в момента ходя при доктор Карагьозян и съм доволна не говори излишно , но едно нещо ме мъчи , тъй като една приятелка е бременна и нейната АГ си я тегли всичко общо , а доктор Карагьозян до сега не ме е теглил да ми следи килограмите нито нищо само ми преглежда корема как е казва добре е и това е и ми прави иследвания да не получа анемия , но въпросът ми е трябва ли да се притеснявам или не ?
Ми тегли си се у вас на кантара  Crazy
Хората имат проблеми, че не ги преглеждат, а само ги теглят  Laughing

# 56
  • Мнения: 7
имате ли представа дали д-р Карагьозян дава болнични (мисля че разбирате за какво става реч),аз съм се насочила към него за водене на бременноста,при първите ми впечатления ще пиша - отзиви.Ако знаете някой друг добър,моля пишете!Благодаря!

# 57
  • Мнения: 2
имате ли представа дали д-р Карагьозян дава болнични (мисля че разбирате за какво става реч),аз съм се насочила към него за водене на бременноста,при първите ми впечатления ще пиша - отзиви.Ако знаете някой друг добър,моля пишете!Благодаря!




Дава болнични много мами си ги взимат направо от него .

Общи условия

Активация на акаунт