Някой може ли да гледа на карти?

  • 3 258
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 492
Дона, защо си спряла? Зле ли влияе на теб и детето? Или от други съображения? Ако е лично, не споделяй.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 365
Иначе аз много обичам да ми гледат на карти, кафе или каквото и да било, много ми е интересно и забавно. След това, обаче не помня какво са ми казали, така че не бих могла да кажа дали са ми познали(за бъдещи събития) или не  Wink
И при мен е така newsm62
Обаче една колежка ми гледа на ТАРО, а аз тъкмо се бях запознала с мъжът си(а и двамата по това време имахме сериозни връзки) и позна бе.Всичко стана точно така както го каза(за една седмица) даже ми каза как изглежда(всмисъл коса, очи, телосложение).
Направо не е за вярване

# 18
  • Мнения: 412
Пък аз - на дебитни. Може и кредитни, айде Whistling
#Crazy Joy

# 19
  • Мнения: 490
Иначе аз много обичам да ми гледат на карти, кафе или каквото и да било, много ми е интересно и забавно. След това, обаче не помня какво са ми казали, така че не бих могла да кажа дали са ми познали(за бъдещи събития) или не  Wink
И при мен е така newsm62
Обаче една колежка ми гледа на ТАРО, а аз тъкмо се бях запознала с мъжът си(а и двамата по това време имахме сериозни връзки) и позна бе.Всичко стана точно така както го каза(за една седмица) даже ми каза как изглежда(всмисъл коса, очи, телосложение).
Направо не е за вярване


 Shocked Shocked Shocked

# 20
  • Мнения: 3 447
Дона, защо си спряла? Зле ли влияе на теб и детето? Или от други съображения? Ако е лично, не споделяй.
Ами... аз в момента, в който разбрах, че съм бременна, спрях. Не знам дали биха му повлияли зле, просто такова ми беше усещането. Картите някак... като че ли за момент изсмукват твоето съдържание и ти наливат чуждо... ох, как го обясних newsm78 По някакъв начин се "омешваш" с хората, на които гледаш и... имах усещането, че това няма да е хубаво за детето. Но това са мои субективни усещания, не знам дали има правила.

# 21
Не съм попадала на съдбовно събитие в живота ми предсказано от карти, но не отказвам, ако някой прояви интерес и способности, интересно и забавно ми е, после забравям, но съм чувала, че Таро са най-показателни и малцина умеят. Тук във Варна не съм чувала за спец

# 22
  • Мнения: 3 091
Тук едни мацки гледат на аватар, емотикони, наклон, цвят и размер на шрифта, често допускани правописни грешки! Да не се скатават! newsm19

# 23
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз също мога да гледам на карти и го правя от доста време. В началото гледах на приятелки, но после спрях - гадно е, като видиш лошото. Аз имам карти "Таро ", но избягвам да гледам на тях, някак си са ми "тежки". От Италия ми донесоха едни, подобни на Таро, но доста по лесни и не натоварващи излишно съзнанието ми. Понякога да можеш да разгадаваш бъдешето не е дарба, а доста голям товар!  Sad

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Точно взе да става интересно и сте я зарязали тая тема. newsm43

# 25
  • Sf
  • Мнения: 808
Тук едни мацки гледат на аватар, емотикони, наклон, цвят и размер на шрифта, често допускани правописни грешки! Да не се скатават! newsm19
Мдааа, ама наш колко карти и картички прочитаме, докат разберем нещата...  newsm78

За тебе знаем, нали веднъж 50 лв. нацяло ми вЗе Simple Smile

# 26
  • Мнения: 6 155
Дона, защо си спряла? Зле ли влияе на теб и детето? Или от други съображения? Ако е лично, не споделяй.
Ами... аз в момента, в който разбрах, че съм бременна, спрях. Не знам дали биха му повлияли зле, просто такова ми беше усещането. Картите някак... като че ли за момент изсмукват твоето съдържание и ти наливат чуждо... ох, как го обясних newsm78 По някакъв начин се "омешваш" с хората, на които гледаш и... имах усещането, че това няма да е хубаво за детето. Но това са мои субективни усещания, не знам дали има правила.

Преди време в едно предаване, някакъв спец по Таро обясняваше, че човекът, който гледа на таро не трябва да гледа на себе си.  Rolling Eyes Обаче защо - забравих  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт